Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

NA PRENÁJOM /FOR RENT 1. izb. apartmány

Cena: 395 € 15,80 €/m²

Energie: Neuvedené

Lokalita:MartinOkres MartinByty Martin

Typ:Prenájom

Druh:1 izbový byt

Stav:Novostavba

Úžitková plocha:25 m²

Dátum aktualizácie:21.05.2017

Popis:

Ponúkame na prenájom 1­ izbové apartmány v novom zrekonštruovanom bytovom dome v centre Martina.
Dom má 3 nadzemné podlažia, kde na každom podlaží je 8 apartmánov. Apartmány sú orientované s výhľadom na Juh, Západ a Sever.
Bytový dom sa nachádza 5 minút pešo od centra na ulici P. O. Hviezdoslava. Rovnako 5 minút pešo od Nemocnice a Lekárskej fakulty. K dispozícií sú štyri parkovné miesta a spoločné priestory pre nájomníkov.
Apartmán je vybavený nábytkom:
posteľ, šatník, písací stôl, kontajner pod stôl, polička v spálni.
V kuchyni sa nachádza kuchynská linka, chladnička,
mikrovlnná rúra a dva elektrické variče.
V kúpeľni sa nachádza skrinka s umývadlom,v niektorých aj skrinka s osvetlením, sprchový kút, WC v kúpelni je možnosť pripojiť práčku.

Výška nájmu sa pohybuje od 330 do ­545 eur za mesiac pričom výmery apartmánov sú od 19 m2­-34 m2.

Poplatok za vodu a elektrinu zahŕňa cena nájmu. Internetová a TV prípojka sú k dispozícii ale nie sú zahrnuté v cene za nájom. V záujme o bližšie informácie kontaktujte makléra nehnuteľnosti.


We are offering you the one­roomed apartment in new renovated apartment building which is located near the center of Martin, exactly five minutes from centre, on P. O. Hviezdoslava street.
As well as 5 minutes walk from hospital and School of Medicine. There are also four parking places and a dayroom for renters. In this apartment is furnite in bedroom like bed, wardrobe, writing desk, bin under this desk and shelf. In kitchen there is sideboard, fridge, microwave and
two electric cookers. In bathroom is cabinet with sink, in some of those is also lighting cabinet, shower and WC (with the possibility of connection with washing machine). The rent is from 280­ - 545 euros per month and the apartments are in area of 19­34 meters square. Fee for water and electricity is included in price of the rent. The internet and TV connection is available but not included in price.

In case you will need more information please contact broker.

Kontakt na predajcu
Reality Brokers, s. r. o.

Reality Brokers, s. r. o. (10 inzerátov)

M.R.Štefánika 52

036 01 Martin

Stančík Dušan

Stančík Dušan

 0903 ... Zobraziť

NA PRENÁJOM /FOR RENT 1. izb. apartmány - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY