Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Na predaj zaujímavý 3 izbový byt v Trenčíne, Pod sokolice.

Cena: 65 000 € 902,78 €/m²

Lokalita:TrenčínOkres TrenčínByty Trenčín

Typ:Predaj

Druh:3 izbový byt

Stav:Pôvodný stav

Úžitková plocha:72 m²

Dátum aktualizácie:23.02.2017

Popis:

Na predaj zaujímavý 3 izbový byt s dvoma balkónmi v Trenčíne, Pod sokolice. Byt s úžitkovou plochou 72 m2 je situovaný v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí z 3 bez výťahu. K bytu patria dva balkóny a dve murované pivnice v suteréne. Byt je v pôvodnom stave s možnosťou prerobenia podľa vlastných predstáv. Byt má vlastné kúrenie a plynový kotol. V byte je samostatné WC. Orientácia bytu je východo - západná.

Lokalita Pod sokolice je jedna z najvyhľadávanejších vrámci mesta, s blízkou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti a k centru mesta.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO K DISPOZÍCII VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN V RÁMCI MESTA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY.

Kontakt na predajcu
BartanusReality, s. r. o.

BartanusReality, s. r. o. (41 inzerátov)

Hviezdoslavova 10

911 01 Trenčín

Jozef Stanik

Jozef Stanik

 0917 ... Zobraziť

Na predaj zaujímavý 3 izbový byt v Trenčíne, Pod sokolice. - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY