Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

REZERVOVANÉ IBA U NÁS Na predaj 3 izbový byt Trenčín, Sihoť 1

Cena: 76 000 € 904,76 €/m²

Lokalita:Švermova, TrenčínOkres TrenčínByty Trenčín

Typ:Predaj

Druh:3 izbový byt

Stav:Kompletná rekonštrukcia

Úžitková plocha:84 m²

Dátum aktualizácie:21.01.2017

Popis:

Virtuálne prehliadky nehnuteľností na www.BartanusReality.sk

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Siťhoť I. v Trenčíne, ul. Švermova o celkovej rozlohe 84 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí tehlového bytového domu s ohradeným pozemkom pre parkovanie. Byt má nízke náklady na bývanie cca 90 €/4 osoby/mesiac z dôvodu vlastného kotla (nový) aj s ohrevom teplej vody a novými radiátormi. Celková rekonštrukcia prebehla v roku 2003. Pozostávala z výmeny plastových okien, elektroinštalácie, vody, nové podlahy, stierky, kúpeľňa, WC, obložkové zárubne s interiérovými dverami, vchodové bezpečnostné dvere. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch obytných miestností, obývačky, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prináleží priestranná pivnica 16 m2. V blízkosti bytového domu je kompletná občianksa a obchodná vybavenosť.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO K DISPOZÍCII VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN V RÁMCI MESTA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY.

Kontakt na predajcu
BartanusReality, s. r. o.

BartanusReality, s. r. o. (42 inzerátov)

Hviezdoslavova 10

911 01 Trenčín

Miloš Bartanus

Miloš Bartanus

 0903 ... Zobraziť

REZERVOVANÉ IBA U NÁS Na predaj 3 izbový byt Trenčín, Sihoť 1 - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY