Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

2 izbový byt - rezidenčné bývanie v areálu bytových domov Na Piesku, Bratislava - Ružinov

Cena: 135 261 €

Lokalita:Na Piesku, Bratislava II - RužinovOkres BratislavaByty Bratislava II - Ružinov

Typ:Predaj

Druh:2 izbový byt

Stav:Novostavba

Dátum aktualizácie:03.11.2016

Popis:

KONTAKT PRIAMO NA INVESTORA!

Ponúkaný 2 izbový byt je súčasťou projektu bytových domov Na Piesku. Tento projekt bol skolaudovaný v 3/2016 a ponúka širokou variabilitu bytov, od jednoizbových až po štvorizbové. Koncepcia troch bytových domov je unikátný projekt rezidenčného bývania v tichom prostredia plného zelene a parkov.
Mestská čásť Bratislava - Ružinov je obľúbenou lokalitou najmä pre svoju strategickú dostupnosť do centra mesta autom a verejnou dopravou. V blízkosti sa nacházda kompletná občianská vybavenosť - školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia, obchodné strediská, jazero i parky.
Projekt predstavuje ideálne podmienky pre kľudný, rodinný život a spĺňa všechny štandardy komfortného a kvalitného bývania.

Byt sa nacházda na 2. podlaží, výmera obytné plochy je 62,02 m2. K bytu prislúcha loggia o výmere 9,16 m2 a tiež pivničná kobka o výmere 1,89 m2. Dispozičné riešenie bytu bolo navrhnuté pre maximálny komfort budúceho majiteĺa. Podrobné informácie o rozlohe jednotlivých miestností sú uvedené ve fotogalérii.

Bytové domy na Piesku sú súčasťou oploteného areálu prístupného len pre vlastníkov cez elektrickú bránu. Súčasťou areálu je tiež park s detským ihriskom a posedenie pre oddych a relax.
Objekt je postavený novou modernou technológiou z filigránových železobetonových panelov, kterých najväčšie prednosti sú jejich nadštandartné akustické vlastnosti. Všetky konštrukcie a technológie sú navrhovné tak, aby minimalizovali prevádzkové náklady na energie a poskytovaly maximálny komfort vzhĺadom na akustiku susediacich bytov a okolné prostredie.
Samozrejmosťou sú i voľné parkovacie miesta pre obyvateľov.

Pro viac informací a pre aktuálnu ponoku posledných volných bytov navštivte našu webovú stránku www.napiesku.eu alebo našu facebookovú stránku Na Piesku. Prípadne kontaktujte priamo investora na emailové adrese btk@btk.sk nebo na tel. č. 02/40 20 09 11.

Počet obytných miestností: 2
Poschodie: 2
Plocha interiéru: 62,02 m²
Loggia: 9,16 m²
Pivnica: 1,89 m²
Rok kolaudácie: 2016
Stavebný materiál: tehlová

Kontakt na predajcu
BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o. (6 inzerátov)

Hradská 1/a Hradská 1/a

821 07 Bratislava

Maklér

 02 / ... Zobraziť

2 izbový byt - rezidenčné bývanie v areálu bytových domov Na Piesku, Bratislava - Ružinov - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY