Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Byt Prievidza

Cena: 48 100 €

Lokalita:PrievidzaOkres PrievidzaByty Prievidza

Typ:Predaj

Druh:3 izbový byt

Stav:Pôvodný stav

Dátum aktualizácie:21.02.2017

Popis:

Najnižšie podanie
48 100,00
Dátum a čas dražby:
21.02.2017 10:00
Miesto dražby
Veľký salónik na 1.poschodí, Grand Hotel, Palackého 3477, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Dražobná zábezpeka
4 810,00
Dobrovolná dražba
Áno

Dražba - 3 izbový byt o výmere Prievidza 62,40 m2 po rekonštrukcii v centre mesta Prievidza na ul. Šumperská.
Byt pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC a pivnica nachádzajúca sa v 1. nadzemnom podlaží domu. Byt je od roku 2004, kedy bola realizovaná celková rekonštrukcia s murovaným jadrom. Vnútorná úprava povrchu stien je v časti kuchyne a obývacej izby dreveným obkladom, v ostatnej časti hladkými omietkami, v obývacej izbe aj strop štrukturovanou omietkou. V kuchyni je strop so SDK kaziet. Keramické obklady sa nachádzajú v kuchyni v mieste kuchynskej linky a v socialnych priestoroch. Zárubne sú prevažne drevené obložkové. Podlahy v kúpeľni, WC, v časti vstupnej časti chodby sú keramické, v izbách sú laminátové plávajúce. V izbách sú plastové izolačné dvojsklá s lamelovými žalúziami, v kuchyni s látkovými roletami. Radiatory sú rebrové oceľové. Kuchyňa je s kuchynskou linkou dĺžky 3,95 m vybavenou kombinovaným šporákom, nerezovým drezom s ventilovou batériou, uhlíkovým digestorom a umývačkou riadu. Kúpeľňa je vybavená rohovou plastovou vaňou a zabudovaným keramickým umývadlom s pákovými bateriami. WC má kombi misu, odvetranie ventilátorom. Opotrebenie bytu a bytového domu stanovujem analytickou metódou vzhľadom k vykonaným rekonštrukciám bytového domu a bytu.
Bytový dom sa nachádza na území okresného mesta Prievidza, v širšom centre, na Šumperskej ulici. Pozostáva z 1. nadzemného podlažia kde sa nachádzajú byty, pivnice, spoločné zariadenia bytového domu, a nebytové priestory občianskej vybavenosti a 4 nadzemné podlažia na ktorých sa nachádzajú byty. Bytový dom bol, podľa predloženého dokumentu, daný do užívania v roku 1964. Základové konštrukcie sú tvorené betónovými základovými pásmi. Obvodové zvislé nosné konštrukcie a vnútorné deliace steny sú panelové. Stropy a schodiská sú monolitické železobetónové. Strecha je plochá s ťažkou živičnou krytinou. Okná a dvere spoločných priestorov dvere boli v roku 2001 vymenené spolu s väčšinou bytových okien a balkónových dverí za plastové. Povrchy podláh v spoločných vstupných priestoroch sú z keramických dlaždíc. Povrchová úprava na schodištiach je z PVC. V pivničných priestoroch je vrchná nášľapná vrstva tvorená cementovým poterom. Pivničné priestory sú s deliacimi priestormi murovanými, dverami drevenými latkovými. Vonkajšie povrchy bytového domu boli v čase obhliadky zatepľované pred dokončením. Vnútorné omietky sú vápenné hladké. Úprava stien v spoločných priestoroch pozostávajú z časti olejových náterov a časti malieb. Bytový dom má ústredné vykurovanie, prípravu teplej vody a vykurovanie z centrálneho zdroja. Rozvody teplej, studenej vody a plynu boli vymenené v roku 2016, sú vyhotovené z PE rúr, vymenených v roku. Vnútorné rozvody kanalizácie boli menené za nové v roku 2005 a sú z PE materialu. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Ostatná vybavenosť pozostáva z rozvodov káblovej TV, hromozvodu, požiarnych hydrantov, rozvodov vnútorného telefónu a možnosťou pripojenia na internet.
V zmysle zákona č. 182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov, v znení neskorších právnych predpisov:
spoločnými časťami domu sú: časti domu nevyhnutné na jeho podstatu a bezpečnosť, najmä základy domu, strechy, chodby, obvodové múry, priečelia, vchody, schodištia, spoločné terasy, podkrovia, povaly, vodorovné nosné a izolačné konštrukcie a zvislé nosné konštrukcie,
spoločnými zariadeniami domu sú: zariadenia, ktoré sú určené na spoločné užívanie a slúžia výlučne tomuto domu, a to aj v prípade, ak sú umiestnené mimo domu. Takýmito zariadeniami sú najmä výťahy, práčovne a kotolne vrátane technologického zariadenia, sušiarne, kočíkarne, spoločné televízne antény, bleskozvody, komíny, vodovodné, teplonosné, kanalizačné, elektrické, telefónne a plynové prípojky.

Kontakt na predajcu
Platiť sa oplatí s.r.o.

Platiť sa oplatí s.r.o. (46 inzerátov)

Košická 56

821 08 Bratislava-Ružinov

Maklér

Jozef Schmidt

 02 / ... Zobraziť

REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY