Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Maliari (1586)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Branislav Baránek - Maliari Žilina

Maľovanie interiéru, dekoratívne maliarske techniky a 3D štruktúry, stierkovanie, tapetovanie, nátery striech a konštrukcií, nátery fasád.

610 , Konská

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Stanislav Novosad

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu maliarske, natieračské práce súvisiace s menšími rekonštrukciami interiérov? Zabezpečíme Vám rekonštrukciu interiérov podľa Vašich predstáv. Robíme maľby, nátery, stierky, omietky a fasády exteriéru a interiéru objektov, klasickými a zahraničnými farbami. Maľby fasád a striech.

Dolný Lieskov 296 , Dolný Lieskov

Juraj Mahút

Maliari, maliarske a natieračské práce, lakovanie

SNP 1427/6 , Považská Bystrica

Rastislav Trajda - MANAT

Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame kvalitné náterové hmoty a materiály od popredných výrobcov. U nás je možnosť využiť aj platbu na splátky.

Družstevná 4 , Modra

DEBRA BA s.r.o.

Krtkovanie: čistenie a prebíjanie kanalizácií, odpadov, WC, pisoárov, kuchynských drezov. Opravy: elektroinštalácii, tečúcich radiátorov, elektrických spotrebičov, elektrického osvetlenia, elektrické kotle. Stolárske práce: nábytok na mieru, vstavané skrine, kuchynské linky. Rekonštrukcie: obklady, dlažby, stierky, jadrá, maliarske práce. Predaj: palivové drevo (dub, buk).

Eisnerova 46/H , Bratislava

Branislav Zelenka - stavebné práce

Stavebné práce - rekonštrukcie bytov, pokládka zámkovej dlažby a výstavba plotov, kúpeľne, sanita, obklady, murárske a maliarske práce.

Rohovce 31 , Rohovce

Attila Szimeth - maliarské a natieračské práce

Tapetárske, maliarske, natieračské, práce, lepenie stropných kaziet.

Vlky 159 , Vlky

Domont s.r.o. - stavebné a montážne práce

Rekonštrukcie domov a bytových jadier, zateplovanie fasád a striech, realizácia omietok, výmena okien a dverí, pokládka obkladov a dlažieb, sadrokartonárske, murárske, maliarske a búracie práce.

Prostějovská 4824/25 , Prešov

Martin Segeda - maliar Košice

Venujeme sa maliarskym prácam,maľujeme byty, domy,fasády. Maľujeme aj airless -vysokotlakovým profi strojom.Striekaná maľovka je vhodná pre novostavby

Fábryho 14 , Košice

Igor Vymětal- maliar

Maľovanie izieb, bytov, kancelárií, priemyselných objektov. Použitie tradičných aj moderných maliarskych techník. Natieranie okien, dverí, radiátorov.

Jílová 111/5 , BRNO

KOMA s.r.o.

Stavebná firma. Prípravné práce k realizácií stavby, výkopové a zemné práce, maliarske práce, výmena a osadzovanie okien, čistenie kanalizačných systémov. Predaj, montáž, demontáž a prenájom lešenia.

Nesluša 18 , Nesluša

STAVA-JP, s.r.o. - stavebné práce

Stavebné práce. Rekonštrukcia budov. Murárske, tesárske práce. Izolácie, zatepľovanie, maliarske a natieračské práce, obkladanie, podkrovia, demolačné a zemné práce.

17. novembra 958 , Čadca

Maliarske štúdio

Maliarske práce, dekoratívne, kreatívne steny, 3D štruktúry.

Račianska 2 , Bratislava

Ing. Marián Polášek - EMIPOL

Prípravné práce na stavbu, maliarske, natieračské a sklenárske práce.

Čingovská 4 , Košice-Nad jazerom

PROFIgips - montáž sadrokartónu

Dodávka a montáž sadrokartónových systémov. Zatepľovanie fasád, montáž systémov pasívnej požiarnej ochrany Hilti. Zemné práce, prenájom strojov a prístrojov.

Dlhé Pole 1164 , Dlhé Pole

Centrum integrovaných služeb, spol. s r.o.

Vývoj, servis a údržba telefonických automatov. Čistenie a upratovanie, maliarske a výškové práce, prenájom kontajnerov, preprava stavebného materiálu, sťahovanie, údržba zelene, hygienické systémy.

Purkyňova 224 , Příbram III

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk