Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Maliari (1527)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Branislav Baránek - Maliari Žilina

Maľovanie interiéru, dekoratívne maliarske techniky a 3D štruktúry, stierkovanie, tapetovanie, nátery striech a konštrukcií, nátery fasád.

610 , Konská

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Stanislav Novosad

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu maliarske, natieračské práce súvisiace s menšími rekonštrukciami interiérov? Zabezpečíme Vám rekonštrukciu interiérov podľa Vašich predstáv. Robíme maľby, nátery, stierky, omietky a fasády exteriéru a interiéru objektov, klasickými a zahraničnými farbami. Maľby fasád a striech.

Dolný Lieskov 296 , Dolný Lieskov

Rastislav Trajda - MANAT

Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame kvalitné náterové hmoty a materiály od popredných výrobcov. U nás je možnosť využiť aj platbu na splátky.

Družstevná 4 , Modra

Dionýz Füle - Firma Füle

Tesárske, pokrývačské, klampiarske, maliarske práce, obklady a dlažby, zatepľovanie, strojové omietky. Rekonštrukcie rodinných domov, bytových jadier, striech. Dodávka a montáž lešenia.

Beketfa 39 , Holice

PBV s.r.o. - zatepľovacie služby

Zatepľovanie bytových balkónov, rodinných domov, stierky, fasády, omietky, maľovky.

P.O.Hviezdoslava 2169 , Topoľčany

Mark Empire, s.r.o.

Stavebné práce - zemné a búracie práce, betónovanie základov, murovanie, montáž sadrokartónu, maľovanie, zatepľovanie, pokladanie dlažieb a obkladov, montáž potrubí a kúrenia, zváranie, zámočníctvo.

Z. Nejedlého 2871/35 , Levice

Ing. Július Guoth - prestavby a rekonštrukcie

Rekonštrukcie a prestavby bytov, bytových jadier a kúpeľní, bezbariérové úpravy pre ZŤP. Maliarske a murárske práce, obklady a dlažby, plávajúce podlahy, sadrokartón.

Zimná 24 , Košice

Ondrej Pigula - murárske práce

Murárske a maliarske práce, zatepľovanie, fasádne omietky, dlažba a obklad.

Jakubova Voľa 130 , Jakubova Voľa

Juraj Petruščák - maliar

Maliarske a natieračské služby interiérov a exteriérov, stierkovanie, montáž sadrokartónu, stavebné a dokončovacie práce.

Exnárova 29 , Prešov

L-tec, s.r.o.

Stavebná spoločnosť - prestavby, novostavby, pokladanie dlažby a obkladov. Tesárske práce, montáž sadrokartónu, maliarske práce.

Krátka 8 , Vráble

Jaroslav Kobulnický - JamiStav

Stavebné práce - zatepľovanie a hydroizolácie, realizácie rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie a sanácie budov, búracie a zemné práce, elektroinštalácie, zámočnícke, murárske a tesárske práce.

Južná trieda 48 , Košice

Erkomal s.r.o.

Maliarské práce, stierky, striekanie objektov, rekonštrukcie bytov a domov - voda, elektrina, sadrokartón, pokládka dlažby a obkladov, montáž plastových okien, podlahárske práce.

Nám. Hraničiarov 16 , Bratislava

PEVA s.r.o.

Autoservis a pneuservis. Služby v oblasti lešenárskych a natieračských prác, prenájom montážnych plošín.

Traťová 1/A , Košice

StaviKom s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebná firma - realizácia stavby, dokončovacie práce pri realizácii exteriérov aj interiérov, spracovanie nerastov, oprava ciest, chodníkov, cestných výtlkov, drevárska výroba, opracovanie kovov.

Klinčeková 2569/2 , Komárno

LUMA - SK - stavebné práce

Predaj systémov hliníkových lešení, fasádneho a pojazdného lešenia, lešenárske práce. Rekonštrukcie objektov, výškové, murárske, maliarske práce, pieskovanie, sadrokartón, výstavba.

Dolná Tižina 17 , Dolná Tižina

Opravár na hodinu - Žilina a okolie

Hodinový manžel - opravy v domácnosti, inštalatérske práce, montáž, výmena a oprava svietidiel, práce v záhrade, odvoz odpadu, maliarske práce, tapetovanie, montáž sadrokartónu, pokládka podláh.

Juraja Fándlyho 2164/11 , Žilina

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk