Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Murári (1277)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Strech s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Ján Konôpka - stavby, rekonštrukcie

Stavba budov, rekonštrukcie, murárske práce. Bytové jadrá. Obklady dlažby.

Nová 2947/6 , Lieskovec

VERVA, spol. s r.o., Košice

Stavebná firma. Novostavby a rekonštrukcie. Výstavba domov na kľúč, nízkoenergetické domy, zatepľovanie, murárske, tesárske, maliarske, búracie, vodoinštalatérske, kúrenárske a elektro práce.

Textilná 7 , Košice

Branislav Zelenka - stavebné práce

Stavebné práce - rekonštrukcie bytov, pokládka zámkovej dlažby a výstavba plotov, kúpeľne, sanita, obklady, murárske a maliarske práce.

Rohovce 31 , Rohovce

Domont s.r.o. - stavebné a montážne práce

Rekonštrukcie domov a bytových jadier, zateplovanie fasád a striech, realizácia omietok, výmena okien a dverí, pokládka obkladov a dlažieb, sadrokartonárske, murárske, maliarske a búracie práce.

Prostějovská 4824/25 , Prešov

PPV stavebné pri SOŠ Topoľčany

Stavebné práce - murárske a obkladačské práce, montáž elektriny, kúrenia a vody. Opravy rozvodov elektriny, vody a vykurovania.

Inovecká 2678 , Topoľčany

KOMA s.r.o.

Stavebná firma. Prípravné práce k realizácií stavby, výkopové a zemné práce, maliarske práce, výmena a osadzovanie okien, čistenie kanalizačných systémov. Predaj, montáž, demontáž a prenájom lešenia.

Nesluša 18 , Nesluša

Igor Gyuris

Stavebná firma - výstavba a rekonštrukcie objektov, rodinné domy a byty na kľúč. Murárske práce, tesárske a klampiarske práce.

Petöfiho 113 , Štúrovo

INVEST RK, s. r. o.

Stavebná činnosť - murárske práce, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, zatepľovanie, prenájom lešenia, nákladná doprava, finančné služby spojené s počiatočným prefinancovaním hrubej stavby domu.

Bystrická cesta 2523/51 , Ružomberok

STAVA-JP, s.r.o. - stavebné práce

Stavebné práce. Rekonštrukcia budov. Murárske, tesárske práce. Izolácie, zatepľovanie, maliarske a natieračské práce, obkladanie, podkrovia, demolačné a zemné práce.

17. novembra 958 , Čadca

Miloš Hacek - Sadrokartonárske práce

Sadrokartonárske práce v Žiline, Čadci, Martine, Považskej Bystrici, Kysuckom Novom Meste, Rajci, Bytči a Ružomberku - znižovanie stropov, obklad podkrovia, výstavba priečok, kazetové stropy.

Národná 18 , Žilina

PROFIgips - montáž sadrokartónu

Dodávka a montáž sadrokartónových systémov. Zatepľovanie fasád, montáž systémov pasívnej požiarnej ochrany Hilti. Zemné práce, prenájom strojov a prístrojov.

Dlhé Pole 1164 , Dlhé Pole

Jakub Červenka - CE-REZ

Rezanie, vŕtanie a búranie panelov, železobetónu a tehlového muriva diamantovou technikou s odsávaním. Elektroinštalačné, murárske práce, odvoz sute, práce spojené s rekonštrukciou.

Záhradná 46 , Šenkvice

UNIstavMT, s.r.o.

Murárske práce. Rekonštrukcia bytov, bytových jadier a domov. Stierkovanie, maľovanie, obklady, dlažby. Zatepľovanie budov a montáž sádrokartónu. Pokládka laminátových a drevených podláh.

Gorkého 2/1083 , Martin

BaS stav s.r.o.

Stavby na kľúč, zemné a búracie práce, maliarske, klampiarske, murárske a tesárske práce, oprava striech, obnova fasád, zatepľovanie, rekonštrukcie, elektroinštalácie, voda a kúrenie, obklady.

189 , Nižný Hrušov

Milan Bílik - Stavebné práce

Rekonštrukcie, murárstvo, uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Prievaly 403 , Prievaly

MARTINS, s.r.o. - realizácia stavieb

Realizácia stavieb, nadstavieb a bytov na kľuč, realizácia priemyselných stavieb, rekonštrukcie, zatepľovanie, voda , elektrina , plyn, dlažby, zámkové dlažby, šachty, zberné nádrže, búracie práce.

Jelačičova 1 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Murárske práce v Katalógu Azet.sk