Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Murári (1268)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Strech s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Igor Pirťan - ALPOFIN SLOVAKIA

Zabezpečenie klampiarskych prác, izolácie striech. Stavebné práce, zateplenie budov, výškove práce horolezeckou technikou.

Pod Hôrkou 540/40 , Jacovce

Jozef Beňo - Pro Gips

Murárske a obkladačské práce, maliarske a natieračské práce, montáž sadrokartónových konštrukcii, demolácia a zemné práce.

Karpatská 54 , Trenčín

STAVOMAT, s.r.o., Košice

Predaj fasád, omietok, farieb, lakov a lazúr, lepidiel a stavebnej chémie PCI, RELIUS, dekoratívnych omietok ARTHE, terás TWINSON. Miešanie rôznych farebných odtieňov na počkanie.

Holubyho 12 , Košice

Pavol Kurej ELEKTRO - INSSPOL

Výstavba budov. Rekonštrukcie stavieb, búranie, kladenie podláh, montáž sadrokartónu, maliarske a murárske práce. Upratovacie práce.

Žilinská cesta 507/78A , Lietavská Lúčka

Ján Kovács & syn - maliarske, natieračské a tapetárske práce

Maliarske, tapetárske a natieračské, murárske, obkladacie práce, stierkovanie. Pokládka podlahových parkiet a plávajúcich podláh.

Korytnická 23 , Bratislava-Podunajské Biskupice

G-STAV

Zemné práce, zakladanie stavieb, armovacie, betonárske a murárske práce, realizácia povrchových úprav podláh a stien, dokončovacie práce, sadrokartonárske práce, zatepľovanie stavieb.

Bajč 102 , Bajč

Pavol Baláž - BALPA

Maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov bytov, budov a priemyselných objektov. Montáž sadrokartónu, murárske práce, pokládka plávajúcich podláh. Celotelové masáže.

Brekov, 328 , Brekov

Milan Solčanský - maliarske a natieračské práce

Murárske, maliarske a natieračské práce. Izolácie striech a stien, tesárske práce, vodoinštalácie práce, kúrenie. Zámočnícke práce, čistenie kanalizácie, elektroinštalačné práce.

Idanská 7 , Košice

KOMA s.r.o.

Stavebná firma. Prípravné práce k realizácií stavby, výkopové a zemné práce, maliarske práce, výmena a osadzovanie okien, čistenie kanalizačných systémov. Predaj, montáž, demontáž a prenájom lešenia.

Nesluša 18 , Nesluša

Rstav - murárske práce

Murárske práce, stierkovanie, maľovanie, nátery, montáž sadrokartónu.

Valča 158 , Valča

MPM PLAST, s.r.o.

Výroba a predaj - plastové okná a dvere. Predaj doplnkov - parapety, sieťky proti hmyzu, žalúzie, rolety. Montáž.

Osloboditeľov 47 , Červeník

Václav Pavlík - VEPA, plastové okná a dvere

Poradenstvo pri výbere okien a dverí. Predaj a montáž plastových okien, dverí, zimných záhrad. Dodávka žalúzií, sieťok proti hmyzu.

Streďanská 4056 , Topoľčany

Ján Kostúr - TOPTEX

Predaj a montáž plastových okien a dverí, žalúzií, roliet, okenných priečok, parapiet. Záručný a pozáručný servis, murárske práce, poradenstvo.

Dostojevského 23 , Poprad

JUBE TEAM s.r.o.

Práce vo výškach - nátery a maľby, montážne práce, čistiace práce, murárske práce, izolácie.

Tematínska 2118/ 22 , Nové Mesto nad Váhom

Ján Vojtko, stavebníctvo

Murárske práce, pokládka zámkovej dlažby, palisád, obrubníkov, stavba plotov, obkladanie a dláždenie prírodným kameňom, zatepľovanie domov, rekonštrukcie bytov a domov, demontáž a búracie práce.

Štefánikova 190 , Krpeľany

Ing. Martin Liko - GLANS

Stavebná činnosť - rekonštrukcie a stavby na kľúč, izolácie, obklady, murárske práce, omietky, potery. Čistiace a upratovacie služby - byty, domy, budovy, kancelárie.

Pezinská 51 , Svätý Jur

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Murárske práce v Katalógu Azet.sk