Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Murári (1241)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Strech s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

Jozef Mikolai

Rekonštrukcie domov a bytov - interiér, exteriér, maľovky, stierky, sadrokartón, obklad, dlažba, plávajúce podlahy, murárske práce,bytové jadrá,kúpelne,

Okružná 14 , Levice

Marián Klepco - plastové okná

Výroba a montáž plastových okien. Murárske práce, čiastočné rekonštrukcie a zatepľovanie budov.

Strojárska 2774 , Snina

Ivan Ovečka - IVISTAV

Stavebná firma - rodinné domy na kľúč, projektová dokumentácia, murárske práce, vodoinštalácia, elektroinštalácia, rekonštrukcie rodinných domov, striech, krovov a bytových jadier a kúpelní.

Bratislavská 446/29 , Dubnica nad Váhom

ZenMont s. r. o.

Prestavba bytov, bytových jadier, kancelárií a nebytových priestorov. Murárske práce, vodoinštalačné práce, montáž sadrokartónu, maľovanie interiérov, kabeláže. Kamerové systémy a kúrenie.

Okružná 776/52 , Poprad

MarDom s.r.o.

Montáž a predaj plastových a hliníkových okien a dverí, zatepľovanie, izolácia striech, rekonštrukcie bytových jadier, murárske práce, elektroinštalácie, pokladanie dlažieb, montáž vaní, umývadiel.

Malinovského 22 , Nové Mesto nad Váhom

Bumi - požičovňa a predaj náradia

Požičovňa a predaj elektrického a stavebného náradia, upratovacie a čistiace služby pre firmy a domácnosti. Vŕtacie, sekacie a búracie kladivá, brúsky na parkety. Obkladanie, zatepľovanie.

T.G.Masaryka 2110/32 , Trebišov

RK SPEKTRUM, s.r.o.

Búracie, murárske, fasádové, maliarske práce, obkladačstvo, kúrenárstvo, zámočnictvo, sadrokartónové konštrukcie, klimatizácie, preprava tovaru a materiálu, rekonštrukcie bytových jadier, sklenárstvo.

Ružinovská 3 , Bratislava

BGSI, s.r.o. - stavebná firma

Stavebná firma. Stavba rodinných domov, stavby na kľúč. Montáž sadrokartónových systémov, zatepľovanie objektov, vnútorné a vonkajšie striekané omietky. Rekonštrukcie domov, striech.

Štúrova 161 , Nitra

M&T systémy, s.r.o.

Výroba a montáž drevených konštrukcií, projektová dokumentácia, realizácia striech, hydroizolácií, vodárenské, murárske a elektroinštalačné práce, pokládka dlažieb. Predaj dlažieb, obkladov, sanity.

Žitná 13 , Žilina

PMD ELSAT s.r.o.

Montáž a predaj satelitov, servis a oprava počítačov, realizácia a rekonštrukcia stavieb, maľovanie, elektroinštalácie, podlahy, obklady, zámočníctvo, kovovýroba, zváranie, montáž sadrokartónu.

Dlhá 118/37 , Sokolovce

Peter Kubeš - EPS

Kompletná dodávka a montáž v oblasti sadrokartónových obkladov podkroví, sadrokartónových podhľadov a priečok, kazetových stropov, elektroinštalácií, maľovania, stierkovania, tapetovania.

Valašská 3123/2 , Piešťany

Ján Krcha - murárstvo

Montáž obkladov a sadrokartónových stien. Murárstvo, maliarstvo.

Gen. L. Svobodu 1358/4 , Senica

Malokarpatská stavebná spoločnosť MSS s. r .o.

Rekonštrukcie, elektroinštalácie, búranie, výkopové práce, odvoz a likvidácia odpadu. Novostavby na kľúč, reštaurovanie, výškové práce.

Pri Vinohradoch 195 , Bratislava

Barus spol. s r.o. - stavebná technika

Predaj, servis a požičovňa stavebnej techniky - vibračných dosiek, píl na asfalt a betón, stavebných miešačiek a diamantových kotúčov. Stavebné práce.

Pekárenská 944/16 , Oslany

MACH STAVBY s.r.o.

Výstavba prevádzkových budov a rodinných domov. Ucelené dodávky stavebných prác - zatepľovanie budov, montáž sadrokartónu, dekoračné interiérové omietky a fasádne omietky.

Záhradná 1 , Bojnice

Hapas - stavebná činnosť

Kompletné zateplenie panelových a rodinných domov, sadrokartonové práce a montáž plávajúcich podláh do bytov a domov. Rekonštrukcie, pokladanie dlažieb, realizácia omietok.

Budatínska Lehota 206 , Kysucké Nové Mesto

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Murárske práce v Katalógu Azet.sk