Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavebný materiál (628)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

JUHOKAMEŇ s.r.o.

Výroba, predaj a montáž výrobkov z granitu, mramoru, umelého kameňa.

Nitrianska 139 , Nové Zámky

INTER - OKNO s.r.o.

Predaj plastových okien, dverí, príslušenstva. Odborná montáž okien. Naše produkty sú výlučne značkové plastové okná a dvere (rehau, salamander a veka), hliníkové systémy (aliplast a aluprof), dverné výplne perito a garážové brány shadeon a značkové kovanie Roto Frank. Internetový obchod s plastovými oknami a príslušenstvom.

K.Thalyho 1 , Komárno

Skraslimdom.sk

Internetový predaj - farby na strechu a betón, dekoratívne štuky a omietky, stropné kazety, dekoratívne lišty z polystyrénu, PU trámy, fototapety, fólie SIBU.

Duklianska 34 , Bardejov

E-housegarden.sk

Internetový predaj terasových platí, bazénových obrúb, plotových tvárnic, krycích platní, grilov, víriviek, sáun, krbov, záhradného nábytku a doplnkov.

Dvorany nad Nitrou 247 , Dvorany nad Nitrou

Klucky-schranky.sk

Internetový predaj kľučiek, poštových schránok, trezorov, úchytiek a príslušenstva..

Radoľa 454 , Radoľa

Klucka.sk

Internetový predaj kľučiek, poštových schránok a príslušenstva. Dverové doplnky, dverové madlá, úchytky nábytkové, vešiakové.

Radoľa 454 , Radoľa

Jfptrade.cz

Internetový predaj antivibračnej izolácie, dištančných podložiek, príslušenstva k bedneniu, tesnenie pracovných a dilatačných špár, tesnenie prestupov a ďalších prvkov železobetónovej konštrukcie.

Vitějovice 209 , Vitějovice

Cdp.cz

Internetový predaj pevných a ekologických palív, drevených brikiet, paliet, mulčovacej kôry, uhlia, substrátov a piesku a krbového dreva.

Kostelecká 908 , Praha

Bauland.sk

Internetový a katalógový predaj stavebného materiálu s možnosťou dodania až na miesto stavby.

Levočská 2 , Poprad

Rolrols.cz

Internetový predaj záhradného nábytku, žalúzie, markízy, paravány, bytové parfémy, lapače hmyzu.

Makovského 1392/2b , Praha

Dmpsteel.sk

Internetový predaj spojovacieho a kotviaceho materiálu, nitovacej a vŕtacej techniky - skrutky, matice, podložky, krúžky a vložky, rezné a brúsne kotúče.

Račianska 69 , Bratislava

Izotes.sk

Internetový predaj stavebných pások, tesniacich materiálov a špeciálnych izolácií pre stavby nízkoenergetických a pasívnych domov.

Jarková 9914/57 , Nové Zámky

E-kurenie.sk

Internetový predaj vodoinštalačného a kúrenárskeho materiálu, podlahového kúrenia, kotlov, bojlerov, radiátorov, solárnych zostáv, obehových čerpadiel. Komínové systémy k plynovým kotlom.

Hviezdoslavova 107/107 , Ladce

Krytiny.webnode.sk

Internetový predaj strešných krytín, strešných okien, komínových systémov, odkvapových systémov, náradia pre pokrývačov a klampiarov.

M. R. Štefánika 354 , Stará Turá

Branyposuvne.sk

Internetový predaj brán, pohonov k bránam a doplnkov k bránam.

Podjavorinskej 1614/1 , Nové Mesto nad Váhom

Kovian.sk

Internetový predaj kovaných polotovarov a doplnkového sortimentu pre kováčske a zámočnícke firmy. Nerezové polotovary, zábradlia, pohony, striešky, príslušenstvo pre brány, hutnícky materiál.

Športová 749 , Gajary

Dobra-cena.sk

Internetový predaj ručného náradia, meracej techniky, čistiacich strojov, čerpadiel, kompresorov, inštalatérskeho náradia, maliarskych potrieb, kotlov, ochranných pracovných prostriedkov, chémie.

Nám. M.R.Štefánika 3 , Topoľčany

Colortop.sk

Internetový predaj farieb na steny, strechy, betónu a omietky, lakov, omietok, lazúry. Predaj valcov, štetcov a doplnkov na maľovanie.

Komenského 500/30 , Námestovo

Stavebninypezinok.sk

Internetový predaj - stavebný materiál, betónové tvárnice, farby, lepidlá, izolácie, kotvenie, strechy, suché omietky, tehly, zámkové dlažby.

Bratislavská 79 , Pezinok

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebný materiál - internetové obchody v Katalógu Azet.sk