Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stavebný materiál (632)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Ing. Tibor Horváth - PROMA STAV

Predaj stavebného materiálu, sanity a keramiky prostredníctvom Internetu. U nás nájdete široký sortiment tehál, tepelných izolácií, betónových tvárnic, zámkovej dlažby. V priebehu blízkej doby pripravujeme pre Vás rozšírenie ponuky od známych výrobcov pre uvedené kategórie a aj rozšírenie ponúkaného sortimentu.

Nová 1082/29 , Veľké Úľany

KAPAMAT AG – ambiente design, s r.o.

ŠTÚDIO BÝVANIA - návrhy, predaj, realizácie - INTERIÉRY/FASÁDY - farby, omietky, tapety, kreatívne povrchy, bytový textil a záves. Systémy na mieru, obklady, mozaiky, nátery na rôzne povrchy, doplnky.

Martina Rázusa 1131/7 , Žilina

INTER - OKNO s.r.o.

Predaj plastových okien, dverí, príslušenstva. Odborná montáž okien. Naše produkty sú výlučne značkové plastové okná a dvere (rehau, salamander a veka), hliníkové systémy (aliplast a aluprof), dverné výplne perito a garážové brány shadeon a značkové kovanie Roto Frank. Internetový obchod s plastovými oknami a príslušenstvom.

Hadovská cesta 8 , Komárno

Echemie.cz

Internetový obchod so stavebnou a bazénovou chémiou, chemickými prípravkami, farbami a lakmi, autokozmetikou, geotextíliami a potrebami pre stavbu, firmu, domácnosť a záhradu.

Bělotín 168 , Bělotín

Najpletivo.sk

Internetový predaj pletiva - pozinkované a poplastované pletivo.

Chmeľová 40 , Chmeľová

Eshop.maxdoors.eu

Internetový predaj garážových, posuvných, priemyselných brán, garážových stropných pohonov, diaľkových ovládaní, príslušenstva.

Mierové nám. 42 , Trenčín

Pre-obkladacov.sk

Internetový predaj náradia pre remeselníkov a domácich majstrov - rezačky obkladov a dlažby, kotúče, frézy, klimatizácie, píly, ručné náradie, vodováhy, odvlhčovače a ventilátory, ochranné pomôcky.

Břest 298 , Břest

Studiobyvania.sk

Internetový predaj interiérových a fasádnych farieb, fasádnych omietok, tapiet, dekoračných náterov, bytových doplnkov.

Dlhá 88 , Žilina

České lavičky s.r.o.

Internetový predaj záhradného nábytku, záhradnej techniky, bazénov, sáun, bazénovej chémie, záhradných hračiek, náradia, traktorov, čistiacej techniky, grilov, ratanového nábytku.

Dolní Chvatliny 35 , Zásmuky

HANTECH.sk - tieniaca technika

Internetový predaj interiérovej tieniacej techniky - žalúzií, textilných roliet, vertikálnych žalúzií, sietí proti hmyzu, vonkajších žalúzií, vonkajších roliet, markíz a garážových brán.

Jarná 380/28 , Vranov nad Topľou

Fastrade.sk

Internetový predaj materiálu a doplnkov pre strechy, na odvodnenie, izolácie a fasády a záhradných doplnkov, príslušenstva a textílií.

Radlinského 17 , Spišská Nová Ves

Superfarby.sk

Internetový predaj - farby, laky, drogéria, tapety, polystyrénové lišty, potrieb pre stavebníctvo a záhradu, náradie, teplomery a elektro.

Starý trh 6 , Kežmarok

Eshop.ingema.sk

Internetový predaj obkladov a dlažieb, sanity, armatúr, inštalačného materiálu a stavebnín.

Hlivištia 23 , Hlivištia

Ploty-skala.sk

Internetový predaj doplnkov pre ploty, oplotenie, pletivo a bránky. Chovateľské, lesnícke a záhradné pletivá. Príslušenstvo k plotom.

Štefánikova 714/52 , Senica

shop.kerabel.cz

Internetový predaj dlažieb, keramických obkladov, sanity a stavebnej chémie.

M. Cibulkové 40 , Praha

Veos.sk

Internetový predaj - stavebné náradie, stavebná chémia, tesniace profily, hmoždenky, plastové, brúsne a kovové hladidlá, špongie, lyžice, škrabáky, vodováhy, lopaty na sneh, maliarske náradie.

Novozámocká 102 , Nitra

Finskasauna.sk

Internetový predaj fínskych sáun. Atypické sauny, infrasauny, saunové stavebnice, parné sauny a generátory, saunové kachle, krbové vložky, ochladzovacie kade.

Hněvkovského 30/65 , BRNO

Finskasauna.cz

Internetový predaj fínskych sáun. Atypické sauny, infrasauny, saunové stavebnice, parné sauny a generátory, saunové kachle, krbové vložky, ochladzovacie kade.

Slepá 15 , Černá Pole

Stavbahrou.sk

Internetový predaj stavebných materiálov ako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky. Ploty a pletivo, poštové schránky, záhradný nábytok, strešné okná.

Vrbová 134/11 , Kobeřice

Stavbahrou.cz

Internetový predaj stavebných materiálov ako sťahovacie povalové schody, stavebné puzdro, posuvné dvere, vchodové striešky. Ploty a pletivo, poštové schránky, záhradný nábytok, strešné okná.

Vrbová 134/11 , Kobeřice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebný materiál - internetové obchody v Katalógu Azet.sk