Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Svietidlá a osvetlenie (919)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

1111, s.r.o. - PRO SOUND & LIGHT

Spoločnosť DISCO CASCO / PRO SOUND & LIGHT je už 27 rokov lídrom na trhu svetelnej, zvukovej a laserovej techniky s najväčšou showroom v Európe, vlastným skladom, servisom, projekciou osvetlenia, ozvučenia a tvorby emócií vo vašich diskotékach, kluboch, reštauráciách, obchodných centrách, divadlách, športoviskách. Vlastníme aj e-shop www.1111.sk s dodaním tovaru do 24 hodín - vyskúšajte!

Zvolenská cesta 5080/14A , Lučenec

RASTER, spol. s r.o.

Poskytovanie produktov a služieb v oblasti osvetľovacej techniky, elektromontáží, suchej výstavby interiérov a podhľadových mriežok. Určené pre domy, byty, kancelárie, hotely a ďalšie odvetvia.

Veľká Okružná 26A , Žilina

DISKONT SVÍTIDLA

Svietidlá priamo od výrobcu z diskontného e-shopu a skladu za veľkoobchodné ceny. Svietidlá, svetlo, osvetľovacia technika, lighting, svetelné zdroje kúpeľňové, bytové, kancelárske, priemyslové, led, kuchynské, nábytkové, záhradné, interiérové, vonkajšie, pre obchody, ordinácie. Výrobcovia Massive, Eglo, Elgo, Brilum, Rabalux, Oms, Proli, Kanlux, Panlux, Fulgur, Philips, Modus a ďalšie.

Na Jarově 2424/2 , Praha

MANUTAN Slovakia s.r.o.

Sme tu pre každého, kto vybavuje firmu, alebo akékoľvek iné pracovisko. Pre náročných profesionálov, ale aj pre tých, kto len občas potrebuje doplniť svoju kanceláriu, dielňu, sklad, areál o nové užitočné veci. Chceme sa stať Vaším obľúbených dodávateľom, ku ktorému sa budete stále radi vracať. Našu ponuku tvorí široký sortiment kvalitného tovaru a nadštandardné služby vrátane profesionálneho servisu.

Galvániho 7/B , Bratislava

Osvetlenie-lampy.sk

E-shop pre lepšie bývanie. Chcete mať iné osvetlenie ako sused? Zháňate nejaký výnimočný luster? Predávame osvetlenie, svietidlá, lampy, lustre, žiarivky, moderné i štýlové osvetlenie, krištáľové lustre a ďalšie svietidlá, vrátane dizajnových a výnimočných typov.

Cesta do Rudiny 1098 , Kysucké Nové Mesto

Vladimír Fedra - FEIM

Svietidlá Eglo-Massive-Lirio-Eseo-Ecomoods-Ledino. E-shop so svietidlami týchto značiek spoľahlivo, rýchlo, za dobrú cenu. Široký sortiment elektroinštalačného materiálu.

Štúrova 1546/4 , Malacky

Ján Dérer - S - Lux Systém Osvetlovacia technik

Výroba, návrh, predaj a montáž v oblasti osvetľovacej techniky. Vyhotovenie atypických svietidiel, svetelné efekty s optickými vláknami, osvetlenie fontán a bazénov.

Lermontovova 18 , Bratislava

TranzEl s. r.o.

Predaj svetelných zdrojov a svietidiel, elektroinštalačného materiálu, hudobných nástrojov a audiotechniky, zosilňovačov, mixážnych pultov, mikrofónov, príslušenstva. Automobilové žiarovky.

Ul. gen. Klapku 37 , Komárno

Čaromarket KINEKUS

Predaj domácich potrieb, železiarstva, náradia, záhradných a stavebných náradí, potrieb pre dom, byt, stavbu a záhradu, elektrospotrebičov.

Kamenná 4 , Žilina

DNA Slovakia, spol. s r.o. - svetelná technika

Obchodná spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletný sortiment komponentov svetelnej techniky, inteligentného osvetlenia - riadením osvetlenia a LED systémov.

Komárňanská cesta 13 , Nové Zámky

INELTI - osvetlenie na mieru

Predaj LED svietidiel rôznych dizajnov, výroba podľa požiadaviek. Dodávka a montáž osvetlenia do interiéru.

Hencovská 287 , Hencovce

ILC FACTORY a.s.

Výroba a predaj LED svietidiel.

Dopravní 4 , Plzeň

Radoslav Štiegel - TESA

Predaj satelitnej techniky, DVB-T techniky, držiaky TV a AV techniky, diaľkových ovládačov, kamerových systémov, domových alarmov, LED osvetlenia.

Pivovarská 6 , Žilina

Brightside, s. r. o. - osvetlenie

Technické, reklamné a párty osvetlenie. Osvetľovacie balóny Powermoon, svietiaci balón na priemyselné použitie, héliový reklamný balón.

Jelenia 3148/19 , Bratislava

Creo Art s.r.o.

Predaj a prenájom LED technológií a systémov - exteriérové a interiérové LED obrazovky, priemyselné žiarivky, žiarivky pre domácnosti. Svetelná reklama, digitálna tlač, ofset, catering.

Werferova 1 , Košice

Zuzana Kulichová s. r. o. - Návrhy interiérov

Vizualizácie, konzultácie a poradenstvo pri riešení interiéru. Návrhy interiérového zariadenia, nábytku a doplnkov. Návrhy fasád. Predaj klasických svietidiel, predaj kúpeľňového nábytku.

Grobská 21 , Bernolákovo

ELEN, s.r.o.

Vývoj, výroba a predaj veľkoplošných číselných a textových displejov, úsporných svetelných zdrojov a žiaroviek.

Ľubochnianska 16 , Ľubotice

ALTOtec, s.r.o. - stavebné prvky

Dodávky fasádnych obkladov, plastových paluboviek na podbitie striech, vonkajšie a vnútorné parapety, plastových a hliníkových plotových profilov, terasových systémov, LED osvetlenie.

Hudcova 78c , BRNO

iKuchyne

Výroba kuchýň na mieru, nábytku, stolov, sedení, svietidiel a dekorácií.

Vietnamská 45 , Bratislava

Nobis studio, s.r.o.

Realizovanie interiérov, obchodné a reprezentačné priestory, kancelárske a hotelové zariadenia, predaj svietidiel, kobercov, látok a poťahových materiálov.

Dlouhá 712/32 , Praha

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Svietidlá a osvetlenie v Katalógu Azet.sk