Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Záhradnícke a aranžérske služby (715)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

ZÁHRADNÍCTVO KaK

Ponúkame na predaj: okrasné dreviny, ovocné dreviny, trvalky, letničky, substráty, čierna ornica, hnojivá, keramika, komponenty do jazierok a iné záhradnícke potreby. Realizujeme ozelenenie rodinných záhrad, pokládky a výsev trávnikov, poskytujeme dopravu a stroje na zemné práce.

Školská 2 , Rozhanovce

Pavol Petrík - SPRINTER

Záhradná architektúra projekcia ,návrhy, realizácia, údržba okrasných a úžitkových záhrad. Poradenstvo. Rolované trávniky - predaj ,odborná pokládka a údržba trávnikov. Automatické závlahové systémy TORO, návrh, inštalácia, servis, zazimovanie a repasácia. Záhradné nízkonapäťové LED osvetlenie 12v In-Lite. Návrh, inštalácia a servis.

Šamorínska 39 , Senec

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Royova 2 , Bratislava

RONDO spol. s r.o.

Orezávanie stromov, štiepkovanie konárov, frézovanie pňov, odvoz odpadu zo zelene a práce vo výškach.

Pod Rovnicami 21 , Bratislava

Floravil, s.r.o.

Dodávka mobiliára Green City na kvetinovú výzdobu verejných plôch miest a obcí: zostavy na stĺpy, zábradlia. Predaj samozavlažovacích závesných kvetinových nádob: truhlíky, misy, polmisy, pozemné žardiniéry pre stromčeky, 3D konštrukcie pyramíd.V ponuke nájdete i designové kvetináče pre veľké rastliny a stromy do interiéru i exteriéru, ktoré je možné nasvietiť dvomi spôsobmi - svietiaci kvetináč alebo nasvietenie rastliny.

Moskevská 1523/63 , Praha

LESAD spol. s r.o.

Návrh, projekcia a realizácia záhrad.Frézovanie zhutnených pozemkov.Výrub a likvdácia nežiadúcich stromov a kríkov Štiepkovanie konárov stromov do priemeru 15 cm. Automatické závlahy. Zakladanie trávnikov výsevom alebo ukladaním trávnatých kobercov. Údržba záhrad,kosenie,vertkutácia trávnikov, rez okrasných a ovocných stromov. Výsadba rastlín a drevín so zárukou.

Martinčekova 6 , Bratislava

Ošetrovanie stromov Martin Kuzevič

Naša práca zahŕňa komplexnú starostlivosť o stromy, o výsadby mladých jedincov, cez presadzbu drevín až po údržbu starých a senescentných stromov v našich sídlach, záhradách, v našom najbližšom okolí.

Drábova 1100/6 , Košice-Sídlisko KVP

MARVIS GARDEN

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

ALGUS-Záhradné centrum Ružomberok

Predaj širokého sortimentu balkónových rastlín, ihličnatých aj listnatých stromov a kríkov, skalničky, trvalky, vodné rastliny, záhradný nábytok, prvky záhradnej architektúry, hnojivá, substráty a mulčovacia kôra. Návrhy a realizácia záhrad, výstavba jazierok, vodopádov a fontán, zakladanie trávnikov, údržba záhrad.

Bystrická cesta 63 , Ružomberok

DIANA Flower House, s.r.o.

Kvetinárstvo - rezané kvety, aranžovanie darčekových a gratulačných kytíc. Predaj črepníkových kvetov, bytových doplnkov, váz, črepníkov.

Štúrova 2 , Šaľa

ADARA Slovakia - výroba športovísk

Ponuka športových a rekreačných zariadení, vybavenie telocviční, výroba športovísk.

A. Felcána 27 , Hlohovec

Koreninová a liečivá záhrada

Pestovanie a predaj liečivých, koreninových a aromatických rastlín. Projekcia a realizácia koreninových záhrad.

Na sihoti 714/19 , Veľký Kýr

Mária Ševelová - Služby Vám

Záhradnícke služby, rez ovocných stromov, kosenie trávy, strihanie živého plota, rizikové pílenie a výruby stromov, likvidácia hniezd (osy, sršne), čistenie odkvapových žľabov, zimná údržba.

Jazvečia 58 , Košice

GREENIO s.r.o.

Starostlivosť a údržba trávnatých plôch, sadov a záhrad s možnosťou celosezónneho servisu, údržba priemyselných parkov a likvidácia ruderálneho porastu, chemické postreky, strihanie živých plotov.

Jaseňová 38 , Žilina

Ivan Mundier IMKROV

Predaj potrieb pre dom a záhradu - hnojivá, trávniky, náradie a armatúry.

Kľačno 415 , Kľačno

Bononia Servis Slovakia s.r.o.

Upratovacie služby - upratovanie kancelárií, komerčných priestorov. Záhradnícke práce. Správa nehnuteľností. Prekladateľská a tlmočnícka činnosť.

Pribylinská 10 , Bratislava

Norbert Romanec - Stavebná činnosť

Predaj stavebného materiálu, murárske práce, rekonštrukcie starých domov, lesné a záhradné práce. Pokladanie zámkovej dlažby, výkopové práce strojom.

Banská Hodruša 833 , Hodruša - Hámre

Zuzana Adamkovičová - ZUDA

Kvetinárske a aranžérske služby. Kytice na každú príležitosť. Aranžérska tvorba výkladov.

M. R. Štefánika 2288/17 , Topoľčany

ZÁHRADNÉ CENTRUM

Predaj záhradných dekorácií - keramika, doplnky, kvetináče, rastliny, izbové kvety, štrk, kamene, keramzit, umelé kvety a pohrebné vence.

103 , Rišňovce

Lpland - záhradnícka činnosť

Projekcia záhrad, závlahové systémy, úprava terénnu, sanácia a ošetrovanie drevín, údržba zelene, zakladanie trávnikov, jazierka, pokládka dlažby, altánky a prístrešky, murované bazény.

Školská 1571/43 , Hriňová

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Záhradnícke a aranžérske služby v Katalógu Azet.sk