NA PREDAJ: plne zariadený 2i byt s výbornou dispozíciou a garážové státie v novostavbe OPPIDUM
Cena: 170 000 € 3 081,94 €/m²
Lokalita:Uzbecká, Bratislava II - Podunajské BiskupiceOkres BratislavaByty Bratislava II - Podunajské Biskupice
Typ:Predaj
Druh:2 izbový byt
Stav:Novostavba
Úžitková plocha:55 m²
Dátum aktualizácie:10.12.2023
Popis nehnuteľnosti:
Byt sa predáva plne zariadený (viď foto), vrátane kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi (umývačkou riadu, mikrovlnkou, elektrickou rúrou, elektrickou varnou doskou). Byt je vybavený audiovrátnikom. V dome je zavedený optický internet.
Dispozícia a vybavenie bytu umožňuje nielen pohodlné bývanie ale zároveň poskytuje aj dostatok priestoru pre odkladanie osobných vecí. Cez vchodové dvere bytu sa vstupuje do chodby, z ktorej je možné vstúpiť do spálne, kúpeľne, samostatnej (oddelenej) toalety alebo do obývacej izby, ktorá je prepojená s priestrannou kuchyňou. Z obývacej miestnosti, resp. zo spálne sa vstupuje na balkón prepájajúci jednotlivé obytné miestnosti bytu.
Vďaka svojej polohe, výmere a relatívne nízkym prevádzkovým nákladom sú ponúkané nehnuteľnosti vhodné nielen na bývanie ale aj ako výborná investičná príležitosť. Byt spolu s garážovým státím sú k dnešnému dňu výhodne prenajaté (s trvaním až do 06/2025), pričom podľa rozhodnutia kupujúceho je možné v trvaní tohto nájmu pokračovať, prípadne je možné tento nájom ku dňu predaja / kúpy týchto nehnuteľností ukončiť.
Lokalita, v ktorej sa bytový dom OPPIDUM nachádza, tzn. na rohu ulíc Kazanská a Uzbecká, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta, či na diaľničný obchvat. Kým niektoré prevádzky (napr. pekáreň, kaviareň, malé potraviny, exkluzívny darčekový obchod, chovateľské potreby, atď.) nájdete priamo v priestoroch bytového domu, ďalšiu občiansku vybavenosť (napr. autobusovú zastávku, školské zariadenia, detské ihrisko, priestor pre venčenie domácich miláčikov, supermarkety, banky, atď.) nájdete doslova „na skok“ od bytového domu. Lesopark Vrakuňa, či neďaleký cyklochodník pozdĺž ramena Malého Dunaja uspokojí dokonca aj potreby tých obyvateľov bytového domu, ktorí vyhľadávajú aktívny oddych, či aktívne športové vyžitie.
Cena ponúkaného 2i bytu predstavuje 170.000,- EUR. Spolu s bytom je možné si od klienta kúpiť aj garážové státie nachádzajúce sa na -1. podzemnom podlaží bytového domu za cenu 17.000,- EUR; kúpa garážového státia však nie je podmienkou predaja / kúpy bytu.
Odmenu sprostredkovateľa a náklady spojené s vypracovaním zmluvnej dokumentácie advokátom a následne aj zápisom vlastníckeho práva k bytu, resp. garážovému státiu do katastra nehnuteľností znáša výlučne predávajúci.

Landstar Services s. r. o.
0905 ... Zobraziť
Inzeráty predajcu
Všetky inzeráty (3)Podobné inzeráty
Byty.sk | Ako inzerovať | Podmienky inzercie | Zvýhodnené inzeráty | Reklama | Kontakt | Pripomienky | Nastavenie súkromia |
© 2015 - 2023 United Classifieds s.r.o.
United Classifieds s.r.o.