Reality & Bývanie: Rezidenčné bývanie v mezonetovom 5i byte s dvomi loggiami na Nivách - Liptovská u
Cena:
699 050 €
4 993,21 €/m²
k bytu potrebné dokúpiť 2 vnútorné parkovacie státia spolu za cenu 51.255€
Lokalita:Liptovská, Bratislava II - RužinovOkres BratislavaByty Bratislava II - Ružinov
Typ:Predaj
Druh:5 a viac izbový byt
Stav:Novostavba
Úžitková plocha:140 m²
Dátum aktualizácie:20.03.2025
Popis nehnuteľnosti:
Ponúkame na predaj mezonetový 5i byt s dvomi loggiami v projekte Rezidencia Liptovská v novostavbe nízkopodlažného bytového domu iba s 22 bytmi. Bývanie v širšom centre mesta – aj túto výhodu ponúka Rezidencia Liptovská v bratislavskej mestskej časti Ružinov - Nivy - Liptovská ulica, ktorý v sebe spája komfort bývania v príjemnom a pokojnom prostredí s množstvom zelene v okolí a so všetkými benefitmi, ktoré mesto dokáže ponúknuť. Projekt zabezpečí kľudné, pokojné bývanie a zároveň dostatok priestoru na spoločenské, kultúrne a športové vyžitie. Výhodou je najmä blízka dostupnosť kompletnej občianskej vybavenosti, či už sa jedná o školy, škôlky, reštaurácie, rôzne druhy obchodných prevádzok a zdravotné zariadenia. Pešia dostupnosť služieb obchodného centra Nivy s autobusovou stanicou, obchodného centra Eurovea s oddychovou zónou rieky Dunaj, centrálneho trhoviska Bratislavy alebo centra mesta dodáva bývaniu v Rezidencii Liptovská jedinečný komfort.
Byt má celkovú výmeru 140,05m2 (výmera podlahovej plochy od 131,13m2 plus výmera loggií 3,81 a 5,11 m2). Byt bude zariadený v štandarde podľa výberu klienta. Cena 699.050€ (k bytu potrebné dokúpiť 2 vnútorné parkovacie státia spolu za cenu 51.255€)
Začiatok výstavby 2024 - ukončenie výstavby 2026
Financovanie 10% pri podpise zmluvy o budúcej zmluve - 90% po kolaudácii
Rezidencia Liptovská ďalej ponúka:
1i byt s loggiou o celkovej výmere 34,70m2 v štandarde s cenou 200.700€ (k bytu potrebné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za cenu 16.915€)
2i byty s loggiou o celkovej výmere od 49,01m2 v štandarde s cenou od 290.895€ (k bytu potrebné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie za cenu 16.915€)
3i byty s loggiou o celkovej výmere od 64,83m2 v štandarde s cenou od 361.620€ (k bytu potrebné dokúpiť vnútorné parkovacie státie za cenu 25.630€)
4i mezonetový byt s 2 loggiami o celkovej výmere od 128,61m2 v štandarde s cenou od 630.275€ (k bytu potrebné dokúpiť 2 vnútorné parkovacie státia spolu za cenu 51.255€)
V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie predaja a kúpy Vášho bývania, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať.

Reality & Bývanie s.r.o.
40907 ... Zobraziť
Inzeráty predajcu
Všetky inzeráty (5)Podobné inzeráty
Byty.sk | Ako inzerovať | Podmienky inzercie | Zvýhodnené inzeráty | Reklama | Kontakt | Pripomienky | Nastavenie súkromia |
© 2015 - 2025 United Classifieds s.r.o.
United Classifieds s.r.o.