Domy na kľúč (904)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

T & C Logistic s. r. o. - nízkoenergetické domy

Stavebná firma - stavba nízko energetických domov na kľúč.

28. Októbra 7 , Hurbanovo

TK Holzbau Slovakia, s.r.o.

Nízkoenergetické rodinné domy, nadstavby, strechy, montované domy, moderné pracovne , štúdiá a izby do záhrady, úprava a starostlivosť o záhrady.

Eisnerova 11 , Bratislava

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Bzenica 379 , Bzenica

A-INVENT

Návrh, dodanie a realizácia vetrania do rodinných domov a bytov prostredníctvom decentrálnej rekuperácie značky inVENTer.

Pri kastieli 2074 , Budmerice

MENS, s. r. o.

Realitné služby, administratíva a katastrálne konanie, právne a notárske poradenstvo, financovanie. Predaj, prenájom a výkup nehnuteľností. Desing. Stavebné a stolárske práce.

Vajanského 2784/6 , Žilina

quickhouse SK s.r.o.

Výstavba nízkoenergetických domov na kľúč. Ku každému projektu v štandarde solárny kolektor na ohrev TUV, LED osvetlenie a rekuperáciu vzduchu.

Národná trieda 80 , Košice

Akostav, stavebné práce

Realizácia rodinných domov, zakladanie stavieb, stavby na kľúč, novostavby, keramické obklady, dlažby, rezanie diamantovou pílou, JOLLY hrany, obkladanie z kameňa a krabrincom, sadrokartónové práce.

Zástranie 254 , Žilina

LA - MA s.r.o.

Výstavba priemyselných objektov, pozemné stavby, bytová výstavba, výroba a výstavba reklamných zariadení a oceľových konštrukcií, výstavba obnoviteľných zdrojov energie, drevovýroba.

Národná 3707/34 , Žilina

MOLISH, s. r. o.

Ateliér KOVÁČarchitekt - spracovanie projektovej dokumentácie interiérov, bytových stavieb, občianskych stavieb a rekonštrukcií.

Milosrdenstva 41 , Košice-Juh

Krovstav domy s.r.o.

Stavebná firma - výstavba montovaných a nízkoenergetických stavieb, výroba a montáž krovov a kompletných strešných systémov.

Krivec 405 , Hriňová

JS stavba domov

Stavebné práce a rekonštrukcie, novostavby, prístavby, strechy a izolácie, zatepľovanie budov, obklady a dlažby, liate podlahy, montáž sadrokartónu, prenájom lešenia. Vypracovanie rozpočtu.

Čakany 129 , Čakany

Stavebné realizácie s. r. o.

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Dušan Bízik

Stavebné práce, domy na kľúč, rekonštrukcie bytov, jadra, domov, kúpeľní, obklady, sadrokartóny, zámkové dlažby, elektroinštalácia, voda, odpad, zateplenie domov, záhrady, ploty, výkopové práce.

Kolónia Hviezda 94 , Martin

Uspornedomceky.sk

Stavba rodinných domov, rodinné domy na kľuč, projekty rodinných domov, úsporné domy, nízkoenergetické domy, pasívne domy.

Borovicová 1474/2 , Michalovce

Erpos, spol. s r.o. - stavebná činnosť

Realizácia rodinných domov, priemyselných a občianskych stavieb, železničných a dopravných stavieb, zemných, demolačných prác, skládka a recyklácia stavebných odpadov

Vendelína Javorku 1609/29 , Žilina

STAVBERG KOŠICE s.r.o.

Stavba rodinných domov, stavebná firma, rekonštrukcie, zateplenie budov,

Južná trieda 68 , Košice

DOMEX, spol.s r.o.

Realizácia občianskych a bytových stavieb pre verejné organizácie, súkromné firmy a rodinné domy pre individuálnych stavebníkov.

Stromová 30 , Bratislava

AbauDomy.sk

Domy na kľúč, holodomy, hrubé stavby, rekonštrukcie bytov a domov, zatepľovanie budov a domov, sadrokartóny, podlahy, dlažby, krovy. Poradenstvo v oblasti stavebníctva.

Mlynčeky 97 , Mlynčeky

Mária Vašková OSF

Upratovacie služby - upratovanie kancelari , bytovych domov .

Solivarska 27 , Bratislava

DOMYSTAV s.r.o.

Vykonávanie jednoduchých stavieb, uskutočňovanie stavieb, vypracovanie dokumentácie a projektu, poradenská činnosť, zatepľovanie fasád, sadrokartónové systémy.

Poruba 118 , Poruba

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk