Domy na kľúč (1590)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

LA - MA s.r.o.

Výstavba priemyselných objektov, pozemné stavby, bytová výstavba, výroba a výstavba reklamných zariadení a oceľových konštrukcií, výstavba obnoviteľných zdrojov energie, drevovýroba.

Národná 3707/34 , Žilina

Akostav, stavebné práce

Realizácia rodinných domov, zakladanie stavieb, stavby na kľúč, novostavby, keramické obklady, dlažby, rezanie diamantovou pílou, JOLLY hrany, obkladanie z kameňa a krabrincom, sadrokartónové práce.

Zástranie 254 , Žilina

STAUMAN s.r.o.

STAUMAN - nehnuteľnosti, financovanie, projektovanie, inžiniering, dozorovanie, výstavba, správa nehnuteľností.

Bohrova 1194/1 , Bratislava

Ladislav Álló - ÁTRIUM

Stavebná firma. Výstavba rodinných domov, rekonštrukcia bytových jadier, zatepľovanie, plávajúce podlahy, pokrývanie obkladmi a dlažbou. Pokrývačstvo a klampiarstvo.

Popradská 11586/34 , Bratislava

StavbaDomuNaKluc.sk

Stavba rodinných domov, rodinné domy na kľuč, projekty rodinných domov, úsporné domy, nízkoenergetické domy, pasívne domy, stavba domov na celom Slovensku, najúspornejší rodinný dom bez chýb, pokusov a omylov, rodinný dom bez tepelných mostov, komfortné bývanie v rodinnom dome, to najlepšie čo môžete mať

Štefánikova 62 , Michalovce

MENS, s. r. o.

Realitné služby, administratíva a katastrálne konanie, právne a notárske poradenstvo, financovanie. Predaj, prenájom a výkup nehnuteľností. Desing. Stavebné a stolárske práce.

Vajanského 2784/6 , Žilina

Drevostavby Verman.sk

Sme slovenská rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava realizáciu a výstavbu DREVOSTAVIEB po celom Slovensku - systémom zo SIP panelov od slovenského výrobcu.

Novozámocká 13/31 , Nitra

INTEVO - SK s.r.o. - stavebná firma

Stavebná činnosť - bytové, občianske, priemyselné stavby, inžinierske siete - zemné a výkopové práce, protikorózna ochrana stavieb, stavebný dozor, prenájom strojov a zariadení. Stavby na kľúč.

Nitrianska 53 , Šaľa

Stavby Kamien

Stavby rodinných domov, priemyselných objektov. Rekonštrukcie bytových jadier a interiérov. Fasády, montáž sadrokartónových systémov. Murárske, betonárske a maliarske práce. Obklady, dlažby, podlahy.

Príbovce 11 , Príbovce

A.I.R. spol. s r.o.

Vypracovanie projektovej dokumentácie od štúdie na územné rozhodnutie, projektu na stavebné povolenie po realizačný projekt. Stavebný dozor, inžiniering, rekonštrukcie stavieb, projekt a návrh obytných budov, obytných zón. Projektovanie občianskej vybavenosti. Návrhy interiéru aj s ich vizualizáciami.

Nová, 327/155 , Stupava

POKKY-STAV s.r.o.

Stavebná firma - murované domy na kľúč, výstavba a kolaudácia nových domov. Predaj plastových okien. Predaj novostavieb rodinných domov.

Matičná 1109/47 , Turčianske Teplice

Ing. Jaroslav Zelenák

Sme architektonicko - projekčná kancelária, ktorá sa venuje projekčnej činnosti v oblasti stavebníctva pozemných stavieb

Považská Teplá 572 , Považská Bystrica

PRESTAVBY KOŠICE s.r.o.

Prestavba bytových jadier, maliarske a natieračské práce, vodoinštalatérstvo, zámočníctvo, stavby na kľúč, predaj a montáž plastových okien, zatepľovanie budov, upratovanie, pokládka podláh.

Južná trieda 9 , Košice

BAUSKA, s. r. o.

Stavebná spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti realizácie stavieb od základov až po finálny interiérový dizajn.

Magnezitárska 11/B , Košice

Nízkoenergetické stavby SLOVAKIA, s. r. o.

Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a nízkoenergetických stavieb.Zatepľovanie fasád. Sadrokartonárske, maliarske a murárske práce. Montáž plastových a hliníkových okien. Inžinierska činnosť.

Rožňavská 1 , Bratislava

SESTAV, s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, prestavby, rekonštrukcie a modernizácie domov a bytov, výstavba bytových, občianskych, priemyselných stavieb. Predaj stavebného materiálu.

J.L.Bellu 34/809 , Ilava

JS stavba domov

Stavebné práce a rekonštrukcie, novostavby, prístavby, strechy a izolácie, zatepľovanie budov, obklady a dlažby, liate podlahy, montáž sadrokartónu, prenájom lešenia. Vypracovanie rozpočtu.

Čakany 129 , Čakany

GUTTE, s.r.o.

stavebné práce, stavby na kľúč, zateplenie, izolácia, preprava tovaru, vodoinštalačné práce, prenájom lešenia, prenájom kontajnerov, výroba a predaj betónu, certifikovaný betón, betónové tvárnice, výroba a predaj betónových tvárnic, čerpanie betónu, betonárske práce, zemné práce, búracie práce, výkopové práce

Pačérok 3 , Kolárovo

Stavebné realizácie s. r. o.

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Dušan Bízik

Od roku 2008 sa aktívne pohybujeme v stavebníctve a poskytujeme kompletne stavebne prace hlavne v súkromnom sektore. Stavebné a rekonštrukčné práce, domy na kľúč, rekonštrukcie bytov, bytové jadra, domov, kúpeľní, obklady, sadrokartóny, zámkové dlažby, elektroinštalácia, voda, odpad, zateplenie domov, záhrady, ploty, výkopové práce.

Kolónia Hviezda 94 , Martin

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Domy na kľúč v Katalógu Azet.sk