Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Farby a laky (823)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

alfa natur, s.r.o.

Dovoz, príprava – výroba a predaj prírodných olejov a náterov, ako sú prírodné oleje a vosky na drevo, prírodné nátery na hlinené a minerálne omietky. Predaj a realizácia exkluzívnych povrchov TADELAKT marocký štuk a STUCCOLUSTRO benátsky štuk. Konopné izolácie, prírodné stavebné materiály, realizácie a poradenstvo.

Kamenná 11 , Žilina

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Marcel Griflík - VERTICAL

Farby, laky, stavebná chémia, maliarske potreb. Miešanie interiérových, fasádnych, syntetických, akrylátových farieb, lakov, lazúr a omietok pre interiér a exteriér v tisícke farebných odtieňov od renomovaných našich aj zahraničných výrobcov. Široký sortiment stavebnej chémie, maliarskych potrieb a množstvo drobností pre profesionálnych remeselníkov a domácich majstrov.

Okružná 24 , Trnava

KAPAMAT AG – ambiente design, s r.o.

ŠTÚDIO BÝVANIA - návrhy, predaj, realizácie - INTERIÉRY/FASÁDY - farby, omietky, tapety, kreatívne povrchy, bytový textil a záves. Systémy na mieru, obklady, mozaiky, nátery na rôzne povrchy, doplnky.

Martina Rázusa 1131/7 , Žilina

Predajňa Kutil a je to

Predaj rôzneho tovaru pre kutilov - nábytkové kovania a hrany, kúpeľňové doplnky, drezové dosky a drezy, vodovodné batérie, farby, tmely, lepidlá, bytové doplnky, garniže, železiarstvo, drogéria.

tř. Těreškovové 2233/28 , Karviná

MMDecor, spol. s r.o.

Stavebná firma. Aplikácia dekoratívnych omietok, stavebná činnosť a montáž a dekorácie krbov. Predaj farieb do interiérov a exteriérov.

Radlinského 17 , Spišská Nová Ves

KOLTEX COLOR, s.r.o.

Dodávka bielych a hnedých korundov, karbidov kremíka, pigmentov a plnív, titanové beloby, mastky. Výroba brikiet SiC.

Přemyslova 686 , Mnichovo Hradiště

HAUS DECO - farby a dekorácie

Maloobchod a veľkoobchod - dekoratívne omietky a štuky, farby, fasádne omietky, šambrány, zatepľovací materiál, lišty, 3D panely, PU trámy, fototapety, dekoratérske práce, tapetovanie, maľby.

Priemyselná 3416 , Bardejov

Miriam štúdio - stavebniny

Predaj stavebného materiálu, náradia, lakov, dverí a doplnkov do bytov, domov a kancelárií.

Prešovská 2 , Sabinov

RENOJAVA s.r.o. - predaj náterových hmôt

Dovoz a predaj farieb, lazúrovacích farieb, lakov, dekoračných a olejových voskov a striekacej techniky, stavebných náterových hmôt.

Jána Pavla II. č. 1A , Prešov

LIGMA - DIREKT spol. s r.o.

Výroba a distribúcia výrobkov z plastových fólií, baliace papiere, darčekové tašky, výtvarné potreby, farby, farebné kriedy, šarkany. Výroba a predaj modelov, aromatických olejov a umelých kvetov.

Nádražní 1217 , Litomyšl

TIGERLAK SLOVAKIA, spol. s r.o.

Predaj práškových lakov a práškových farieb.

Moyzesova 4 , Pezinok

GREGOR a spol., s.r.o.

Predaj a servis drevoobrábacích strojov a striekacích agregátov.

Galvaniho 2/a , Bratislava

TECHCENTRUM s.r.o.

Predaj železiarskeho tovaru - rôznych druhov brúsnych teliesok a kotúčov, brúsnych segmentov a kameňov, brúsnych prostriedkov, elektrického ručného náradia, farieb, lakov.

Moravská 40 , Česká Třebová

Ján Kondáč Stavebno - montážny podnik

Výroba a predaj železobetónových žúmp. Pílenie a predaj reziva. Výroba a predaj okien, dverí a betónových zmesí. Predaj technických plynov a stavebnín - strešné krytiny, dlažby, farby, náradie.

Železničná 39 , Želiezovce

iKKolor s.r.o.

Predaj farieb a lakov, fasádnych farieb, omietok, autolakýrnického materiálu, brusiva, náradia, ochranných pomôcok, striekacej techniky.

Slančíkovej 2 , Prievidza

Perfect Colour s.r.o.

Predaj náterových hmôt Feycolor - alkydy, epoxidy, polyuretány, mastiky. Farby na podlahy protišmykové s vysokým zaťaženým.

Priemyselná 64 , Ladomerská Vieska

RENOVASS s.r.o.

Predaj plávajúcich a drevených podláh, interiérových dverí, matracov, farieb, lakov, tmelov, stolov, stoličiek, tapiet, obrusov, garníž, žalúzií a roliet, železiarskeho tovaru.

M.R. Štefánika 3609/10/D , Trebišov

HA - UZ market s.r.o.

Obchodná činnosť - podlahoviny, parkety, lepidlá, tmely, laky, izolácie, hydroizolácie.

Nová Rožňavská 135 , Bratislava

KRNÁČ - DREVOREZ Bratislava, s.r.o.

Zatepľovanie fasád, montáž sádrokartónu, výstavba rodinných domov na kľúč. Predaj stavebných materiálov vrátane izolácií. Exteriérové a interiérové farby a omietky.

Vinohradnícka 3 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Farby a laky v Katalógu Azet.sk