Farby a laky (748)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

DECORI Studio, s.r.o.

Návrh a stavba krbov, kachľových pecí. Predaj krbových vložiek, sporákových komponentov, komínových systémov, materiálov na stavbu kozubov a pecí.

Dojč 14 , Dojč

Ján Ivin - drogéria

Predaj drogistického tovaru - drogéria, papiernický tovar, farby a laky.

Valaská Belá 607 , Valaská Belá

MONAL - BBG s.r.o.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj farieb, lakov, ochranných pomôcok, čistiacich a pracích prostriedkov, tmelov, lepidiel, izolačných asfaltov, servis a poradenstvo.

Pri Celulózke 3719 , Žilina

Henrieta Hubinská - SYNEXA

Predaj farieb a lakov, lepidiel, keramických obkladov, pvc podlahovín, laminátových podláh, plotov, miešanie farieb a omietok.

Ul. 1.mája 1071/17 , Vráble

René Turčan - HELA NOVÁ

Farby, laky, kompletný sortiment pre maliarov, fasádne, interiérové, syntetické, akrylátové farby, autolaky. Miešacie centrum JUB acrylcolor.

Partizánska 89 , Banská Bystrica

HELA - farby, laky, omietky, tapety

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj farieb, lakov a náterov. Miešanie farieb. Predaj tapiet.

Stavebná 8 b , Banská Bystrica

CZECH KÖNIG, s. r. o.

Predaj tmelov na drevo, na lamino dosky, opravné fixky vo farbách RAL a drevinách, opravné laky na nábytok, podlahy, keramické tmely na dlažbu, keramiku a obklady.

Dřevařská 491 , Hradec Králové

LODRIM, s.r.o.

Predaj a miešanie interiérových farieb, fasádnych farieb, farieb a lakov na automobily, predaj zatepľovacích systémov. Autoservis - karosárske a lakyrnícke opravy.

Sv. Cyrila a Metoda 3418/9 , Vrútky

Stavebniny Komex

Predaj stavebného materiálu - obklady, dlažby, farby a laky, hydroizolácie, strešné systémy. Hutný materiál, vybavenie kúpeľní. Stavebné náradie. Doprava materiálov.

Hviezdoslavova 945 , Bošany

Dušan Kolcun - Stavebniny

Maloobchodný predaj stavebnín - plastových, drevených, hliníkových okien, žalúzií, dverí, podláh, stavebného materiálu a farieb.

Hlavná 47 , Ľubotín

Riri - stavebná firma, spol. s r.o.

Predaj a montáž plastových okien a dverí, predaj stavebného materiálu - cement, laky, vápno, omietky, lepidlá, preklady, oceľové zárubne, polystyrén, obrubníky. Miešanie farieb a omietok, predaj.

Milhostov 181 , Trebišov

amcolor, s. r. o.

Predaj farieb a lakov, elektrického ručného náradia, kompresorov, čerpadiel, spojovacieho a tesniaceho materiálu a sadrokartónu.

Fatranská 1082 , Teplička nad Váhom

Jozef Emödi - Autokarlak

Oprava a lakovanie motorových vozidiel, miešanie a predaj autofarieb, fasádnych a interiérových farieb, lazúrovacích voskov.

Pionierov 22 , Rožňava

TATRAMETAL PP s.r.o.

Výstavba rodinných domov a výrobných hál, nátery oceľových konštrukcií, protipožiarné nátery, montáž sadrokartónu, omietkárske práce, predaj stavebnej chémie a farieb, poradenstvo a predaj náradia.

Teplická cesta 2 , Poprad

Martin Moravanský - U Anežky

Veľkoobchod a maloobchod s drogériou, kozmetikou a farby - laky. Predaj pracích práškov, aviváží, saponátov, kozmetiky, dekoratívnej kozmetiky, kefárskeho sortimentu.

Hlavná 181 , Nitrianske Rudno

STAVO ARTIKEL s.r.o.

Predaj stavebnín, stavebného materiálu, stavebných obkladov, produktov pre interiér aj exteriér, farieb, lakov, produktov pre obnovu náterov, náradia a nástrojov pre domácich majstrov, remeselníkov.

Kolárovská 1313 , Bytča

Miroslav Hreus - Auto Hreus

Predaj autosúčiastok, autokozmetiky, lakov a farieb, akumulátorov.

Pri celulózke 1555/68 , Žilina

Drevo AZ s.r.o.

Farby - laky. Miešanie farieb. Kompletné rekonštrukcie domov a bytov. Predaj a pokládka podlahy. Zatepľovanie domov. Maliarske práce.

Štefánikova 1470/50 , Senica

Štefan Straka - STRAstav

Predaj stavebného materiálu. Tehlové výrobky, strešné krytiny, tmely, komínové systémy, stavebná chémia, sadrokartón, izolácie, farby a laky. Stavebné a výkopové práce.

Sabinovská 33 , Veľký Šariš

FARBY LAKY - ŠIMY, s. r. o.

Predaj farieb, lakov, moridiel, lazúr, sprejov, tmelov, penetrácie, silikónových a akrylátových omietok, špárovacích hmôt, lepidiel. Miešanie interiérových farieb a omietok.

Štefánikova 4 , Humenné

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Farby a laky v Katalógu Azet.sk