Klampiari a pokrývači (820)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Strechy STREBOS, s.r.o.

Rekonštrukcie a opravy plochých striech, priemyselných budov, bytových domov a rodinných domov. Realizácie plochých striech, hydroizolácií mostov, spodných hydroizolácií stavieb. Poradenstvo.

Brnianska 1709/1A , Trenčín

Ľubomír Čerhýň

Maliarske, natieračské, tapetárske, stierkovacie práce. Montáž sadrokartónu a klampiarske práce.

Horná Mičiná 110 , Horná Mičiná

BraNag

Celkové rekonštrukcie interiérov, bytových a nebytových priestorov, bytových jadier, búracie práce. Montáž sadrokartónu, montáž plávajúcich podláh, obkladov a dlažieb, a krbov maľovky stien a stropov.

Športová 184/24 , Nitra

Tomáš Koteš - klampiar

Realizácia šikmých a rovných striech, altánkov, prístreškov a pergol. Montáž doplnkov, strešných okien a klampiarskych prvkov.

Rapatská 869 , Veľké Zálužie

LK-trend s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Murárske práce - rodinné domy na kľúč, murovanie, betonárske práce, montáž stavebných konštrukcií, výmena bytových jadier, stierkovanie, maliarske a natieračské práce.

Slaná Lehota 20 , Poltár

Martin Höger

Klampiarske práce, výškové práce, práce bez nutnosti stavať lešenie s využitím horolezeckej techniky, maliarske a natieračské práce. Vnútorné stavebné práce - jadrá, kúpelne.

Štiavnička 211/48 , Podbrezová

Europartner Consulting, s.r.o.

Výstavba rodinných domov, zatepľovanie, stavebné a murárske práce, úprava striech, realitná činnosť a inžinierske služby.

Čajkovského 16 , Lučenec

D.I.O.S. SK spol. s r.o.

Dodávka a montáž strešných konštrukcií, strešnej krytiny, odkvapových systémov, strešných okien, izolácií, podkrovných schodov. Predaj a spracovanie palivového dreva, stolárskeho a stavebného reziva.

Kračúnovce 385 , Kračúnovce

PARAREAL, s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Výstavba rôznych stavieb, domy na kľúč, inžinierske siete, výkopové práce, rekonštrukcie a prestavby, pokrývačské a klampiarske práce, zatepľovanie budov, montáž oplotení.

Radlinského 1710 , Dolný Kubín

Maroš Grznár - GMD klampiarstvo

Výroba klampiarskych detailov na mieru, klampiarske práce. Predaj a montáž odkvapových systémov, ľahkých profilovaných strešných krytín a trapéz, keramickej strešnej krytiny a betónovej krytiny.

Urmince 422 , Urmince

Strechy Holíček

Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce.

Dolná Súča 183 , Dolná Súča

AŠ Haus s.r.o.

Správa nehnuteľností. Sprostredkovanie nehnuteľností - kúpa, predaj, prenájom rodinných domov, rekonštrukcie bytov a nehnuteľností.

Koceľova 15 , Bratislava

GALLO spol. s r. o.

Kompletná dodávka a montáž šikmých striech a konštrukcií z dreva. Tesárske, pokrývačské a klampiarske práce. Altánky, drevodomy, stavby z dreva.

Dobrá 1173 , Trenčianska Teplá

KAPA Stavebná spoločnosť s.r.o.

Realizácia stavebných a búracích prác. Zatepľovanie a oprava fasád, historických budov a jadier. Rekonštrukcia domov a budov. Murárske, tesárske, pokrývačské práce, demolovanie a odvoz odpadu.

Mičinská cesta 19 , Banská Bystrica

Branislav Vorčák - strechy Orava

Realizácia strechy na kľúč – zameranie strechy, tesárske práce, výroba krovu, pokrývačské práce, klampiarske práce, montáž strešných okien a odkvapov, rekonštrukcia plochých striech na šikmé.

Ružová 1190/5 , Rabča

STAVIVO FRAME, s.r.o.

Stavebniny - murivo, murovacie zmesi, stropy, strechy, šindle, strešné okná, strešné schody, zateplenie - podlahy, krovu a budovy, sadrokartón, dosky, komíny. Murárske, tesárske a pokrývačské práce.

Vajsková 641 , Lopej

KROVY - SK s.r.o.

Porez a predaj ihličnatej guľatiny - spracovanie, ťažba a výroba stavebného reziva. Výstavba drevených rodinných domov, rekreačných chát, výroba a montáž krovov a pokrývanie striech.

Podrečany 228 , Podrečany

Jaroslav Engler - ENSPOL

Zateplovanie budov, realizácie a rekonštrukcie striech, výroba a montáž plastových okien a interiérových dverí, realizácie schodiskových stien, prenájom lešenia, autodoprava.

Brezenská 6 , Brezno

KLAMP-PLAST, s. r. o.

Montáž a vyhotovenie nízkoenergetických montovaných drevodomov. Klampiarske a pokrývačske práce, predaj stavebného materiálu.

Bardejovská Zábava 3820 , Bardejov

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Klampiari a pokrývači v Katalógu Azet.sk