Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Maliari (1539)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Stanislav Novosad

Hľadáte spoločnosť poskytujúcu maliarske, natieračské práce súvisiace s menšími rekonštrukciami interiérov? Zabezpečíme Vám rekonštrukciu interiérov podľa Vašich predstáv. Robíme maľby, nátery, stierky, omietky a fasády exteriéru a interiéru objektov, klasickými a zahraničnými farbami. Maľby fasád a striech.

Dolný Lieskov 296 , Dolný Lieskov

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Branislav Baránek - Maliari Žilina

Maľovanie interiéru, dekoratívne maliarske techniky a 3D štruktúry, stierkovanie, tapetovanie, nátery striech a konštrukcií, nátery fasád.

610 , Konská

Šamko Rekonštrukcie

Zaoberáme sa činnosťou: rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, kompletné prestavby bytových jadier, obklady, dlažby, plávajúce podlahy, omietky, maľby, sadrokartón, kazetové stropy. Náš tím tvoria kvalifikovaní pracovníci s maximálnym pracovným nasadením.

Zombova 11 , Košice

Rastislav Trajda - MANAT

Vykonávame široké spektrum maliarskych a natieračských prác, pri ktorých používame kvalitné náterové hmoty a materiály od popredných výrobcov. U nás je možnosť využiť aj platbu na splátky.

Družstevná 4 , Modra

Jiří Barteček - Okna A je to...

Predaj a montáž plastových a drevených okien a dvier, kompletné stavebné práce, zatepľovanie rodinných domov, inštalatérske, maliarske, elektrikárske a stolárske práce.

V aleji 477/5 , Karviná

SMOLSTAV, s.r.o.

Zatepľovacie práce, maliarske a natieračské práce, obklady a dlažby, klampiarske práce na rodinných domoch.

Trnavská 36 , Smolenice

Webtim, s. r. o. - Maliarske práce

Maliari - maľovanie bytov, štandardné maliarske práce, maľovanie interiéru, zabezpečenie a dovoz materiálov.

Smolenická 3135/3 , Bratislava

Slavomír Kurilla - MNstav

Stavebné, maliarske, murárske a búracie práce. Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a domov. Pokládky obkladov, dlažby a vodoinštalačné práce.

Karpatská 743/6 , Svidník

MMDecor, spol. s r.o.

Stavebná firma. Aplikácia dekoratívnych omietok, stavebná činnosť a montáž a dekorácie krbov. Predaj farieb do interiérov a exteriérov.

Radlinského 17 , Spišská Nová Ves

Chlapská ruka

Ponuka domácich prác - inštalatérke, murárske, maliarske, elektirkárske, remeselnícke a iné práce v domácností.

Oravská 1 , Bratislava

Sťahovanie Albatros

Sťahovacie práce, sťahovanie bytov, domov, pivníc, ťažkých bremien. Baliace služby, doprava, úprava interiéru, maľovanie.

Lublaňská 35 , Praha

MAJSTER S

Údržbárske práce, inštalatérske práce, opravy, servis zariadení a spotrebičov, vŕtanie, maľovanie.

Pavla Horova 10 , Bratislava

Tibor Vankó - VAMAL - natieračské práce

Maliarske a natieračské práce - maľba interiérov, stierkovanie, nátery okien a dverí, náter soklov, striekanie radiátorov, lepenie okrasných líšt.

Dolné Saliby 77 , Dolné Saliby

KOAK, s.r.o.

Realizácia stavieb, zatepľovanie rodinných a bytových domov, sadrokartonárske, demolačné a búracie práce, rekonštrukcia bytov, maliarske a natieračské práce, montáž okien. Predaj stavebné materiálu.

Zlaté pole 8/223 , Malá Ida

Miroslav Koleda - maliari

Miešanie a predaj farieb, omietok. Maliarske a natieračské práce, rekonštrukcie bytov, schodísk, nebytových priestorov, priemyselných objektov, kovových a nekovových konštrukcií.

Nálepkova 735/5 , Nitra

Rýchle stahovanie Delfín

Sťahovanie bytov a domov, firiem a podnikov, ťažkých bremien, maľovanie bytov, likvidácia odpadu.

Řešovská 515/9 , Praha

bardi s.r.o.

Stavby na kľúč, zatepľovanie, rekonštrukcie. Lešenárske práce, sadrokartóny, maliarske práce, rekonštrukcie bytov a rodinných domov, sádrokartónové systémy. Prenájom lešenia, plastové okná.

Okružná 103/37 , Čadca

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk