Maliari (1354)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

KLAMPTECH, s.r.o.

Služby v oblasti strešných systémov - klampiarstvo, pokrývačstvo, izolatérstvo - hydroizolácie plochých striech IPA, tesárstvo, nátery, stavebná činnosť.

Košikárska 1928/22 , Nové Mesto nad Váhom

IVACO s.r.o.

Strojové omietky, anhydritové nivelačné otery, frézovanie podláh, zatepľovanie kontaktným systémom, ostatné stavebné práce vrátane dodávky potrebného stavebného materiálu.

Sliačska 10 , Bratislava

MJ & MJ s.r.o.

Čalúnnictvo, maliarske, omietkárske a upratovacie práce. Predaj stavebného materiálu. Montáž sadrokartónu a obkladanie stien.

Bratislavská 57/64 , Galanta

Alexander Farkaš - Dominostav

Stavebná firma - rekonštrukcie, montáž sadrokartónu, izolácie, zatepľovanie, strojové omietky, pokládka dlažby. Búracie, maliarske, výkopové práce. Požičovňa náradia. Predaj a prenájom nehnuteľností.

Vajanského 1156/6 , Senec

A.G.P., s.r.o.

Výroba a predaj hliníkových konštrukcií, okien, dverí, fasád, zimných záhrad, automatických a celosklenených dverí. Dodávka a montáž protipožiarnych a oceľových dverí.

Sad SNP 14 , Žilina

Štefan Sabó - stavebná firma

Maliarske, natieračské a drobné stavebné práce. Zatepľovanie, maľby fasád domov. Tapetovanie bytov, hotelov, kaštieľov.

G.Bethlena 53 , Nové Zámky

M-HOMZA s.r.o.

Stavebné a maliarske práce, pokládka dlažby, upratovanie, zatepľovanie budov, štukatérske práce, miešanie interiérových a fasádnych farieb. Prenájom lešenia, predaj náradia, dverí, okien.

Nové Sady 138 , Nové Sady

Richard Feltovič - REKO - Build

Stavebné práce, rekonštrukcia bytových jadier, maliarske práce, búracie práce, murárske práce, pokládka dlažieb, práce so sadrokartónom, práce s podlahovými krytinami.

Moyzesova 854/23 , Sabinov

Michal Homola - strechy a výškové práce

Strechy na komplet,výškové, horolezecké a pokrývačské práce, nátery kostolných veží a plechových striech. Predaj klampiarskych prvkov a doplnkov strešných krytín z plechu.

Stará Hora, 1480 , Krupina

J.G.SK s.r.o.

Zváračské a zemné práce strojom UNC. Natieračské služby, montáže kovových konštrukcií, opravy verejných a vlastných osvetlení, klampiarske práce. Prenájom montážnej plošiny.

Pod lesom 259 , Matiašovce

P. Š. stavb s. r. o.

Zatepľovanie a obnova bytových a rodinných domov, sadrokartóny, stierky, maľby, obklady, dlažby, tesárske a klampiarske práce, lešenárske práce.

Podhorie 1552 , Beluša

Daniel Harča

Kompletné maliarske služby, rekonštrukcie domov a bytov (okrem kúpeľní) - maľovky, maľovanie novostavieb airless systémom, stierky (zrnité, hladké), montáž sadrokartonu, nátery, menšie murárske práce.

Pažiť 30 , Veľký Kýr

KRAJČÍR s.r.o.

Stavebná činnosť - zatepľovanie budov, realizácia stavieb na kľúč, rekonštrukcie, fasádne omietky, pokrývačské práce, pokladanie zámkovej dlažby, ploty a oplotenia.

Dlhoveská 1411/32 , Šaľa

TMJ STAV s.r.o.

Komplexná stavebná činnosť, prenájom fasádneho lešenia, zemné a výkopové práce, nákladná autodoprava, projekčná činnosť, predaj stavebného materiálu.

M.R.Štefánika 72 , Detva

PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o.

Maliarske, natieračské a sklenárske práce, demolácie a búranie budov, zemné práce, činnosť stavebného dozoru a stavbyvedúceho, plynoinštalácia.

Herlianska 1070/87 , Vranov nad Topľou

Mion Building Company s.r.o.

Murárske práce, sadrové a cementové omietky, sadrokartonárske práce, obkladačské práce, maliarske a natieračské práce, pokládka dlažby, osadzovanie okien, dverí a montáž podláh. Stavby na kľúč.

Uzovské Pekľany 110 , Uzovské Pekľany

Štefan Štofík - rekonštrukcie

Rekonštrukcie bytových i nebytových priestorov, zatepľovanie budov, povrchové úpravy a pokládky obkladov a dlažieb, maľby a stierky.

Kukučínova 2040 , Snina

Vladimír Hromádka - HROMAK

Stavebné a výškové práce s horolezeckou technikou - nátery, montáže, čistenie, demolácie.

Rozkvet 2042/80-46 , Považská Bystrica

D3D s.r.o.

Stavebné práce, zemné práce a demolácie, zámočnícke práce, maliarske a sklenárske práce, vodoinštalácie, vnútorná cestná nákladná doprava.

Kukučínova 474/17 , Trenčín

PILOT - MONT spol. s r.o.

Zatepľovanie budov a technické riešenia, projektovanie, poradenstvo. Dodatkové práce - rekonštrukcie, domy na kľúč, spracovanie guľatiny, murárske, zváračské, tesárske a maliarské práce, kúrenie.

Byster 1 , Sady nad Torysou

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk