Maliari (1354)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Randalf s.r.o.

Realizácia malieb, maľovanie striekaním, úprava a rekonštrukcia interiéru, maľovanie fasád, komplexné maliarske služby.

Adama Trajana 10 , Piešťany

MV staving, a.s.

Komplexné stavebné, projektové a technické práce súvisiace s dodávkou stavieb, vrátane prípravy územia. Občianske, bytové a priemyselné stavby. Prenájom stavebných mechanizmov, rekonštrukčné práce.

Hviezdoslavova 2 , Prievidza

bardi s.r.o.

Stavby na kľúč, zatepľovanie, rekonštrukcie. Lešenárske práce, sadrokartóny, maliarske práce, rekonštrukcie bytov a rodinných domov, sádrokartónové systémy. Prenájom lešenia, plastové okná.

Okružná 103/37 , Čadca

Pavol Gejdoš - DOPSTAV

Práca s vysokozdvižnou plošinou, výškové práce, zemné výkopové a búracie práce, maliarske a klampiarske práce, montáž reklamných tabúľ. Preprava sypkých materiálov, dreva, zeminy, autožeriavy.

Ľubeľa 75 , Ľubeľa

Ján Danis - Bádoš

Stavebná firma. Odborné maliarstvo a natieračstvo, stierky, omietky, drobné murárske práce a rekonštrukcie interiérov, vodoinštalačné práce, búracie a čistiace práce, odborné poradenstvo.

Tovarenska 9 , Bratislava

Ján Budáč - STAVO-FINAL

Maliarske, natieračské a pomocné stavebné práce. Montovanie sadrokartónu a pokladanie kobercov.

Štefánikova 738/17 , Divín

Ladislav Laczó - STAVLA

Maliarske práce, sadrokartón, plávajúce podlahy, obklady, stavebné úpravy bytov, dlažby, vodoinštalácie, murárske práce, montáž sanity, bytové jadrá, montáž záhradných krbov, maľby, stierky, izolácie.

Nové Košariská 153 , Dunajská Lužná

Eurostav Slovakia NR, s.r.o.

Stavebné a údržbárske práce, rekonštrukcie stavebných objektov, omietky, rekonštrukcie a zateplenie striech, náterové práce, fasády, energetický audit domu, sanácia balkónov, výmena okien.

Rýnska ulica 23 , Nitra

Matúš Matej MM Servis

Montáž bytových doplnkov, nábytku a jeho upevnenie, montáž alebo výmena sanitárnych zariadení, výmena a oprava vodovodných batérii, vymaľovanie interiéru a exteriéru, kosenie krovinorezom.

Banovce nad Ondavou 65 , Michalovce

ANER HAUS s. r. o.

Maľovanie, stierkovanie interiérov, čistiace a upratovacie práce, poskytovanie gazdiniek do domácnosti, spracovanie účtovníctva, miezd, personalistiky, podnikateľské a ekonomické poradenstvo.

Röntgenová 20 , Bratislava

StaviKom s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebná firma - realizácia stavby, dokončovacie práce pri realizácii exteriérov aj interiérov, spracovanie nerastov, oprava ciest, chodníkov, cestných výtlkov, drevárska výroba, opracovanie kovov.

Klinčeková 2569/2 , Komárno

SIVEL Nitra, s.r.o.

Realizácia hydroizolácií plochých striech, betónových konštrukcií, nátery, sanácie betónov a železobetónov, poradenský servis, zváračské, výškové, pokrývačské, búracie práce, pokládka zámkovej dlažby.

Cabajská 28 , Nitra

Radoslav Rentka - stavebná firma

Rekonštrukcie domov, bytov a bytových jadier, maliarske práce, montáž sadrokartónu, elektroinštalácie, vodoinštalácie a kúrenie, opravy fasád a zatepľovanie budov.

Dolná Mičiná 85 , Dolná Mičiná

Glekalena, s.r.o.

Lešenárske, stavebné, maliarske a natieračské práce, pomocné práce pri stavbe. Uskutočňovanie jednoduchých stavieb.

Zákamenné 313 , Zákamenné

Ž/J ČIRENADOSEKO

Kontrola, revízia, servis a čistenie nádrží príslušenstva,poistky, sanácia. Výstavba čerpacích staníc na kľúč. Projekčná, inžinierska, stavebná a technologická činnosť. Maliarske a izolačné práce.

Cesta v jarku, 579/16 , Brezová pod Bradlom

Romat s.r.o.

Rekonštrukcie bytových jadier, maľovanie priestorov, stavba rodinných domov, búracie práce, sadrokartónové konštrukcie

Lúčna 21 , Bytča

Rastislav Noga - Majster Na Hodinu

Majster na hodinu. Elektroinštalačné, inštalatérske, murárske, remeselné a drevárske, maliarske práce. Záhradné práce, záhradné skalky, kosenie trávnika, pílenie stromov. Doprava.

Placová 1001/73 , Teplička nad Váhom

SILEXSTAV spol. s r.o.

Sanácie suterénov a pivníc, izolácie a hydroizolácie, rekonštrukcie bytov a výstavba rodinných domov, stavebný dozor, injektáže tlakové a beztlakové, sančné omietky. Drátkobetóny, pancierové podlahy.

Trnávka 18 , Sečovce

Gabriel Kaiser - výškové a stavebné práce

Výškové práce horolezeckou technikou, maliarske a natieračské práce, čistiace a upratovacie práce, zatepľovacie, elektrikárske práce a montáž, služby spojené s úpravou zelene.

Pri trati 9454/8 , Bratislava

Martin Kopal - A+A HOKO

Rekonštrukcie na kľúč. Obklad a dlažba, fasády, búracie, murárske, upratovacie a záhradnícke práce, elektroinštalácie, údržba ciest. Renovácia a predaj podláh. Predaj dverí a kuchýň. Hodinový manžel.

Bezručova 410/31 , Říčany

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Maliari v Katalógu Azet.sk