Poistenie (750)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Peter Mlynárik - Poistenie právnej ochrany

Poisťovací maklér pre všetky bežné poistné produkty pre občanov i podnikateľov - k dispozícii kompletná ponuka poisťovní na Slovensku. Špecialista na poistenie právnej ochrany. Vzdelávacie semináre a webináre pre finančných agentov v tomto segmente poistenia. Prax v oblastí poisťovníctva od r. 1998.

Němcovej 35/4 , Košice

Clara Pacta ba s. r. o.

Poradenstvo pre osobné financie - úvery, reality, životné a majetkové poistenie, investovanie.

Rúbanisko II/419 , Lučenec

Arslovakia.sk

Online výpočet a porovnanie povinného zmluvného poistenia - havarijného poistenia auta, majetku, zodpovednosti rýchlo lacno a jednoducho Bezplatné služby poisťovacieho agenta. Kontrola starých zmlúv a nové ponuky a poistné zmluvy podľa výberu poisťovne. Vyskladajte si sami svoje poistenie a vyberte si to najvýhodnejšie

Haanova 18/A , Bratislava

insuria consulting, spol. s r.o.

Maklér pre poistenie - poistenie motorových vozidiel, poistenie osobného a firemného majetku, poistenie zodpovednosti, životné poistenie, cestovné poistenie, pôžičky a úvery, leasing.

Slowackého 5/A , Bratislava

insuria consulting, spol. s r.o. - poradenstvo

Portál sa zaoberá porovnaním rôznych druhov poistení a slúži na sprostredkovanie online poistenia - povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné poistenie. Poradenstvo v oblasti poistenia.

Tomášikova 26 , Bratislava

MIPS, s.r.o.

Poisťovacia maklérska spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti poisťovníctva. Finančné poradenstvo a sprostredkovanie. Poskytovanie úverov a spotrebiteľských úverov.

Belopotockého 4192/4 , Liptovský Mikuláš

Poisťovacie služby

Komplexné poisťovacie služby pre firemných a privátnych klientov, obce, školy, združenia a neziskové organizácie. Služby v oblasti poskytovania hypotekárnych a spotrebných úverov, leasingu. V rámci Slovenska a Česka spolupracujeme s viacerými poprednými poisťovňami, bankami a leasingovými spoločnosťami. Vaše požiadavky ohľadom poistenia či úveru tak vybavíte na jednom mieste.

Palárikova 1933 , Čadca

Generálna agentúra Brodzáková

Sprostredkovateľská činnosť, zdravotné, úrazové, cestovné a životné poistenie, poistenie majetku a osôb poisťovne UNIQA.

Kukučínová 1 , Martin

Winners Group, a. s.

Nezávislé finančné poradenstvo. Distribúcia finančných produktov klientom systémom networkmarketing.

Mlynské Nivy 71 , Bratislava

Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Služby v oblastiach životného, úrazového, majetkového a zodpovednostného poistenia, poistenie podnikateľov a priemyslu.

Dostojevského rad 4 , Bratislava

REAL FIN, spol. s r.o.

Komplexné zabezpečovanie poisťovacích služieb pri uzatváraní, správe a likvidácii poistných zmlúv občanov, podnikajúcich fyzických a právnických osôb.

Konštantína Čulena 14 , Trnava

BFC SLOVAKIA s.r.o.

Poistenie majetku podnikateľov , poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie CMR, poistenie zodpovednosti uctovníkov

Banšelova 28 , Bratislava

ICS - Insurance Complete Services s.r.o.

Poskytovanie poistenia - PZP, havarijné poistenie, cestovné a úrazové.

Nobelova 12E , Bratislava

PhDr. Jozef Bösörményi - Likvid Car - Slovensko

Zastupovanie klientov vo veci sprostredkovania nároku na náhradu škody z titulu poistných udalostí, voči poisťovacím spoločnostiam. Spracovanie kalkulácií (AUDATEX),kalkulácia opravy, Výpočet škody na mot. vozidle, obhliadka, zápis rozsahu škody poškodenia na vozidle, posúdenie hospodárnosti opravy mot. vozidla, parciálna škoda, neekonomická oprava - totálna škoda, zamietnuté, odopreté poistné udalosti (PU) zo strany poisťovní, krátenie poistných plnení, nepriznané plnenia uplatnených nárokov.

Hlavná 500/73 , Fintice

TOBS s. r. o.

Naša spoločnsoť ponúka, správu poistných zmlúv, poistenie motorových vozidiel, poistenie majetku, podnikateľov, zamestnancov, životné a cestovné poistenie. Taktiež poistenie zodpovednosti za škodu, poistenie zásielok, CMR poistenie a poistenie dopravcov a zasieľateľov. Na trhu pôsobíme od roku 2014.

Holíčska , Bratislava

ASTORIA reality s.r.o.

Realitná spoločnosť - poradenstvo pri uzatváraní zmlúv, listy vlastníctva, snímky z katastrálnej mapy, ocenenie, poistenie nehnuteľnosti, vystavenie potvrdenia o trhovej cene nehnuteľnosti.

M.R. Štefánika 10 , Martin

Vybavene

Sme finanční sprostredkovatelia orientovaní na vaše pohodlie. Volíme ľudský prístup, riešime za vás papierovačky a odporúčame produkty, ktoré majú zmysel. A vy? Vy sa medzitým sústredíte na plnenie svojich snov o bývaní či nezávislosti. Klient na prvom mieste. Vieme, znie to ako fráza, ktorá sa dobre vyníma na stránke. Je to však tá najpodstatnejšia vec, ktorou sa riadime pri výbere produktov aj spôsobe komunikácie s vami. Svoju prácu berieme ako spojenie poslania a hobby. Aj preto nás baví hľadať riešenia pre vaše potreby a vybaviť veci, ktoré finanční poradcovia bežne neriešia.

Rozvojová 2/B, , Košice

Ing. Martin Gáll - finančný agent

Poistná ochrana členov rodiny, firemného a privátneho majetku. Vyberáme z dostupných produktov na trhu pre Vás poistenie na mieru: -životné, úrazové, cestovné poistenie, -poistenie bývania, nehnuteľností, domácnosti a zodpovednosti za škodu, -poistenie mot. vozidiel, povinné zmluvné, havarijné, poistenie finančnej straty GAP, poistenie proti poruchám Auto Check, -poistenie firemného majetku, poistenie zodpovednosti za škodu z podnikateľskej činnosti Asistencia pri uplatňovaní finančných nárokov voči poisťovniam.

Plzenská 2 , Prešov

ČSOB Poisťovňa, a.s.

Životné poistenie, poistenie domu, bytu, stavby, poistenie automobilov - povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, cestovné a podnikové poistenie, živelné poistenie, poistenie strojov.

Žižkova 11 , Bratislava

LEM, s.r.o.

životné a neživotné poistenie......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Pramenistá 1020/14 , Nitra

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Poistenie v Katalógu Azet.sk