Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Špeciálne cestné práce KOREKT spol.s.r.o.

Údržba, stavba, opravy a obnovy povrchov cestných komunikácií a cestného príslušenstva. Požičovňa, dodávanie a obnova zvislých dopravných značiek. Predaj cementu, štrkov a kameniva. Výroba betónu.

Roľníckej školy 873/51 , Komárno

CezLes, s.r.o.

Výstavba a oprava lesných a obecných ciest, ciest v areáli výrobných závodov. Vylepšovanie vlastností podložia, zemné práce, zimná údržba a doprava. Predaj oceľových rúr a drevených odrážok.

Rudenkova 813/7 , Hliník nad Hronom

ELTODO SK, a. s.

Výstavba diaľničných, cestných a mestských komunikácií, tunelov, letísk, heliportov, parkovacích domov a parkovísk. Dodávateľ riešení v oblasti silnoprúdovej a slaboprúdovej elektrotechniky,

Mokráň záhon 4 , Bratislava

DEKSTAV CZ s.r.o.

Stavba rodinných domov, zemné a výkopové práce, nástrekové izolácie domov.

Kunčičky u Bašky 66 , Baška

PROFISTRECHY, s.r.o.

Výroba, rekonštrukcia a montáž krovov, strešnej krytiny, zrubov, drevených chát, altánkov, pergol.

Ústredie 1256 , Oravská Lesná

KANGO, spol. s r.o.

Realizácia, financovanie stavieb, mechanizácia, zemné práce, protipožiarne systémy. Miešanie farieb a omietok. Predaj a dovoz stavebného materiálu.

Hlavná 45 , Vozokany

IGLASS spol. s r.o.

Stavebná výroba a výroba izolačných skiel. Výstavba a rekonštrukcia bytových, občianskych, priemyselných a inžinierskych stavieb.

Michalská 63 , Markušovce

​Drevotrend Slovakia

Výroba zrubových drevostavieb,drevárska výroba, stavebno-stolárska výroba. Dvere, okná, obklady, schody, záhradný nábytok, drevostavby - záhradné chatky, domy a chaty.

Kalinovská 1493 , Krásno nad Kysucou

EL & MAR, spol. s r.o.

Výstavba, prestavba a rekonštrukčné práce občianskych, bytových a komerčných objektov. Novostavby rodinných domov na kľúč. Hrubé a dokončovacie práce.

Považanova 2 , Bratislava

Ventana Myjava, s.r.o.

Prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov, garáží, reklamných plôch. Poskytovanie krátkodobého a dlhodobého ubytovania. Prenájom reštaurácie.

Pakanská 1136/12 , Myjava

JK projekt, s.r.o.

architektonické štúdie a návrhy projektovanie stavieb realizácia stavieb inžinierska činnosť

Kalnická cesta 12 , Levice

LAUG - TECHNO - BAU spol.s r.o.

Stavebná firma. Predaj a montáž sadrokartónových konštrukcií. Predaj zatepľovacích systémov, interiérových aj exteriérových farieb. Stavebné rekonštrukcie.

Železničná 7058 , Trenčín

WoodSK s. r. o.

Výroba a predaj drevodomov, chatiek, altánkov, prístreškov, garáží aj na kľúč.

Romanova 33 , Bratislava

4 H s.r.o.

Stavebná firma - stavba rodinných domov na kľúč, rekonštrukcie, interiérové a exteriérové úpravy, autodprava, zemné práce.

ul. 29. augusta 9 , Bratislava

BETPRES, s.r.o.

Výstavba nových objektov, rekonštrukcia starých budov použitím moderných technologických postupov. Zemné, murárske, tesárske, stolárske práce, debnenie, elektroinštalácie, pokládka dlažby, maliarstvo.

Boženy Němcovej 1698 , Vranov nad Topľou

BLS com. s.r.o.

Stavebná činnosť. Realizácia stavieb v oblasti pozemného staviteľstva, ale aj vodohospodárske, inžinierske a líniové stavby. Realizácie stavieb na kľúč. Prenájom stavebných mechanizmov a strojov.

Magnezitárska 5 , Košice

Rastislav Danis

Ponukám odborné maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov – byty, domy a nebytové priestory, pivnice, schodiská, stierky, renovácie starých maľoviek, obnovy olejových soklov, odstraňovanie plesni a protiplesňové nátery, maliarske práce po zatečeniach, zakrývanie a sťahovanie priestorov pred prácami – pracujeme aj cez poisťovne. Nátery fasád, drevených a kovových konštrukcií, aj vo výškach. Stierkovanie – výspravky po drážkovaní po elektrikároch. Murárske práce, opravy omietok a betónovanie - menšieho rozsahu. Výmeny a opravy keram. obkladov a dlažieb – menšieho rozsahu. Zatepľovacie práce – fasád a strešných byt. povál, krovov – menšieho rozsahu. Búracie a demolačné práce interiérov. Vypratávanie a čistenie pivničných priestorov, povál a rôznych nebytových a byt. priestorov, pristavenie kontajnera alebo dodávky, sťahovanie. Krtkovanie – upchatých bytových odpadových a strešných, dažďových, kanalizačných potrubí. V rámci prác vám viem zabezpečiť dodanie elektro inštalácie, elektro montáže a opravy. Odborné poradenstvo. Kontakt: 0915 232 263 aj cez WhatsApp a Viber, mesenger. Niektoré naše práce a recenzie : www.facebook.com/malby.ba Email: danis.stav@gmail.com Pôsobíme v okresoch BA, SC, DS, PK, GA. Dlhoročná prax a skúsenosti s danými prácami, záruka serióznosti, odbornosti a kvality.

Oľdza , Oľdza

Jozef Pochyba - DOMINO

Stavebná činnosť, stavebné a rekonštrukčné úpravy, stavby na kľúč, nadstavby a prístavby objektov, vodovody a kanalizácie, práce stavebnými strojmi.

E.Bohúňa 48 , Ružomberok

KOLEK, s.r.o.

Výstavba a rekonštrukcia, výroba a doprava betónových, asfaltových zmesí, doprava stavebného materiálu, fasádne, búracie, výkopové, zemné práce, zatepľovanie, stolárske, zámočnícke, klampiarske práce.

Mikušovská cesta 5319 , Lučenec

MÁGERSTAV, spol. s r.o.

Výstavba a rekonštrukcia budov, bytov a domov. Stavebniny - strešná krytina, izolácie, farby, laky, chémia, spojovací a hutný materiál, náradie a ochranné pomôcky, elektroinštalačný materiál.

Malokaštielska 384 , Nový Život

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk