Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Universal Construction

Slovenská stavebná spoločnosť generálny dodávateľ s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti výstavby mostov, bytových komplexov, rodinných domov, hotelov, bytových domov, ako aj rekonštrukcií rodinných a bytových domov na kľúč. Poskytujeme stavebné práce všetkých typov, ponúkame projektovanie, projektové rozpočtovanie. Zodpovedáme za kvalitu a načasovanie projektov.

Karpatské námestie 10A , Bratislava-Rača

Krovstav domy s.r.o.

Stavebná firma - výstavba montovaných a nízkoenergetických stavieb, výroba a montáž krovov a kompletných strešných systémov.

Krivec 405 , Hriňová

TPT brány

Naša spoločnosť sa zaoberá nielen zaobstarávaním a montážou garážových brán a pohonov na sekčné, priemyselné a dvojkrídlové brány, ale tiež ponúka služby spojené s pergolami. Okrem predaja a montáže sa venujeme aj servisu týchto produktov, aby sme zabezpečili ich spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť.

Hlavná 4/22 , Okoč

CORMET, spol. s r.o.

Stavebná firma, realizuje výstavbu a rekonštrukciu bytových domov, škôl, administratívnych budov, športových centier.

Plavecký Peter 131 , Plavecký Peter

BJ-ŽALÚZIE

Juraj Blidár je certifikovaný partner pre predaj a montáž ​vonkajších ž​alúzií a látkových roliet (zipscreeny). Široký sortiment lamiel a farieb, ktoré spĺňajú všetky požiadavky náročného zákazníka.Na prvý pohľad vyzerajú vonkajšie žalúzie a látkové rolety NEVA ako všetky ostatné, no po pár rokoch prevádzky ​už rozdiel zistíte. Minimum reklamácií a spokojní klienti, ktorí odporúčajú žalúzie a rolety aj svojim susedom.

498/30 Sládkovičova , Žiar nad Hronom

Ľubomír Stračiak - vodoinštalačné práce

Vodoinštalačné a kúrenárske práce, montáž vodovodných a kanalizačných prípojok na kľúč.

Mateja Šuňavca 411/11, 411 , Pribylina

KC MULTIPLAST, s. r. o.

Výroba, predaj a montáž plastových okien a dverí, dodávka a montáž hliníkových okien a dverí, hliníkových fasád, protipožiarnych systémov, predaj a montáž vonkajších žalúzií a roliet, predaj a montáž garážových brán. sieťky pevné, otváravé, plissé, posuvné žalúzie v rôznych farbených odtieňoch a imitácii dreva, ovládané na retiazku vonkajšie parapety v hrúbkach od 0,6 - 2,4 mm a vnútorné parapety biele, hnedé a v rôznych imitáciach dreva

Pri Rajčianke 24 , Žilina

STELLO s.r.o.

PUR / PIR Polyuretánová doska / panel / block tepelne izolačné / akustické / modelové / konštrukčné / dizajn PURBLOCK sa vyznačuje najnižším súčiniteľom tepelnej vodivostí z izolačných materiálov dostupných na trhu. Vyvážené mechanické vlastnosti, tvarová stálosť, tepelná a chemická odolnosť. PURBLOCK sú nákladovo efektívne, univerzálne, pevné a trvanlivé. Všetky dosky majú vynikajúcu obrobiteľnosť (ručného, strojne alebo CNC frézovania). Ponúkame široké spektrum formulácií vo viacerých hustotách a rozmeroch. Materiály PURBLOCK sú dostupné v doskách alebo blokoch. Na objednávku vieme vyrobiť neštandardné rozmery a tvary.

1.mája 14/140 , Báhoň

PRO ENG

Sme stavebná firma, ktorá zabezpečuje prípravnú a realizačnú časť novostavieb a rekonštrukcií, zároveň pôsobíme aj ako generálny dodávateľ. Orientujeme sa aj na realizáciu interiérov a kompletných fit-outov kancelárskych a obchodných priestorov. V našom portfóliu nájdete široké spektrum realizácií od rekonštrukcií interiérov až po výstavbu rodinných a bytových domov.

Horská 12817/11C , Bratislava-Nové Mesto

S.L.D. s. r. o.

Našim klientom ponúkame kvalitné a komplexné stavebné služby, od malých renovácií po veľké projekty, prenájom lešenia, dopravu do 3,5 t a predaj stavebného materiálu za výhodné ceny. Radi poskytneme optimálne riešenia pre vaše stavebné potreby, a to vždy so zameraním na efektivitu, presnosť a estetiku.

Partizánska ulica 26/83 , Selce

CM - STAV-MONT s.r.o.

Spoločnosť CM-STAV-MONT s.r.o. komplexne a odborné realizuje stavebné práce všetkého druhu a podľa požiadaviek zákazníka. Hrubé stavby, Železobetónové stropy a debnenie, Stavby a rekonštrukcie budov. Zatepľovanie a fasády. Pokládka zámkovej dlažby a oplotenia. Rekonštrukcie a rodinných domov, bytových domov, priemyselných objektov.

Dolné Saliby 537 , Dolné Saliby

SIGNUM Slovakia s.r.o.

Spoločnosť SIGNUM Slovakia s.r.o. je špecializovaná stavebná firma zameraná na komplexné dodávky a montáže plochých striech, hydroizolácií technológiou fólií na báze mPVC a FPO, tepelných izolácií, klampiarskych prvkov a odkvapových systémov. Odborné poradenstvo a predaj výrobkov pre ploché strechy.

ul. Biskupa Kondého 179/4A - Gradus Residence , Dunajská Streda

STAV - ČM s.r.o.

Stavebné práce - zámkové dlažby, kanalizácie, základové dosky, ohrady.

Kostolná, 147/5 , Vráble

AKIA Trenčín s.r.o.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním stavebných rozpočtov. Presný a kvalitný stavebný rozpočet Vám ušetrí čas a umožní získať presnú predstavu o cene stavebného diela pre plánovanie prác a finančných prostriedkov. Na základe projektovej dokumentácie, ak je potrebné, aj obhliadky stavby – Vám ho vypracujeme Naše hlavné prednosti sú precíznosť a rýchlosť našej práce.

SNP 820/6 , Bytča

MK Studio, s. r. o.

Maloobchodný predaj dlažieb, obkladov, sanitárnej keramiky, sprchových kútov, batérií, vaní, tapiet a doplnkov rôznych svetových a domácich výrobcov.

Pezinská 2907/37 , Malacky

Netradičné Zruby

Stavba drevených zrubov, s patentom , v netradičnom trojuholníkovom tvare a krásnom dizajne. Stavba na kľúč, možnosť konfigurácie interiéru aj exteriéru, na výber rôzne možnosti. Stavba je rýchla a ekologická, s množstvom výhod - rýchla výstavba, eklogická stavba. Na výber niekoľko možností a alternatív stavby. Stavba sa realizuje len s kvalitnými materiálmi - drevo, kameň.

Mýto pod Ďumbierom 319 , Mýto pod Ďumbierom

MULTIHALY.SK, s.r.o.

Ponuka samonosného oblúkového stavebného systému. Výroba a spájanie stavebných panelov pre rôzne účely ako sú sklady, výrobne, predajne, športové centrá.

Makovického 7 , Žilina

Ž/J ČIRENADOSEKO

Kontrola, revízia, servis a čistenie nádrží príslušenstva,poistky, sanácia. Výstavba čerpacích staníc na kľúč. Projekčná, inžinierska, stavebná a technologická činnosť. Maliarske a izolačné práce.

Cesta v jarku, 579/16 , Brezová pod Bradlom

WITON

Sme firma WITON a patríme k odnoži spoločnosti, ktorá dlhodobo pôsobí v stavebníctve. Profesionálne čistíme a maľujeme fasády, brizolit, strechy, čistíme chodníky a dlažby. Našim pôsobiskom je Prešovský a Košický kraj. Spoľahlivo odstraňujeme mach, plesne, riasy, prach, smog, mikroorganizmy. Používame airless technológie, ktoré zaručia dlhodobý a stály výsledok.

Budovateľská 1285 , Vranov nad Topľou

Rastislav Pavel - TOPStrecha

Montáž, výmena, renovácie strešných okien a doplnkov VELUX. Záručný a pozáručný servis. Montáž krovu, výroba CNC technológiou, montáž odkvapového systému. Stavba altánov, garážových státí.

Šiba 151 , Šiba

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk