Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Ing. Milan Mikuš - GEOMIK

Geodetické a kartografické činnosti - zameranie polohopisných a výškopisných plánov, pozdĺžnych a priečnych profilov, vytyčovanie stavieb, výpočet kubatúr.

Horné Naštice 140 , Horné Naštice

GEO 3 TRENČÍN, s.r.o.

Geodetické práce - polohopisné a výškopisné plány, tematické mapovanie, geometrické plány, zameranie žeriavových dráh.

Gen. M. R. Štefánika 42/402 , Trenčín

Profimat Stavebniny

Predajňa stavebnín od A po Z s dlhoročnou praxou a pôsobnosťou na trhu sídliaca v Senci. Disponujeme vlastnou dopravou valníkmi s hydraulickou rukou ako aj menším plachtovým vozidlom. Ponúkame kvalitný sortiment a robíme cenové ponuky aj na základe stavebných projektov spolu s profesionálnym poradenstvom

Pezinská 25/B , Senec

MOON ZM, s.r.o.

Stavebná činnosť. Rekonštrukcie bytov a bytových priestorov, dokončovacie stavebné práce, pokladanie dlažieb a obkladov. Výroba altánkov na mieru.

Župná 312/18 , Zlaté Moravce

Ing. Juraj Rovňák - predaj stavebného materiálu

Predaj stavebného materiálu - náterová tekutá hydroizolačná guma, systémy pre hydroizoláciu, durisolové tvarovky, kamenné koberce, predaj a výroba ekologických čistiacich prostriedkov Ecoshine, dezinfekcia Desin Active, organicky biostimulant AgroEca Protect, realizácia na odstraňovania plesní BMB systém.

Rastislavova 93 , Košice

EUROVIA - Kameňolomy, s.r.o.

Výroba a dodávka triedeného kameniva do betónových a asfaltových zmesí, železničných štrkov, zásypov, kameniva na reguláciu vodných tokov. Výstavba, rekonštrukcie a opravy dopravných stavieb.

Osloboditeľov 66 , Košice

GALAXIA spol. s r. o.

Projekčná spoločnosť, vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie stavieb. Statické posudky, úpravy nosných a nenosných konštrukcií. Rekonštrukcie, nadstavby, prístavby objektov.

Furdekova 13 , Bratislava

Banoci s.r.o.

Autodoprava a sťahovanie v rámci celej SR do celkovej prípustnej hmotnosti vozidla 3,5 ton. Preprava tovaru z nákupnych centrier priamo k Vám domov už v deň zakúpenia tovaru. Vypratávanie domov, bytov, chát, kancelárii. Údržba okrasnej zelene a kosenie dvorov/záhrad. Čistenie pozemkov od náletových drevín. Montáž nábytku, laminátovej podlahy a iné údržbárske práce.

Tušice 129 , Michalovce

SK2023815475

Spoločnosť je zameraná na realizáciu moderných záhradných stavieb, záhradných domov, garáží, altánkov, prístreškov. Stavby sú realizované s veľkým dôrazom na detail a ekológiu. Na výstavbu sú použité materiály z obnoviteľných zdrojov, zdravotne nezávadné s minimálnou ekologickou stopou na životné prostredie.

Kožušnícka 3 , Bratislava

Rastislav Danis

Ponukám odborné maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov – byty, domy a nebytové priestory, pivnice, schodiská, stierky, renovácie starých maľoviek, obnovy olejových soklov, odstraňovanie plesni a protiplesňové nátery, maliarske práce po zatečeniach, zakrývanie a sťahovanie priestorov pred prácami – pracujeme aj cez poisťovne. Nátery fasád, drevených a kovových konštrukcií, aj vo výškach. Stierkovanie – výspravky po drážkovaní po elektrikároch. Murárske práce, opravy omietok a betónovanie - menšieho rozsahu. Výmeny a opravy keram. obkladov a dlažieb – menšieho rozsahu. Zatepľovacie práce – fasád a strešných byt. povál, krovov – menšieho rozsahu. Búracie a demolačné práce interiérov. Vypratávanie a čistenie pivničných priestorov, povál a rôznych nebytových a byt. priestorov, pristavenie kontajnera alebo dodávky, sťahovanie. Krtkovanie – upchatých bytových odpadových a strešných, dažďových, kanalizačných potrubí. V rámci prác vám viem zabezpečiť dodanie elektro inštalácie, elektro montáže a opravy. Odborné poradenstvo. Kontakt: 0915 232 263 aj cez WhatsApp a Viber, mesenger. Niektoré naše práce a recenzie : www.facebook.com/malby.ba Email: danis.stav@gmail.com Pôsobíme v okresoch BA, SC, DS, PK, GA. Dlhoročná prax a skúsenosti s danými prácami, záruka serióznosti, odbornosti a kvality.

Oľdza , Oľdza

Miroslav Groš - FASTER

Rekonštrukcie domov, úpravy fasád. Prenájom stavebného lešenia.

Jakubany 239 , Jakubany

Peter Stronček - stavebné práce

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie budov, montáž obkladov a dlažieb, výmena okien drevených/plastových.

Záhradná 296/34 , Kurima

GE 8 Slovakia s. r. o.

Kompletné stavebné práce - stavby na kľúč, výstavba mostov, drevostavby, bezbariérové úpravy bytov a domov, prestavby interiérov.

Dlhý rad 16 , Bardejov

VÁHOPROJEKT, s. r. o.

Stavebná firma - projektovanie dopravných stavieb (cesty I., II. a III. triedy, miestne komunikácie a chodníky, cyklistická infraštruktúra, parkoviská a spevnené plochy, logistické centrá, dopravné značenie...) inžinierska činnosť, zameranie, vytýčenie hraníc pozemku, príprava žiadostí o granty, dopravné služby.

Hlavná 46 , Prešov

Zdenko Mikunda - M-technics

Elektroinštalačné práce, budovy, kancelárie, haly a rodinné domy. A/V inštalácie, siete, kamerové systémy. LED osvetlenia. Záhradné a bazénové elektroinštalácie. Rekonštrukcie elektroinštalácii.

Boleraz 744 , Boleráz

Zuzana Račeková - Stavebniny M+M

Predaj stavebného materiálu - Keramické štúdio, Keramické dlažby a obklady, vodovodné batérie umývadlové, dresové, vaňové batérie, sprchové kúty a vane, profilové lišty k dlažbám a obkladom, sadrokartón, murovací materiál, zatepľovacie systémy, fasádne omietky - farby MAXIMA , dlažby a obklady,, komínový systém, zámkové dlažby.

Staničná 1037/3 , Vráble

Hutní montáže, a.s.

Zhotovovanie a montáže oceľových konštrukcií, Dodávka a montáže mostov. Opravy a výstavba kotlov, parovodov, horákov. Montáže opravy a údržba priemyslových a energetických celkov. Projektovánie a inženýring strojov a zariadení pre povrchové dobývánie, montáže týchto strojov. Prenájom žeriavovej techniky.

Ruská 1142/30 , Ostrava

Milan Golian

Rekonštrukcia domov a bytov. Rekonštrukcia a budovanie bytových jadier, obkladov a dlažieb .Malovanie, stierkovanie, zamkové dlažby. elektrikarske prace, voda odpad,sadrokartonarske práce atd. Výstavba chat, zateplovacie prace, ploty chodniky atd. práca po dlhodobých skusenostiach, ustretové jednanie, vypracovanie cenových ponuk na mieru, pomoc pri nakupovani a odborná pomoc.

M.Jankolu , Martin 1

VUIS - ZAKLADANIE STAVIEB s.r.o.

Návrh a projekcia objektov, mostov, výškových budov. Zaťažovacie skúšky pilót, mikropilót. Výroba prefabrikátov, striekaného betónu, klincovania zemín, injektáže, razenia štetovníc.

Kopčianska 82/C , Bratislava

Miroslav Kundla - Váš Domov

Naša firma realizuje elektroinštalácie, bleskozvody, kamerové a zabezpečovacie systémy, fotovoltaiku, zámkové dlažby, stavebné, maliarske, kúrenárske práce, prerábky bytových jadier, rekonštrukciu a výstavbu novým rodinných domov. Našim cieľom je Vaša spokojnosť a práca vyhotovená profesionálne, najlepšie ako vieme, podľa Vašich predstáv. Jednoducho všetko pre Váš Domov.

Lesnica 47 , Lesnica

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk