Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

ZUKAMAL s.r.o.

Dodávateľské služby súvisiace s prípravou a uskutočňovaním stavieb, dokončovaním stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov.

Popradská 71 , Bratislava

REPKA group s.r.o.

Prenájom predaj debnenia lešenia Stavebné prace Hrubé stavby Tesárske práce Murárske práce železobetónové monolitické konštrukcie Základové stropné dosky Armovanie Betónovanie

Letná 33 , Stará Ľubovňa

Moja správcovská s. r. o.

Správa bytových domov, nebytových priestorov, podnikateľských objektov, záhradkárskych osád a garáží. Ponuka komplexných služieb v oblasti správy nehnuteľností zahŕňa staršie aj novšie bytové domy v Bratislave a okolí. Dôraz na efektívne riadenie a optimalizáciu finančných prostriedkov spojených s nehnuteľnosťami, bezpečnosť a ochranu aktív.

Jarošova 2961/1 , Bratislava

Petr Juřík - maliarstvo a natieračstvo

Maliarstvo a natieračstvo - maľby rodinných domov, bytov, kancelárií a skladov. Opaľovanie starého náteru. Nátery na drevo a rôzne materiály.

Horní Bečva 158 , Horní Bečva

Elvas, s.r.o.

Garážové a priemyselné brány, sekcionálne brány, roletové brány, garážové brány, automatické závory, elektromechanické závory, hydraulické závory, automatizácia vstupných brán, dvojkrídlové brány, posuvné brány, samonosné brány, teleskopické brány, atypické brány, video systémy, audio systémy, prístupové systémy, servis brán a závor, opravy pohonov, výmeny, servis, údržba.

Dúbrava 542 , Horná Súča

Eugen Mihály-M+B

Predaj, montáž a údržba garážových brán, pohony pre garážové, krídlové posuvné brány, vchodové dvere.

Jókaiho 1 , Lučenec

Ministavebniny D&D

V našej predajni v Bánoviach nad Bebravou nájdete interierové a bezpečnostné dvere, drevené, vinylové a laminátové plávajúce podlahy, dekoračné lamely na stenu a strop, a tiež ponúkame služby rekonštrukcie bytov bytového jadra a domov, kúpeľní a kuchyne. Príďte si pozrieť vzorky a poraďte sa s nami u nás v predajni.

Janka Matušku 1043/21 , Bánovce nad Bebravou

Construction s.r.o.

Realizácia stavieb - rodinné domy, pozemné, inžinierske, prefabrikované, priemyselné stavby, bytová výstavba. Zemné práce, demolácie, montáž kontajnerov a kontajnerových systémov.

Nadlice 64 , Nadlice

Green – Top Home s. r. o.

Výroba, realizácia a výstavba nízkoenergetických pasívnych SIP drevodomov na kľúč, rekonštrukcie stavieb a striech, zateplene strechy, realizácia bazénov, bazenovej technologie a bazénového zastrešenia na kľúč. Vyroba a montaz vyplni stavebnych otvorov / profily Aluplast/ pre nasich klientov pomov architekta aj s vybavovanim, dodavka a montaz el. podlahoveho vykurovania na kluc, cezstenne rekupiracne jednotky a pod.

Horne Saliby 547 , Horné Saliby

Dávid Čiernik - Strojové omietky Orava

Strojové omietky Orava je profesionálna a spoľahlivá spoločnosť, ktorá sa špecializuje na realizáciu strojových omietok po celom Slovensku. Sme na trhu už viac ako 12 rokov a počas tejto doby sme si vybudovali veľký počet spokojných zákazníkov. Našim hlavným cieľom je poskytnúť kvalitné a precízne služby, ktoré budú vyhovovať potrebám a požiadavkám každého zákazníka. Preto sa vždy snažíme dbať na každý detail pri realizácii omietok.

Kotelnicova II. 1189/49 , Zubrohlava

ALP-IN.EU, s.r.o.

Výškové práce, telekomunikačné montáže, rekonštrukcie a drobné stavby, povrchové úpravy konštrukcií, hydroizolácie striech. Ekonomické služby - vedenie účtovníctva, mzdy, personalistika.

Štúrova 44 , Košice

B - Stavmont s. r. o.

Elektroinštalácie, elektromontáže, elektrické prípojky, bleskozvody. Elektroprojekty. Revízie elektrických zariadení. Búracie, montážne a demontážne práce. Výstavba domov a budov na kľúč.

Kpt. Weinholda 10/9 , Zemianske Kostoľany

ACE šport sk s.r.o.

Predaj - umelé povrchy na športoviská, realizácia viacúčeloveho či multifunkčného ihriska, minigolfové areály - opravy minigolfových ihrísk, adventure golf, tenisové kurty.

Hviezdna 1 , Trnava

Building RR s.r.o.

Kompletne rekonštrukčné práce od" A po Z " Maliarske práce, stierky, sadrokartóny, exteriérové práce, podlahy, obklady dlažby, natieračské práce, zamkové dlažby, doprava, upratovanie, výkopové práce rucne a aj vlastným minibagrom , epoxidové podlahy,benatsky stuk, Rekonštrukcie bytov, domov a objektov.

Boleráz 9 , Boleráz

TOP Interiéry s.r.o.

Rekonštrukcia interiérov - omietky (štukové, sadrové), obklady, dlažby, montáž a kompletáže batérií sprchových kútov, sadrokartóny, maľovanie, pokládky podláh, 3D vizualizácia, podlahové kúrenie.

Jenisejská 1409/20 , Košice

Viliam Kostrab - AVIKOS

Predaj, montáž, servis a poradenstvo garážových brán. Predaj a montáž tieniacej techniky - žalúzie, rolety, markízy, sieťky proti hmyzu. Plastové okná a dvere do garáže. Revízie zdvíhacích zariadení.

Havaška 228/15A , Šarišské Sokolovce

STAV - ZAT, s. r. o.

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie fasád, rekonštrukcie bytov a rodinných domov.

Mierova 20 , Bratislava

Bautec Slovakia, s.r.o.

Stavebná firma - plastové okná, interiérové dvere, vodoinštalačný materiál, kanalizácia, kúrenie.

Jakobyho 6 , Košice

Pollux - Plus, s.r.o.

Garážové, oceľové a priemyselné brány - sekčné, rolovacie, výklopné. Kovovýroba - mreže, zábradlia, brány, plotové diely. Pohony garážových, priemyselných a posuvných brán.

Kynceľová 2012 , Kynceľová

VÁHOSTAV - SK, a.s.

Výstavba priemyselných komplexov, bytových domov, administratívnych budov a nákupných centier. Infraštruktúra priemyselných parkov, ekologické a vodohospodárske stavby.

Bytčická 14 , Žilina

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk