Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

LABUDA-SK, s.r.o.

Zakladanie hrubých stavieb, železobetónových skeletov budov, plotov, stavba rodinných domov, budov a výrobných hál, armovačské práce, tesárske práce, prenájom debnenia - stropné a stenové debnenie.

Labudová 1344 , Rabča

Tomáš Mačišák - vymaľovano

Sme skúsená rodinná firma, ktorá sa zaoberá čistením, prevenciou a náterom fasád, striech, dlažby, plotov od machov plesni či atmosférického znečistenia. Pracujeme pomocou rebríkov, horolezeckej techniky, alebo plošiny. -Ponúkame skúsenosti a profesionálny prístup -Disponujeme najmodernejšou technikou -Používame moderné technologieK práci nepotrebujeme staviať lešenia -Pracujeme s certifikovanými prírodne odbúrateľnými chemikáliami (EKO)

Drienica 91 , Drienica

JM STAVING, s.r.o.

Stavebné práce všetkého druhu , anhydritové potery, sadrokartonové a kazetové systémy, prerábky, výstavba komunikácií - pokládka zámkovej dlažby, oporné múry. Stavby na kľúč , výkopové práce mini bagrom 2tony , kanalizácie a terenne úpravy.Dovoz sypkých materiálov do 3,5 tony.

Opatovce nad Nitrou 193 , Opatovce nad Nitrou

Ján Jarik - MALKO

Stavebná činnosť- maľovanie, zateplovanie fasád, pokrývačské práce, montáž sádrokartónu, výstavba a rekonštrukcia rodinných domov.

Opatovce Nad Nitrou 193 , Opatovce nad Nitrou

Sadrokartóny Matějů

Rekonštrukcia podkrovia vrátane tepelných izolácií, OSB konštrukčné podlahy, sadrokartónové priečky, podhľady a predsadené steny, minerálne podhľady, tepelné izolácie.

Běloveská 1673 , Náchod

CULTURAL SERVICE s.r.o.

Vysušovanie vlhkých múrov, budov, domov mikrovlnami. Likvidácia drevokazných húb a drevokazného hmyzu mikrovlnnou technológiou.

Frýdecká 1609/36 , Český Těšín

REM-build s.r.o.

Zaoberáme sa komplexne výstavbou rodinných domov, polyfunkčných a priemyselných budov, prípravnými prácami pred začatím výstavby, výstavbou, riadením výstavby až po kolaudáciu. Zabezpečujeme komplexnú činnosť od A po Z. Spracovanie rozpočtov, riadenie stavieb stavbyvedúcim a stavebným dozorom je samozrejmosťou.

Michalská bašta 18A , Nové Zámky

Kamenárstvo Hospol

Vykonávanie kamenárskych a zámočníckych prác. Vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok.

Malá voda 653 , Rosina

i-elektro s. r. o.

Elektroinštalácie, bleskozvody, revízie, kamerové systémy, zabezpečovacie a prístupové systémy, domové vrátniky, štruktúrované kabelážne systémy, inteligentné elektroinštalácie.

Nám.SNP 188/12 , Dunajská Streda

GARITEON, s.r.o.

Predaj a montáž - montované domy, murované hrubé stavby, krytiny - plech, škridla, bridlica, šindľa. Rekonštrukcie striech.

Nitriansky Rad 1154/28 , Nesvady

Pavol Hlboký - JUNIOR - tesárske práce

Tesárske práce, pokrývačské práce, montáž krovov, montáž strešných okien.

T. Tekela 6 , Trnava

POLLUX BB, s.r.o.

Komplexné riešenia vstupov, garážové brány, priemyselné brány, pohony pre bránové systémy, automatické závory, bezpečnostné mreže, automatické parkoviská, GSM moduly, diaľkové ovládače, revízie.

Kynceľová 2012 , Kynceľová

ACORD s.r.o.

Stavba podzemných, vodohospodárskych stavieb, projekčná a inžinierska činnosť. Servis pre čerpacie stanice a servis čerpadiel.

Údernícka 11 , Bratislava

REATEK EUROPE

Zákazková výroba nafukovacej reklamy a detských interiérových ihrísk určených na komerčné využitie. Naším hlavným cieľom je poskytovať všetkým našim obchodným partnerom moderné, cenovo efektívne a profesionálne riešenia, prostredníctvom ktorých majú možnosť zvyšovania svojho obratu, zisku a celkovej hodnoty svojej spoločnosti.

Klincová 37 , Bratislava

NORDIA, s.r.o.

Výroba a montáž garážových brán, žalúzií, markíz, oplotení a predokenných roliet, zasklievanie balkónov.

Textilná 23 , Ružomberok

Aleš Konišovský - Elektrikár východ

Kompletné elektroinštalačné práce v Prešove, Košiciach a na celom východnom Slovensku. Kompletné elektroinštalačné služby pre byty, domy a rôzne prevádzky. Obnova elektroinštalácie v bytových domoch. Rekonštrukcie elektroinštalačných rozvodov. Ochrana pred bleskom a prepätím. Odstraňovanie porúch a poruchová služba.

Vihorlatská 21 , Prešov

Scon s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč - pešia zóna, priemyselné objekty, občianska, bytová výstavba, rekonštrukcie rodinných domov, priemyselných objektov. Projektovanie a dokumentácia.

Kodályova 95178 , Kolíňany

Renovin Reality

Spojili sme dlhoročné skúsenosti stavbára a developera s našou vášňou plniť ľuďom sny o novom domove. Tak vznikol Renovin reality - váš špecialista na rezidenčné nehnuteľnosti v okrese Zvolen. Realitná kancelária, developer a stavebná firma pod jednou strechou. Kúpa, prenájom a predaj nehnuteľností vo Zvolene a okolí. Už vyše 20 rokov plníme ľuďom sny o dostupnom bývaní vo vyššom štandarde.

Pribinova 55 , Zvolen

Roland Kováč - ROLMAL

Predaj stavebnín - štrk, piesok, tmely, lepidlá, panely a betón, tehly, dlažby a obklady.

I.Madácha 1862/16 , Šahy

P&P Klampiarstvo, s. r. o.

Sme rodinná firma s dlhoročnou praxou v obore klampiar a zakladáme si na kvalite nie na kvantite. Ponúkame klampiarske práce, plechy, oplechovania, hydroizoláciu fatrafol, opravy striech a vyhľadanie zatekania cez strechu, komín, terasu, iskrovou skúškou, termo kamerou. Obhliadky a rozpočet sú bezplatné.

Okružná 31 , Ivanka pri Dunaji

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk