Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

GARBICO s.r.o.

Zatepľovanie priemyselných a obytných budov, rekonštrukcie bytov a domov, pokládky obkladov, dlažby a podlahovej krytiny. Rekonštrukcie, projekčná a inžinierska činnosť.

Slovenská 16 , Košice

COLAS Slovakia, a.s.

Stavebná firma - cestné komunikácie a mosty, inžinierske siete. Výroba a predaj asfaltových zmesí, betónu, prefabrikátov a drveného kameniva. Služby akreditovaného stavebného laboratória.

Orešianska 3168/7 , Trnava

Reenus s.r.o.

Realizácia energetických úsporných stavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov, činnosť stavebného dozoru.

Radničné námestie 4 , Spišská Nová Ves

STAS-Invest, s.r.o. - Stavby

Stavby, prestavby, nadstavby, rekonštrukcie stavebných objektov, bytových jadier, kúpelní, pokládka dlažieb, obkladov, tvorba rozpočtov, zateplenie budov, terénne úpravy, stavba oplotenia.

Voderady 475 , Voderady

EXCLUZIV s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebné a renovačné práce, rekonštrukcie bytových jadier, domov a bytov, búracie, murárske a betonárske práce.

Trangusova 626/22 , Krompachy

EXCLUZIV s.r.o. - stavebniny

Predaj stavebnín - batérie, elektrické vykurovanie, elektrické a aku náradie, farby a fasády, hutný materiál, izolácie, kotle, murivá, obklady a dlažby, sadrokartóny, suché stavebné zmesi, zámkové dlažby.

Trangusova 22 , Krompachy

O.S.V.O. Prešov, s.r.o.

Elektromontážne a stavebné práce. Oprava verejného osvetlenia. Výroba prvkov drobnej architektúry. Predaj svietidiel. Prenájom montážnej plošiny MP-10, MP-16. Prenájom kancelárskych priestorov.

Družstevná 40/7173 , Prešov

BRAKO, s.r.o.

Zabezpečenie nákladnej dopravy a stavebných prác pre právnické a fyzické osoby. Dovoz rôzneho stavebného paletovaného materiálu, štrku, piesku, zeminy sklápačmi Mercedes /+s hydraulickou rukou Hiab/.

Nerudova 5A/4133 , Hlohovec

Ko - SKI, s.r.o.

Stavebná činnosť, kompletná dodávka stavieb na kľúč, priemyselné stavby, bytové a občianske stavby, zemné a prípravné práce pre stavbu, inžinierska činnosť.

SNP 1425 , Považská Bystrica

KMEKOM s.r.o.

Frézovanie komínov, čistenie a kontrola komínov, vložkovanie, preskúšanie, revízia a kolaudácia komínov v novostavbách, prístavbách, nadstavbách a rekonštruovaných objektoch.

Nová Ľubovňa 27 , Nová Ľubovňa

STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o.

Spoločnosť sa zameriava na výrobu, dopravu a montáž betónových prefabrikovaných prvkov a konštrukcií.

Mlynské nivy 61/A , Bratislava

Building MH s.r.o.

Kompletné stavebné práce, voda, plyn, kúrenie, zemné výkopové práce, obklady a dlažby, zatepľovanie bytových a rodinných domov, zámkové dlažby, kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov, montáž okien a dverí, výstavba rodinných domov od základov, montáž suchých stavieb, maľovanie interiérov a exteriérov.

Danišovce 62 , Danišovce

Si Prírodou, s.r.o.

Služby v oblasti prírodného staviteľstva. Realizácie omietok (hlinené omietky, vápenné omietky), izolácie domov (slamené výplne, zatepľovanie slamenými balíkmi).

Rúbanisko I 2168/13 , Lučenec

FIFOSTAV, s.r.o.

Stavebné práce, pokládka dlažby a obkladu, maliarske práce, kúpeľne, sadrokartón, montáž nábytku, montáž kuchynských liniek, pokládka plávajúcich podláh, vodoinštalačné práce.

Švabinského 22 , Bratislava

ZNAK, spol. s r.o.

Výroba, montáž dopravných značiek, bezpečnostných tabúľ, dopravných zariadení. Požičovňa, značenia dopravných zariadení, výroba informačných systémov. Realizácia parkovacích domov a podzemných garáží.

Bytčická 2 , Žilina

Kompakt-stavba s.r.o.

Stavebné práce - od hrubých stavieb po dokončovacie stavebné práce, rekonštrukcie bytov, domov, prevádzok, kúpeľne, bytové jadrá, zariaďovanie interiéru.

Bitarová 285 , Bitarová

MAR-MONT, s.r.o.

Opláštenie budov, fasády a strechy zo sendvičových panelov a trapézových plechov, sendvičové panely, ploché strechy, výroba a montáž oceľových konštrukcií, výroba a montáž klampiarskych prvkov a odkvapového systému. Kompletná dodávka fasádnych a strešných plášťov od návrhu, výroby až po samotnú montáž.

Rozkvet 2015/37 , Považská Bystrica

Jozef Jancura - stavebné práce

Ponúkame komplexné stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie rodinných domov a bytov, bytových jadier,. Rozvody vody a kanalizácie, kúrenie - vymenená radiátorov, elektroinštalačné práce s výmenou ističovej skrine, s možnosťou prípojky aj s 3.fázovým rozvodom. Obklady, dlažby, omietky, podlahy, sadrokartóny, maľovanie stien a stropov. Grafický návrh bytu a kúpeľne v 3D. Zabezpečenie revízne správy.

Pollova 24 , Košice

Karol Šanta - rekonštrukcie

Murárske a obkladacie práce, rekonštrukcie bytových a nebytových priestorov, montáž sádrokartónu.

Novozámocká 1443/32 , Zvolen

Andrea Eliášová ELKO

Predaj strešných krytín a príslušenstva.

Rastislavova 104 , Košice

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk