Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

STAV-IL Trade s.r.o.

Spoločnosť STAV-IL Trade s. r. o. so sídlom v Dubnici nad Váhom sa venuje pestrej palete stavebných, rekonštrukčných, zemných a výkopových prác. Na trhu pôsobíme už od roku 2011, čiže disponujeme bohatými skúsenosťami a vedomosťami, ktoré neustále dopĺňame prostredníctvom kurzov či školení, nakoľko v stavebnom sektore neustále pribúdajú novinky v oblasti technológií i materiálov. Služby, ktorým sa venujeme, sú nasledovné: - maliarske a natieračské práce, - obkladačské práce, - lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb, - montáž sadrokartónových konštrukcií, - tesárske práce, - armovanie monolitických konštrukcií, - prenájom debnenia, - rekonštrukcie stavieb (nadstavby, prestavby), - výstavba rodinných domov a - zemné a výkopové práce.

Kvášovec 4468/47 , Dubnica nad Váhom

Stavebna firma M.L.M. BAU SK, s.r.o.

Dopravné a pozemné stavebné práce od inžinierskej činnosti až po kompletnú realizáciu pod odborným dozorom. Realizujeme stavby v oblasti energetiky, cestnú infraštruktúru a výstavbu polyfunkčných či administratívnych budov. Realizujeme aj jadrové vŕtanie. Zabezpečujeme výkon činnosti stavebného dozoru vyplývajúci zo zákona číslo 50/1976 (Stavebný zákon), kontroly dodržiava dokumentácie stavby, kvality, časového plánu, finančnej disciplíny.

Bytčická 16 , Žilina

Strojové omietky

Strojové omietky Čadca, Kysuce a okolie. Realizujeme vonkajšie a vnútorné strojové omietky, ktoré sú vhodné na omietanie väčších plôch alebo novostavieb. Výhodou je rýchly proces nanášania a presnosť prevedenia. Strojovým omietaním sa výrazne urýchli práca. Práce realizujeme v regióne Kysuce a jeho okolí, kontaktovať nás môžete aj zo zákazkami v Česku.

Staškov 893 , Staškov

Acutec s. r. o.

Dodávame vyladené akustické materiály na architektonické riešenie priestoru. S nami vyriešite priestorovú akustiku do bodky. Importujeme prémiové produkty od popredných európskych značiek. Spoľahnite sa na profesionálnu podporu pri plánovaní aj realizácii Vášho projektu. Heraklitové dosky, drevené podhľady, dosky z recyklovaných PET fliaš, filcové panely, telefónne búdky a mnoho ďalšieho pre funkčné kancelárie a priestory. Dodávame produkty značiek: ADMONTER, BEJOT, CEWOOD, CBI EUROPE, IMPACT ACOUSTIC, FANTONI, GOTESSONS, VANK.

Záhradnícka 95 , Bratislava

TRIOCOMM s.r.o.

Spoločnosť TRIOCOMM s.r.o. poskytuje služby v oblasti: - vyhotovenie projektovej dokumentácie všetkých stupňov - inžinierska činnosť - tvorba vizualizácií interiér/exteriér - realizácia stavieb - hrubé stavby, holodomy, realizácie na kľúč. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo emailom. Radi Vám pomôžeme.

Vrabčia , Košice

Ploty úvaly

Jsme rodinná firma, jejíž zaměstnanci mají desetiletí zkušeností ve stavebnictví. Naším cílem je postavit plot k Vaší úplné spokojenosti, abyste si na nás vzpomněli s radostí a doporučovali nás všem známým. Působíme po celé České republice, stačí se domluvit, vytvoříme projekt, domluvíme si konzultaci.

nám. 14. října 1307/2 , Praha

MANKI s.r.o.

Certifikované služby v oblasti výškových prác s dlhoročnou praxou, v Žiline a na celom územi Slovenskej republiky. Sme tím mladých a šikovných ľudí z rôznych pracovných odvetví, ktorých zaujíma v prvom rade kvalita. Našou silnou stránkou je osobitný prístup ku každému zákazníkovi, používanie kvalitných vstupných materiálov a dodržiavanie technologických postupov.

Veľká Okružná 17 , Žilina

STAVEBNINY ŽABOKREKY, s.r.o.

Dodávka stavebného materiálu pre výstavbu a rekonštrukciu rodinných domov, objektov a bytových jadier. Miešanie fasádnych omietok CERESIT. Zámkové dlažby SEMMELROCK. Interiérové dvere, podlahy, dlažby

Žabokreky 396 , Žabokreky

Ladislav Katona - KLAMONT

Predaj a montáž sekcionálnych a rolovacích garážových brán, pohonov na otváranie vonkajších krídlových a posuvných brán a klimatizačných zariadení.

Hlavná 10/10 , Vozokany

RS Style s.r.o.

Dovoz stavebného materiálu, stavebná činnosť, búracie práce.

Dvorec 183 , Dvorec

SA-TO Elektro s.r.o.

Inteligentná elektroinštalácia. Montáž elektrického a podlahového kúrenia, slnečných kolektorov a elektrických zabezpečovacích systémov. Predaj tepelných čerpadiel. Fotovoltaika.

Gemerská 3 , Košice

Odvetrana s. r. o.

Predaj, dodávka a montáž. Odvetraná fasáda, fasádny obklad, fasádny panel, Fundermax, Alucobond, Trespa, Cetris, hliník, oceľ, drevo.

Obchodná 927 , Pata

Asfaltové vozovky

Vystužovanie a stabilizácia asfaltových vrstiev.

Rybničná 40 , Bratislava

Tamás Gyurcsy

Montáž tesárskych konštrukcií, pokrývačské a klampiarske práce, dodávky reziva a strešných krytín.

Horné Saliby 516 , Horné Saliby

IT Solar s. r. o.

Výstavba solárnych elektrárni na kľúč vrátane monitoringu, servisu a administrácie. Riešenia pre veľké solárne systémy.

Tehelná 468/21 , Myjava

ICL s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Inžinierske a pozemné stavby. Výstavba a rekonštrukcia budov a komunikácií.

Prof. Hlaváča 1 , Michalovce

STAR METAL s. r. o.

Stavebná firma - novostavby, RD na kľúč, komerčné, obytné domy, rekonštrukcie, obklady, dlažby, zatepľovanie a iné.

Dolné Naštice 169 , Dolné Naštice

Matúš Bača

"Vitajte v svete dokonalých rekonštrukcií! S nadšením vám predstavujeme náš špičkový servis zameraný na transformáciu kúpeľní, domov a bytov do podoby vašich snov. Naša tím skúsených odborníkov sa neustále zaväzuje k vytváraniu majstrovských diel, ktoré zanechávajú nezabudnuteľný dojem. Náš portfólio je pestré a inšpiratívne. S precíznou rukou sa venujeme nielen rekonštrukciám kúpeľní a domov, ale tiež komplexným vodárenským službám, montáži sanity a dokonca aj murárskym prácam. Naši remeselníci sú majstri svojho odboru, garantujúc tak výsledky, ktoré nesklamú. Nemáme len výnimočné schopnosti, ale aj nápady, ktoré vám umožnia pretransformovať váš priestor na nevšedné dielo. Naša služba výstavby domov a bytových jednotiek je pre vás príležitosťou mať domov presne podľa vašich predstáv. A to nie je všetko! Naši odborní poradcovia vám s radosťou pomôžu pri výbere optimálneho stavebného materiálu. Vaše financie sú nám dôležité, preto vám garantujeme najlepšie ceny a skvelé riešenia. Áno, ušetrené peniaze vám umožnia naplniť si ďalšie sny. Sme hrdí na to, že sme ekologicky zameraní. Vlastným dopravným prostriedkom dovážame stavebný materiál priamo na miesto, a to bez ohľadu na veľkosť projektu. Pre nás je dôležité, aby všetok materiál na stavbe našiel svoje miesto. Bez starostí pre vás zabezpečujeme, že nepoužitý materiál sa vráti do obchodu. Len za to, čo skutočne využijete, zaplatíte. Naša spoločnosť je založená na princípoch férovosti a transparentnosti. Každý projekt je pre nás príležitosťou preukázať náš záväzok voči vám. Veríme v dlhodobé partnerstvá a obojstranný prospech. Pridajte sa k nám a spolu vytvoríme remeselné dielo, ktoré bude oslavovať váš štýl a výnimočnosť. Vaša vízia je našou výzvou!"

Družstevná 24/102 , Tvrdošín

Matúš Bača - Artemis

Naša firma sa špecializuje na komplexné stavebné služby. Realizujeme široké spektrum stavebných prác vrátane rekonštrukcií, inštalácií, murárskeho a obkladačského remesla, ako aj maliarskych prác. Sme váš spoľahlivý partner pre všetky vaše stavebné potreby, zabezpečujúc kvalitné a odborné riešenia pre každý projekt.

Družstevná 24/102 , Tvrdošín

A - DREVoSTAV, s. r. o.

Stavba chaty, drevenice, zrubové domy, montované domy, záhradné domčeky, záhradné chatky, drevené altánky, prístrešky na auto, drevostavby.

Námestie Iglovia 2877/1 , Spišská Nová Ves

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk