Stavby (7024)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

RUKUNATO, s. r. o.

Komplexné architektonické a inžinierske služby. Termovízia a energetická certifikácia budov. Katalóg a projekty rodinných domov.

Veterná 1774/29 , Šamorín

MK alarm, s.r.o.

Dodávka a montáž bezpečnostných systémov - kamerové systémy, zabezpečovacie systémy, EPS, hlasová signalizácia požiaru, inteligentné riadenie budov. Záručný aj pozáručný servis. ISO9001.

Garbiarska 905 , Liptovský Mikuláš

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Bzenica 379 , Bzenica

Ing. Dávid Bažík - enarchstudio s.r.o.

Špecializujeme sa na komplexné služby v oblasti projektovania a výstavby rodinných domov. Fungujeme systémom "design and build", čiže navrhnuté a naprojektované domy aj samy staviame. Úzka spolupráca projektantov a stavbárov zabezpečuje vysokú kvalitu a rýchlosť odvedených prác, čo v konečnom dôsledku šetrí našim zákazníkom financie.

Podbieľ 56 , Podbiel

DOMOS SLOVAKIA, s.r.o.

Predaj a montáž podlahových krytín - objektové koberce, PVC krytiny, kusové, hotelové, kancelárske, dizajnové, metrážne koberce, behúne, laminátové, interiérové športové podlahy, drevené parkety.

Vozárova 2956/1 , Košice-Juh

M-TRADE

Predaj, montáž, servis, pohonov na brány. Brány - krídlové, posuvné, garážové, výklopné. Doplnkový sortiment - majáky, diaľkové ovládače, klávesnice, spínače, prijímače.

Komenského 15 , Štúrovo

Zakladujeme.sk

Základové dosky na kľuč pod rodinné domy všetkého typu, priemyselné budovy, chaty, či garáže. Stavebne práce, výkopové práce a domy na kľúč.

Pod hájom, 230/28 , Chynorany

Michal Marcinčák - ELMI

Elektroinštalačné práce, búracie práce, prerábanie bytových jadier.

Humenská 7/B , Košice

Marián Baltesz BALTSTAV

Stavebné interiérové a exteriérové práce rodinných domov a bytov, bytové jadrá, rozvody vody, sadrokartón, podkrovia, omietky, obklady, keramika, ploty, brány, prístrešky, altánky, murárske práce.

Okružná 84 , Valaliky

Jaroslav Slobodník - JAROLET

Uzatváranie, zatepľovanie a odhlučnenie balkónov a terás hliníkovým rámovým , alebo bezrámovým posuvným zasklením, roletovými plastovými, alebo hliníkovými systémami, obklady a rekonštrukcie balkónových zábradlí, parapety na mieru, dodanie a montáž markíz, zameranie, dodanie a montáž žalúzií a sietí proti hmyzu.

J. Kráľa 28 , Prievidza

MON-DREV s.r.o.

Zemné a stavebné práce. Rekonštrukcie historických budov. Technológia výstavby. Oprava striech bytových domov, kaštieľov, veží a kostolov. Individuálna bytová výstavba. Reklama a marketing.

Budulovská 3043 , Moldava nad Bodvou

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, sádrokartónové konštrukcie,pokládka parkiet ,maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné aj tepelnoizolačné omietky,chemická injektáž muriva, hydroizolácie, zatepľovanie fasád. REKONŠTRUKCIE BYTU - DOMU-KÚPELŃE - PROFESIONÁL BA-PK-TT.

Prvá obecna 351 , Dolne orešany

Facep s.r.o.

Stavebné rekonštrukcie Maliarske a natieračské práce Elektroinštalácie Údržba budov

Inovecká 1133 , Trenčín

Lacné stavanie, s. r. o.

Predaj stavebného materiálu, tehly HELUZ a Porotherm. Zateplenie domu a tepelná izolácia Isover.

Centrum 18/23 , Považská Bystrica

STAVMAXBB s. r. o. - stavebné práce

Stavebné práce, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, projektovanie.

Zvolenská cesta 13 , Banská Bystrica

Ľuboš Petra - REALITY P +

Rekonštrukcie a výstavba striech, výmena strešných krytín, výstavba krovov, realizácie plochých striech PVC fóliami a krytinou Rubber Cover- Firestobe.

Royova 384/14 , Prešov

TERRATECHNIK spol. s r.o.

Výstavba investičných celkov - vodovody a tlakové kanalizácie na kľúč, domové a priemyselné vodovodné prípojky, rekonštrukcie nevyhovujúcich vodovodných potrubí.

Záhradnícka 46 , Bratislava

Krovy Velebný

Služby v oblasti spracovania stavebného reziva. Krovy na mieru. Predaj hranolov, dosiek a paletových prierezov. Realizácia kompletnej montáže striech.

Nový Dvor 552 , Kuchyňa

CONTRACTOR - EU s. r. o.

Stavebná firma. Vykonávanie stavebných prác - izolácie a zatepľovanie, fasády, výškové práce.

Letná 1075/12 , Stará Ľubovňa

Akopreseba s.r.o.

Rekonštrukcie, prestavby, stavby - búracie práce, murárske a maliarske práce, elektroinštalácie a vodoinštalačné práce, pokladanie podláh, vzduchotechnika.

Osuského 26 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk