Byty celkom: 26 776 inzerátov

Stavby Česká republika (742)

Lokalita»Všetko»Česká republika

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Hutní montáže, a.s.

Zhotovovanie a montáže oceľových konštrukcií, Dodávka a montáže mostov. Opravy a výstavba kotlov, parovodov, horákov. Montáže opravy a údržba priemyslových a energetických celkov. Projektovánie a inženýring strojov a zariadení pre povrchové dobývánie, montáže týchto strojov. Prenájom žeriavovej techniky.

Ruská 1142/30 , Ostrava

Petr Juřík - maliarstvo a natieračstvo

Maliarstvo a natieračstvo - maľby rodinných domov, bytov, kancelárií a skladov. Opaľovanie starého náteru. Nátery na drevo a rôzne materiály.

Horní Bečva 158 , Horní Bečva

Sadrokartóny Matějů

Rekonštrukcia podkrovia vrátane tepelných izolácií, OSB konštrukčné podlahy, sadrokartónové priečky, podhľady a predsadené steny, minerálne podhľady, tepelné izolácie.

Běloveská 1673 , Náchod

CULTURAL SERVICE s.r.o.

Vysušovanie vlhkých múrov, budov, domov mikrovlnami. Likvidácia drevokazných húb a drevokazného hmyzu mikrovlnnou technológiou.

Frýdecká 1609/36 , Český Těšín

Ploty úvaly

Jsme rodinná firma, jejíž zaměstnanci mají desetiletí zkušeností ve stavebnictví. Naším cílem je postavit plot k Vaší úplné spokojenosti, abyste si na nás vzpomněli s radostí a doporučovali nás všem známým. Působíme po celé České republice, stačí se domluvit, vytvoříme projekt, domluvíme si konzultaci.

nám. 14. října 1307/2 , Praha

MC VELOX Praha, s.r.o.

Protihlukové opatrenia - mobilná protihluková stena.

U strouhy 282/1 , Miskovice

REKO PRAHA, a.s.

Výstavba, rekonštrukcia a servis železobetónových a monolitických konštrukcií, chladiacich veží. Dodávka a montáž prefabrikovaných konštrukcií, zámočníckych konštrukcií.

Českobrodská 36/816 , Praha

ENVOS, s.r.o.

Výstavba športových ihrísk s umelými povrchmi a umelými trávnikmi vrátane údržby futbalových trávnikov. Výstavba ciest, diaľnic, stavebné opravy a rekonštrukcie cestných komunikácií.

Pod Fialkou 2419/6 , Praha

AG HALY s.r.o.

Výroba a montáž montovaných hál, oceľových, oblúkových a športových hál a oblúkových striech.

Školská 1267/30 , Praha

IZOGARANT s.r.o.

Realizácia hydroizolácií terás, balkónov, spodných stavieb, proti radónu, izolácie bazénov a jazierok. Stierkovacie a náterové izolácie.

Husinecká 903/10 , Praha

URBAN-EU s.r.o.

Výroba, predaj, montáž vjazdových brán, rolovacích, sekčných a výklopných garážových brán, oplotení, pletív. Výroba protipožiarnych dverí, zábradlí, schodísk, pohonných systémov brán.

Jiří Čtvrtek - bytový dizajnér

Bytový architekt - návrhy kuchýň a interiérov, detských izieb, obývacích izieb, kúpeľní, študentských izieb v 3D podobe, rekonštrukcia bytového jadra.

Brodská 1823/7 , Žďár nad Sázavou

VÁŽEME s.r.o.

Výroba maloformátovej strešnej krytiny ECOROOF zo 100% recyklovaného plastu typu HIPS. Výroba plastových regranulátov PP, PPT, PPGF, PP/EPDM, ABS, PC/ABS. Výroba regranulátů ve službě z dodaných materiálů klientem. Prodej vázacích motouzů různé síly do lisů na odpad. Jsou navinuty na kartonové cívce s čely pro upnutí do lisu.

Podskalí 78 , Choceň

Zrubový obklad

Jedná sa o drevený obklad vonkajších stien domov, ktorý svojim vzhľadom a prevedením rohov, napodobňuje klasickú roubenku.

Metylovice 4 , Metylovice

STAVITELSTVÍ UVARA s.r.o.

Poskytovanie služieb v oblasti stavebných prác, podláh a poterov, čerpenie betónu.

U Hřiště 19 , Háj ve Slezsku

PROMO HALY s.r.o.

Dodávka montovaných hál na kľúč - jednoduchých konštrukcií, autosalónov, umývarní, technologických konštrukcií či výškových budov.

Moravská 2864/63 , Kroměříž

Genius FVE s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávku solárních elektráren pro rodinné domy – od návrhu, po montáž, revizi, vyřízení dotace z programu Nová zelená úsporám a veškeré administrativy, až po záruční servis.

Do Oříšků 562 , Horoměřice

Jaroslav Sedláček - Podlahy a Koberce

Predaj drevených plávajúcich podláh, PVC krytín a kobercov.

Jiráskova 277 , Jince

EURO - MOBILNÍ DOMY s.r.o.

Mobilné domy k rekreačným účelom, aj k celoročnému bývaniu. Pre podnikateľské účely, ako kancelárie alebo predajne.

Skotnice , Skotnice

PRO Jobs s.r.o.

Predaj stavebného materiálu cez celoslovenskú sieť skladov. Predaj a doprava stavebného materiálu: tehly, pórobetóny, šalovacie tvárnice, malty, stropné systémy a iné.

Světova 523/1 , Praha

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebné firmy v Katalógu Azet.sk