Byty celkom: 27 367 inzerátov

Stavebné služby (26557)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Keter Construction Company s. r. o.

Ponúkame čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu vášho obytného priestoru, obnovu starého a realizáciu nového. A tiež výstavbu rodinných domov, ako klasickým spôsobom výstavby, tak aj kopulovitých. Vopred máme možnosť vyhotoviť vám projekt, kde zohľadníme všetky vaše predstavy. Naša spoločnosť sa už viac ako 10 rokov zaoberá rôznymi druhmi opráv a výstavbou rodinných domov vrátane jedinečných architektonických riešení v podobe kupolových domov. Naše skúsenosti sú veľmimnohostranné. Od malých rekonštrukčných prác až po výstavbu chatových osád, testovanie nových inžinierskych systémov, alternatívnych zdrojov elektrickej energie a nových foriem energeticky účinnej výstavby. KVALITNE STAVBY DOMOV NA KĽÚČ A PROFESIONÁLNE REKONŠTRUKCIE S TROJROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame kompletné stavebné služby od výstavby domov na kľúč po rekonštrukcie čiastočne a malé. Naša špecializácia zahŕňa drevodomy a klasické domy. S dlhoročnými skúsenosťami a tímom profesionálov garantujeme kvalitu každého projektu.

Mlynské nivy 4962/54 , Bratislava-Staré Mesto

Elektrorevízie Marek Sajko

Revízie elektrických zariadení, inštalácií, bleskozvodov, ručného náradia, spotrebičov... Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických bez obmedzenia napätia. Oblasť pôsobenia: západné a stredné Slovensko. Termovízia, revízie VN, elektroinštalácie NN, opravy, vyhľadávanie porúch na el. vedení.

Predmestská 1 , Žilina

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá hydroizoláciou – asfaltové pásy, fóliové systémy (FATRAFOL, SIKA), kanadská a talianska tekutá striekaná guma – ako aj tepelnou izoláciou plochých striech. Poskytujeme tiež pokrývačské, klampiarske služby, montáž strešných krytín, rekonštrukciu striech. Sme odborníci na ploché strechy.

Mgr. Miroslav Garaj - GARY

Nákup a predaj starožitností a pozostalostí: šperky, hodinky, hodiny, obrazy, sošky, striebro, fajansa, kuriozity, úžitkové i okrasné predmety, nábytok. Na vaše požiadavky, ponuky, či otázky budem rád reagovať. Stretnutie dohodnúť po telefonickom dohovore, najlepšie deň vopred!!!

Trnavské mýto 1 , Bratislava

Vladimír Nosaľ - kamenárstvo

Spracovanie prírodného kameňa rôznych materiálov, výroba náhrobných pomníkov rôzneho druhu, panelových hrobiek, čistenie pomníkov a prezlacovanie písma.

Čsl. letcov 18 , Ľubotice

Internorm s. r. o.

Spoločnosť Internorm s viac ako 92-ročnou tradíciou na trhu Vám ponúka kvalitné produkty rakúskej výroby – okná, vchodové dvere, zdvižno-posuvné dvere a príslušenstvo, vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy, množstvo high-tech a hight-design inovácií, ktoré stanovujú celoeurópske kritéria v oblasti okien. Všetky Internorm produkty sú vyrobené 100% made in Austria.

Galvániho 15B , Bratislava

Umelecké kováčstvo, s.r.o.

Klasická ručná výroba originálnych výrobkov využívajúca techniky starých kováčskych majstrov.

Dolná 1891/119 , Modra

PER - FEKT land services, s.r.o.

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT budovy ku kolaudácii, k obnove GEOMETRICKÝ PLÁN VYTYČOVANIE a ZAMERIAVANIE

Komárňanská 10523/61A , Nové Zámky

Jozef Karak - KARAK

Kominárstvo - kontroly a čistenie komínov, revízie,kolaudácie. Montáž komínov a vložkovanie komínov.

Boženy Nemcovej 4 , Jahodníky

Spálňové štúdio QUALITY

Predaj ortopedických matracov a vankúšov, spálňový nábytok z masívu, lamina, kovaný a čalúnený.

Hospodárska 25 , Trnava

ARC - H Welding s.r.o. - Zváracia technika

Predaj a servis zváracej techniky - Kemppi, Koike, Hypertherm, Victor, DAWELL, GPPH, Binzel

Rebešovická 36 , Chrlice

KOBD Slovakia s.r.o.

Obnova bytových domov. Odborné stavebné a finančné poradenstvo, stavebné technické prieskumy, energetické audity, projektovanie a projektová dokumentácia, stavebné dozory, architektonické riešenia.

Horná 16 , Banská Bystrica

Geobuild, s.r.o.

Geometrické plány, identifikácia pozemkov, mapovanie, predprojektové polohové zamerania, pozemkové úpravy, geodetické práce, priestorové vytýčenie stavieb, výpočet kubatúr, meranie posunov.

Zupkova 27 , Košice

DOMESTAV s.r.o.

Výroba a predaj nábytku z masívu – spálne , detské izby – smrek , buk , dub.

Špitálka 23 , BRNO

ri corp, s.r.o.

SME ŠPECIALISTI NA DREVODOMY.

Kasárenská 1646/2 , Nitra

Lunacor - stavebné práce

Rekonštrukcie bytov a domov, zatepľovanie budov, elektroinštalácie, vodoinštalácie, kúrenie, plyn, obklady, murárske práce, montáž sadrokartónu, predaj plastových okien a interiérových dverí.

Volgogradská 66 , Prešov

APROX Invest, spol. s r.o.

Projektovanie, architektonické a inžinierske služby, technické poradenstvo.

Prokopova 1091/24 , Bratislava

Natech, s.r.o.

Zabezpečovacie a kamerové systémy, dochádzkové systémy, elektroinštalačné práce a elektrické vykurovanie, inteligentné elektroinštalácie, bleskozvody, revízie, jadrové vŕtanie do panelu a betónu.

Hliník nad Váhom 470 , Bytča

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebníctvo a remeselné práce v Katalógu Azet.sk