Byty celkom: 26 647 inzerátov

Stavebné služby Slovensko (24456)

Lokalita»Všetko»Slovensko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Keter Construction Company s. r. o.

Ponúkame čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu vášho obytného priestoru, obnovu starého a realizáciu nového. A tiež výstavbu rodinných domov, ako klasickým spôsobom výstavby, tak aj kopulovitých. Vopred máme možnosť vyhotoviť vám projekt, kde zohľadníme všetky vaše predstavy. Naša spoločnosť sa už viac ako 10 rokov zaoberá rôznymi druhmi opráv a výstavbou rodinných domov vrátane jedinečných architektonických riešení v podobe kupolových domov. Naše skúsenosti sú veľmimnohostranné. Od malých rekonštrukčných prác až po výstavbu chatových osád, testovanie nových inžinierskych systémov, alternatívnych zdrojov elektrickej energie a nových foriem energeticky účinnej výstavby. KVALITNE STAVBY DOMOV NA KĽÚČ A PROFESIONÁLNE REKONŠTRUKCIE S TROJROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame kompletné stavebné služby od výstavby domov na kľúč po rekonštrukcie čiastočne a malé. Naša špecializácia zahŕňa drevodomy a klasické domy. S dlhoročnými skúsenosťami a tímom profesionálov garantujeme kvalitu každého projektu.

Elektrorevízie Marek Sajko

Revízie elektrických zariadení, inštalácií, bleskozvodov, ručného náradia, spotrebičov... Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických bez obmedzenia napätia. Oblasť pôsobenia: západné a stredné Slovensko. Termovízia, revízie VN, elektroinštalácie NN, opravy, vyhľadávanie porúch na el. vedení.

Predmestská 1 , Žilina

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá hydroizoláciou – asfaltové pásy, fóliové systémy (FATRAFOL, SIKA), kanadská a talianska tekutá striekaná guma – ako aj tepelnou izoláciou plochých striech. Poskytujeme tiež pokrývačské, klampiarske služby, montáž strešných krytín, rekonštrukciu striech. Sme odborníci na ploché strechy.

Mgr. Miroslav Garaj - GARY

Nákup a predaj starožitností a pozostalostí: šperky, hodinky, hodiny, obrazy, sošky, striebro, fajansa, kuriozity, úžitkové i okrasné predmety, nábytok. Na vaše požiadavky, ponuky, či otázky budem rád reagovať. Stretnutie dohodnúť po telefonickom dohovore, najlepšie deň vopred!!!

Trnavské mýto 1 , Bratislava

Vladimír Nosaľ - kamenárstvo

Spracovanie prírodného kameňa rôznych materiálov, výroba náhrobných pomníkov rôzneho druhu, panelových hrobiek, čistenie pomníkov a prezlacovanie písma.

Čsl. letcov 18 , Ľubotice

Internorm s. r. o.

Spoločnosť Internorm s viac ako 92-ročnou tradíciou na trhu Vám ponúka kvalitné produkty rakúskej výroby – okná, vchodové dvere, zdvižno-posuvné dvere a príslušenstvo, vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy, množstvo high-tech a hight-design inovácií, ktoré stanovujú celoeurópske kritéria v oblasti okien. Všetky Internorm produkty sú vyrobené 100% made in Austria.

Galvániho 15B , Bratislava

4D studio, s.r.o.

Verejné obstarávanie, verejné obchodné súťaže, inžinierska činnosť v stavebníctve.

Štyndlova 2 , Bratislava

Jozef Šromovský - elektroinštalácie

Elektroinštalačné služby, opravy a montáže bleskozvodov.

Jakubany 643 , Jakubany

T & C Logistic s. r. o.

Stavebná firma - stavba nízko energetických domov na kľúč.

Pri vinohradoch 189 , Bratislava

VANESO spol. s r.o.

Elektroinštalačné práce, domové elektro rozvody, záhradné osvetlenie, rozvody TV, audio, zabezpečovacia a kamerová technika. Servis elektrospotrebičov, spotrebnej elektroniky, výpočtovej techniky.

Orechová 1740/2 , Miloslavov

HRG

Ponúkame Vám služby kosenia trávnikov, areálov a výkopových prác minibagrom 1,3t.

Družstevná , Bučany

UniCat.sk

Nábytok na mieru.

Veľká Okružná 17 , Žilina

ProfiVodar

Spoločnosť Profivodar s.r.o. Vo svojom podnikaní sme presní, požiadavkami a termínmi našich klientov

STAMAT, s. r. o. - stavebné firmy

Uskutočňovanie stavieb, výkon činnosti stavbyvedúceho.

Na Sahare 1159/23 , Bytča

IPM SLOVAKIA - projektová činnosť

Stavebná firma - projektovanie inžinierskych stavieb.

Námestie sv. Egídia 62/48 , Poprad

TOP CREDIT, s.r.o.

Výstavba a predaj rodinných domov na kľúč.

Štefánikova 21 , Senec

Ing. arch. Richard Polom - CANDOM - projektová dokumentácia

Projektová dokumentácia potrebná pre stavebne povolenie, realizácia nízkoenergetických domov kanadskou technológiou. Montovanie rodinných domov na kľúč.

Zimná 94/239 , Spišská Nová Ves

Miroslav Gajdoš - izolácie a sadrokartón

Izolácie proti vode a vlhkosti, montáž sadrokartónových priečok a podhľadov.

241 , Lodno

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavebníctvo a remeselné práce v Katalógu Azet.sk