Strechy a strešné krytiny (6063)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Dalibor Belušár - stavebniny DABE

Predaj stavebnín, tepelnej izolácie URSA, polystyrén, sadrokartón RIGIPS, brúsny materiál, strešné okná FARKO. Prenájom lešenia a plošín.

Kvetná 11 , Košice

VERTICAL - PRIEMYSELNÉ KOMÍNY spol. s r.o.

Projektovanie, revízie, opravy, výstavba a rekonštrukcie komínových stavieb.

Líščie Nivy 15 , Bratislava

Ladislav Kuzslík ml.

Altanky ,prístrešky.

Piesková 1193 , Veľké Úľany

Doprastav, a.s.

Realizácia stavieb na území SR. Komplexná dodávka stavebných objektov a prác v segmentoch inžinierskeho, pozemného, podzemného a vodohospodárskeho staviteľstva.

Drieňová 31 , Bratislava

Rastislav Danis - Maliarske a rekonštrukčné práce

Ponúkam odborné maliarske a natieračské práce interiérov a exteriérov – byty, domy a nebytové priestory, renovácie starých maľoviek, odstraňovanie plesni a protiplesňové nátery, výspravky po elektrikároch, stierky, fasádne nátery, menšie murárske a zateplovacie práce, opravy omietok, búracie práce, nátery drevených a kovových konštrukcií aj vo výškach, maliarske práce po zatečeniach aj cez poisťovne, odborné poradenstvo, v rámci prác vám viem zabezpečiť dodanie elektro inštalácie, elektro montáže a opravy.

234 , Oľdza

PROFISTAVBA AZ s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Spoločnosť vykonáva rekonštrukcie bytov a rodinných domov v rôznom rozsahu napr. zatepľovanie fasád, omietky, montáž obkladov a dlažieb, pokládku plávajúcej podlahy, maľby, sadrokartónové podhľady a priečky, interiérové omietky štukové, stavby plotov, zhotovenie chodníkov a iné. Spoločnosť poskytuje aj služby ako sú sťahovanie nábytku, odvoz a likvidácia odpadu, dovoz materiálu.

SNP 2 , Holíč

Michal Abrahamovský - AMA

………………………………………………………………………………………………………………………………………..……………………pracujem v oblasti stavebnej cinnosti, zaoberám sa stavebnými činnostiami uz vela rokov, blizsie informacie o mojej cinnosti podám po telefone , alebo mi zašlite dopyt na mail, odpoviem hned………………………………………………………………………………………….……………………………………………

Jarná 11 , Poprad

DUS WOOD s. r. o.

Poskytovanie služieb o oblasti pokladania terás, laminátových, vynilových, masívnych a drevených podláh a dverí, montáž a dodávka zastrešení bazénov.

Svetlá 1 , Bratislava

Milan Paššák - Pašo

Maliarske, vodoinštalačné práce, rekonštrukcia bytových jadier, pokladanie podlahových krytín, montáž plávajúcich podláh, čistenie kanalizácií, predaj náhradných dielov k vozidlám značiek Zetor a LKT.

Železničná 509 , Hnúšťa

RAPID - IS s.r.o.

Výstavba inžinierskych sietí, kanalizácií a vodovodov z betónu, plastu, PE a liatiny, komunikácií, parkovísk a plôch zo zámkovej dlažby. Prenájom výrobných, administratívnych a skladových priestorov.

Vlčie hrdlo , Bratislava

Stavebné realizácie s. r. o.

Zemné práce, rodinné domy na kľúč, rekonštrukcie domov a bytov. Montované haly, výstavba komunikácií, čerpacích staníc, autoumyvárok, inžinierskych sietí. Zatepľovanie, hydroizolácie, murárske práce.

Šoltésovej 1995 , Trenčín

Strešné centrum Žilina s.r.o.

Predaj strešnej krytiny a stavebného materiálu.

Komenského 250 , Rajec

STAVEBNINY F.Š. MONT, s.r.o.

Predaj stavebnín a stavebného materiálu - tehly, zatepľovacie systémy, sadrokartón, lepidlá, omietky, zámkové dlažby, strešné krytiny.

Košovská cesta 65-1 , Prievidza

BALA, a.s.

Výroba oceľových konštrukcií. Komplexné stavebné práce, plastové a hliníkové systémy, predaj bytov a rodinných domov. Nákladná kamiónová preprava. Prenájom stavebnej techniky a mechanizácie.

Bratislavská 1941 , Šamorín

STAV - MAJO s.r.o.

Stavebniny - predaj stavebného materiálu (tehly, debniace tvárnice, preklady, izolačný materiál, cement, sadrokartón), náradia, nástrojov a ochranných pomôcok. Realizácia stavieb a rekonštrukcie.

Železničná 11 , Lipany

Já-Ra, s.r.o., Stavebno-obchodná činnosť

Realizácia krovov, klampiarstvo, pokrývačstvo, murárske, búracie, izolatérske práce, sadrokartónové konštrukcie, prenájom lešenia, preprava materiálu, predaj stavebného materiálu.

Vodárenská 94/2 , Jaklovce

Strešná Záhrada s.r.o.

Realizácia zelených vegetačných striech - strešných záhrad a zelených vertikálnych záhrad - fasád na kľúč. Certifikované systémové riešenia.

Adlerova , Košice

Jozef Šaranko - STEAM - stavebná firma

Vodoinštalačné, kúrenárske, zámočnícke, búracie, stolárske a maliarske práce. Výstavba, zateplenie a rekonštrukcia domov a budov, rekonštrukcia kúpelní, čistiace práce, autodoprava, prenájom lešenia.

Železničná 6 , Veľký Krtíš

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Strechy a strešné krytiny v Katalógu Azet.sk