Záhradnícke a aranžérske služby (2698)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Marvisgarden, s.r.o.

Záhradná architektúra, 3D vizualizácia, realizácia a údržba záhrad, automatické závlahy a pokládka trávnikov.

M. R. Štefánika 1051/80 , Martin

Záhradné centrum Naturea

Záhradné centrum a trvalková škôlka

Žilinská 122 , Piešťany

ri corp, s.r.o.

SME PROFESIONÁLI Pri každej stavbe dbáme najmä na otvorený vzťah s klientom a na jeho individuálne požiadavky. Garantujeme vám termín a cenu výstavby, ktorá je vopred známa v presnej kalkulácii. Počas výstavby komunikujete len s jedným dodávateľom, čo výrazne uľahčuje koordináciu stavebných prác. PÔSOBÍME NA SLOVENSKOM TRHU V OBLASTI STAVEBNÍCTVA OD ROKU 2002 Za sebou už máme desiatky úspešných stavieb, ktoré sa stali šťastným domovom mnohých rodín. Záleží nám na tom, aby ste sa domov vracali s úsmevom, preto si zakladáme na odbornosti a kvalite. Sme certifikovaným výrobcom vnútorných i vonkajších stien a stropov, disponujeme tímom odborníkov v oblasti projektovania stavieb aj v oblasti rekonštrukčných prác.

Kasárenská 1646/2 , Nitra

TROGIR s.r.o.

Zemne vykopove buracie prace. Uprava terenu čistenie pozemku. Vykopy žumpa šachta zaklady . Rozbijanie betonu vrtanie dier. Odvoz dovoz makadam kamenivo hlina zemina stavebny odpad štrk recyklat.

Drietoma 601 , Drietoma

ing. arch. Marta Slovakova

Návrh funkčného, praktického a jedinečného interiéru priamo na mieru. Vďaka fotorealistickým vizualizáciám môžete mať už od začiatku oveľa lepšiu predstavu o budúcom interiéri .

Bakossova 18 , Banská Bystrica

Kvety Michaela

Kvetinárstvo -predaj kvetov, kytíc a darčekových predmetov.

NámestieSlobody 41/18 , Oslany

Róbert Harbaľ - GARDNEX

Kosenie trávy, vertikutácia, hnojenie, odburiňovanie, výsev trávnika, mulčovanie, úprava okrasných drevín, zimná údržba.

Mihaľov 2473/17 , Bardejov

BB Clean s.r.o.

Čistenie a údržba bytových a nebytových spoločných priestorov domov, garáží, kancelárií a veľkých plôch. Po - stavebné upratovanie a odvoz odpadu. Jarná, letná a zimná údržba okolia bytových domov. Strojové čistenie, dezinfekcia priestoru. Flexibilita a transparentnosť pri riešení pripomienok. Profesionálne zaškolený personál.

Ota Holúska 1D , Bratislava

Architekti on:off s.r.o.

Architektonické služby - návrh a projekcia architektúry interiérov aj exteriérov.

Sobotské Námestie 41 , Spišská Sobota

BeGARDEN

Vytvoříme dokonalý návrh Vaší zahrady včetně 3D vizualizace, zabýváme se realizací a následnou údržbou zahrad, specializujeme se na zakládání trávníků výsevem i pokládkou koberců, realizujeme okrasná jezírka včetně čerpacích soustav a filtrací, instalujeme a navrhujeme automatický závlahový systém TORO, instalujeme robotické sekačky Husqvarna, provádíme zemní práce a stavíme suché zídky.

Paskovská 191 , Krmelín

La garden s. r. o.

Výstavba záhradných jazierok, údržba trávnikov, okrasných stromov a kvetov.

Javorová 14 , Partizánske

Peter Kubík

Tvorba profesionálnych interiérových a exteriérových vizualizácií pre interiérové štúdia, architektonické ateliéry a developerov. - interiérové vizualizácie domov - interiérové vizualizácie bytov - interiérové vizualizácie komerčných priestorov - exteriérové vizualizácie rodinných domov - exteriérové vizualizácie bytových domov

Májová 611/14 , Varín

Troja-zahrady.sk

Projektovanie a realizácia záhrad, závlahové systémy, údržba zelene, starostlivosť o trávniky, spilovanie a ošetrovanie stromov, interiérová zeleň. Starostlivosť o vaše záhrady a o verejnú zeleň. Projektovanie a realizácia záhrad, závlahové systémy, údržba zelene, starostlivosť o trávniky, spilovanie a ošetrovanie stromov, interiérová zeleň. Starostlivosť o vaše záhrady a o verejnú zeleň.

Dolný koniec 469 , Jelenec

HERBA GARDEN

- záhradná a krajinná architektúra, - štúdie záhrad, - záhradný dizajn, - 3D vizualizácie záhrad, - dodávky rastlín a materiálov v zmysle projektov, - autorský dozor, - realizácie záhrad, - konzultácie a poradenstvo, - dodávky cibuľovín pre veľkoobchod a maloobchod, - projektovanie v rámci celej SR

Suchovská ulica 312/36 , Šelpice

EcoFemina, s.r.o.

Ponúkame služby súvisiace s úpravou záhrad - kosenie, hrabanie, orezávanie konárov, výruby stromov, výsadba, závlaha Kontrola originality, vyrážanie nových štítkov, zabezpečenie STK Prenájom vysokozdvižnej plošiny, práca s vysokozdvižnou plošinou, doprava do 3,5t, odvoz rastlinného odpadu, nakladanie

Podjavorinskej 8 , Lučenec

Ing. Dominik Matula - REALIZÁTOR ZÁHRAD A ZÁVLAH

V oblasti záhrad a závlah ponúkame tieto služby: Realizácia, rekonštrukcia a údržba záhrad. Návrh, predaj a montáž závlahových systémov. Zazimovani, servis a rekonštrukcia závlahových systémov. Pokládka, výsev a údržba trávnikov. Výsadba stromov. Zakladanie trvalkových záhonov. Montáž čerpadiel.

Pionierska 1514/34 , Gbely

Ing. Maroš German - GMP construct

Vypracovanie projektov pozemných stavieb, návrhy budov, inžinierska činnosť, architektonické služby, individuálne projekty rodinných domov, 3D vizualizácie, štúdie.

Hurbanova 670/22 , Bardejov

Ing. Lubor Pavlík - Aqua art

Poradenská činnosť v chove rýb a stavaní rybochovných zariadení, pestovanie vodných a bahenných rastlín, akvaristika. Navrhovanie okrasných a úžitkových nádraží v záhradách.

Sučianska 3 , Martin - Priekopa

RUGOS, s.r.o.

Záhradné a sadové služby, údržba verejnej a privátnej zelene, návrhy, projektovanie a realizácia zelene, údržba ciest a komunikácií, výstavba oplotení, ciest, chodníkov, altánov a drobných stavieb.

Tamaškovičova 2742/17 , Trnava

JAVIZ s.r.o.

Naša činnosť spočíva najmä v tvorbe architektonických štúdií a projektových dokumentácií. Snažíme sa zachovať si inovatívny a kreatívny postoj k tvorbe. Našim klientom pomáhame zhmotňovať ich predstavy ideálneho projektu. Počas nášho fungovania sme si vytvorili mnoho pevných vzťahov naprieč rôznymi profesiami, ktoré nám pomáhajú urýchliť a zefektívniť cestu k úspešnému ukončeniu projektov.

Kpt. Nálepku 450 , Lipany

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Záhradnícke a aranžérske služby v Katalógu Azet.sk