Byty celkom: 26 866 inzerátov

Záhradný nábytok a stavby (738)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Pemidanr spol,sro

Spoločnosť Pemidanr s.r.o. na exteriérovú tieniacu techniku, záhradné pergoly a garážové brány. V našom kolektíve nájdete tím plný dynamiky a neustáleho rozvoja, zameraný predovšetkým na kvalitné exteriérové riešenia. Sme hrdí na to, že každý z nás prináša bohaté skúsenosti z rôznych kútov našej krásnej Slovenskej republiky. Táto diverzita nám umožňuje ponúkať služby na najvyššej úrovni s garantovanou spoľahlivosťou. Naše heslo hovorí všetko: „Kvalitná práca, spokojný zákazník!“ Náš sortiment zahŕňa široké spektrum produktov a služieb, ako sú: - garážové brány - markízy - moderné záhradné pergoly - klasické rolety - screen rolety - vonkajšie žalúzie Našou prioritou je plne sa prispôsobiť vašim požiadavkám a predstavám.

Pohranice 539 , Pohranice

Záhradné centrum Naturea

Záhradné centrum a trvalková škôlka

Žilinská 122 , Piešťany

ZATIENIT, s.r.o.

Výmeny látok na markízy. Servis a nastavenie starších markíz. Dorábanie motorov do markíz. Predaj výsuvných markíz , terasových, pergolové, kazetové, balkónové markízy, markízy na zimné záhrady, zásteny, markízy s konštrukciou, látkové rolety. Montáž lamelových systémov aj pre iné firmy v okolí Bratislavy.

ul. Zuzany Chalupovej č. 10B , Bratislava-Petržalka

Tomáš Péner

Prírodný a umelý kameň, okrasné kamenivo a skaly, formátované aj nepravidelné obklady a dlažby, tehlové obklady, pálená hlina, betónové, sadrové, dlažby veľkoformátované, schody, stavebné zmesi, záhradný nábytok a doplnky, kvetináče, sochy, fontány, systémy oplotenia, strešné krytiny, zámkové dlažby..

Šalská , Šoporňa

MAXDOM

Eshop so záhradným nábytkom, interiérovým nábytkom, dekoráciami, vyvýšené záhony, kvetináče, gabionové záhony, záhradné doplnky, záhradné fontány, chovateľské potreby, oplotenie, záhradné prístrešky, sezónne a sviatočné dekorácie, kreslá a stoličky, prenosné ohniská, záhradné altánky a prístrešky, úložné boxy do domácnosti.

Mierová 167A , Bratislava-Ružinov

FLORASYSTEM, s.r.o.

Predaj záhradkárskych a kvetinárskych potrieb, sviečok, aranžérskeho materiálu, kvetináčov, hrantíkov, umelých kvetov, lampášov, svadobého sortimentu, obalového materiálu, váz, záhradnej chémie a záhradkárskych potrieb, dekorácií. Predajca čerstvých rezaných a črepníkových kvetov. Viazanie kytíc a smútočných vencov na objednávku.

Kamenná 11 , Žilina

M+M Nova, spol. s r. o.

Predaj železiarskeho tovaru, profesionálne ručné, elektrické a akumulátorové náradie, záhradnícke potreby a záhradné stroje, čerpadlá, zváračky, kompresory a vodovodné batérie.

M. R. Štefánika 318/30 , Nováky

Ing. Ivan Styk - DOMOV

Výroba drevených a kovových stolov, stoličiek a záhradného nábytku - drevo, kov, plast, ratan.

Dopravná 2 , Topoľčany

COMUNICA

Predaj tieniacej techniky. Slnečné plachty, ktoré splnia všetky Vaše estetické a funkčné požiadavky zostať v tieni. Predaj mobilnej zdvíhacej techniky. Predaj záhradného nábytku. Slnečné plachty, ktoré splnia všetky Vaše estetické a funkčné požiadavky zostať v tieni. Predaj mobilnej zdvíhacej techniky.

L. Novomeského 18 , Malacky

ALIT SLOVAKIA, s.r.o.

Predaj záhradných a dekoračných predmetov, prírodného kameňa, výrobkov z kameňa.

J.Gabora 1822/2 , Bánovce nad Bebravou

Pavol Múdry - M.P. - Produkt

Moja široká ponuka zahŕňa nielen interiérový nábytok, ako sú kuchyne, spálne, detské izby, vstavané skrine, šatníky, vešiakové steny, obývacie steny a knižnice, dreve, schody, kancelársky nábytok a nábytok do ordinácii, či kúpeľňový nábytok a sauny, ale aj exteriérové stavby a nábytok, akými sú prístrešky, altánky, detské ihriská a t. ď.

Smetanova 26 , Prešov

Jiří Šulc - Pártystany

Predaj pártystanov, mobilných garáži, skladový hál, nožnicových pártystanov, skladacích stoličiek a stolov.

Holín 60 , Jičín

DREVALL s.r.o.

Renovácie všetkých druhov drevených podláh. ( telocvične , triedy , kultúrne domy , byty, domy...) Zo starej.....bude nová

Kamenárska 5 , Spišská Nová Ves

Zuzana Gazíková - Záhradkárske potreby

Predaj záhradnej techniky, záhradkárskych potrieb a príslušenstva.

J.Martinku 677 , Liptovský Hrádok

PIXAR, s.r.o.

Barelové sauny a kúpacie kade z kanadského cédra, vírivky a nekonečné bazény, ručne vyrezávaný nábytok z teaku, exotické dekorácie, vázy, sochy, fontány a exkluzívne bambusové altánky z Indonézie.

Poluvsie 218 , Poluvsie

České lavičky s.r.o.

Predaj záhradného nábytku - lavičiek, lavíc, stolov a odpadkových košov.

Dolní Chvatliny 35 , Dolní Chvatliny

Marián Molo - výstavba altánkov, prístreškov

Výstavba altánkov, prístreškov, záhradných domčekov. Drevostavby, garáže. Stolárske a tesárske práce, ponuka obkladov.

Puškinová 704 , Galanta

ABC Záhradkár, s.r.o.

Veľkoobchod a maloobchod so záhradkárskymi, včelárskymi, vinárskymi a chovateľskými potrebami. Realizácia záhrad na kľúč, údržbové práce záhrad a okolia, projektovanie zavlažovacích systémov.

Skladná 10 , Košice

Strechy Spiš

Tesárske, klampiarske a pokrývačské práce. Predaj a montáž krytín, strešných okien a doplnkov. Prístrešky a altánky na kľúč

1. mája 492/53 , Harichovce

Ing. Peter Lipták - Záhrada LIJANA

Predaj záhradkárskych potrieb, rezaných kvetov, ovocných stromov a kríkov, letničiek a trvaliek.

SNP 67 , Žiar nad Hronom

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Záhradný nábytok a stavby v Katalógu Azet.sk