Byty celkom: 26 725 inzerátov

Získanie úveru napriek exekúcií


Dobry vecer.Chcela by som sa opytat,mam viacero dlhov a z toho jednu exekuciu vramci banky.Ostatne exekucie mam z nebankoviek.Mam moznosst si zobrat vacsi uver ked budem rucit bytom?Da mi ho banka?Ci musim najprv splatit tu exekuciu v baanke?Dakujem
   Dobrý deň Dominika. Ak máte exekúcie, je veľká šanca, že Vám banka zamietne akúkoľvek žiadosť o pôžičku. Dôležité je aj rozlíšiť, z akej inštitúcie Vám plynie exekúcia banka, poisťovňa, iné...? Riešenie bytom by tu veľmi nepomohlo, nakoľko sa neposudzuje len nehnuteľnosť, ale aj Vy ako osoba. AK by sme vedeli rozlíšiť a definovať exekúcie, vedel by som Vám poradiť. Ak sa nachádzate v BA a okolí, môžeme si dohodnúť osobné stretnutie. Môj mail je bielik@hypomakler.sk.
Odpovedali špecialisti spoločnosti Hypomaklér.

Nenašli ste odpoveď akú potrebujete? Pýtajte sa!

Vo finančnej poradni Vám poradíme a odpovieme na otázky, ktoré sa týkajú problematiky financovania Vášho nového bývania, výberu hypotéky na byt, dom, alebo pozemok.

Odpovede na otázky v rámci finančnej poradne zabezpečujú hypotekárni špecialisti spoločnosti Hypomaklér - Katarína Kissová, Ing. Andrej Saksa a Ing. Pavol Szikora.

Najnovšie odpovede
Užitočné linky
Kataster portál

Portál umožňujúci prístup k údajom katastra nehnuteľností bez nutnosti návštevy príslušnej správy katastra.

Štátny fond rozvoja bývania

Stránka ústredného orgánu štátnej správy pre geodéziu, kartografiu a kataster nehnuteľností.

Úrad geodézie, kartografie a katastra SR

Info o poskytovaní štátnej podpory rozvoja bývania z prostriedkov Štátneho fondu rozvoja bývania.