Bytové domy (438)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Keter Construction Company s. r. o.

Ponúkame čiastočnú alebo kompletnú rekonštrukciu vášho obytného priestoru, obnovu starého a realizáciu nového. A tiež výstavbu rodinných domov, ako klasickým spôsobom výstavby, tak aj kopulovitých. Vopred máme možnosť vyhotoviť vám projekt, kde zohľadníme všetky vaše predstavy. Naša spoločnosť sa už viac ako 10 rokov zaoberá rôznymi druhmi opráv a výstavbou rodinných domov vrátane jedinečných architektonických riešení v podobe kupolových domov. Naše skúsenosti sú veľmimnohostranné. Od malých rekonštrukčných prác až po výstavbu chatových osád, testovanie nových inžinierskych systémov, alternatívnych zdrojov elektrickej energie a nových foriem energeticky účinnej výstavby. KVALITNE STAVBY DOMOV NA KĽÚČ A PROFESIONÁLNE REKONŠTRUKCIE S TROJROČNOU ZÁRUKOU. Ponúkame kompletné stavebné služby od výstavby domov na kľúč po rekonštrukcie čiastočne a malé. Naša špecializácia zahŕňa drevodomy a klasické domy. S dlhoročnými skúsenosťami a tímom profesionálov garantujeme kvalitu každého projektu.

Mlynské nivy 4962/54 , Bratislava-Staré Mesto

Pozemné staviteľstvo Žilina, a.s.

Stavebná firma. Výstavba dopravných a inžinierskych stavieb, pozemných stavieb. Bytová výstavba, školstvo, obchodno-zábavné centrá, hypermarkety, priemyselné areály, čerpacie stanice pohonných hmôt.

Majochova 8731/29A , Žilina

CORMET, spol. s r.o.

Stavebná firma, realizuje výstavbu a rekonštrukciu bytových domov, škôl, administratívnych budov, športových centier.

Plavecký Peter 131 , Plavecký Peter

Moja správcovská s. r. o.

Správa bytových domov, nebytových priestorov, podnikateľských objektov, záhradkárskych osád a garáží. Ponuka komplexných služieb v oblasti správy nehnuteľností zahŕňa staršie aj novšie bytové domy v Bratislave a okolí. Dôraz na efektívne riadenie a optimalizáciu finančných prostriedkov spojených s nehnuteľnosťami, bezpečnosť a ochranu aktív.

Jarošova 2961/1 , Bratislava

Construction s.r.o.

Realizácia stavieb - rodinné domy, pozemné, inžinierske, prefabrikované, priemyselné stavby, bytová výstavba. Zemné práce, demolácie, montáž kontajnerov a kontajnerových systémov.

Nadlice 64 , Nadlice

INTEVO - SK s.r.o. - stavebná firma

Stavebná činnosť - bytové, občianske, priemyselné stavby, inžinierske siete - zemné a výkopové práce, protikorózna ochrana stavieb, stavebný dozor, prenájom strojov a zariadení. Stavby na kľúč.

Nitrianska 53 , Šaľa

ARB SLOVAKIA, spol. s r.o.

Výstavba bytových domov a rekonštrukčné práce. Predaj bytov v bytovom dome v Karlovej Vsi - zóna Staré grunty – Líščie údolie.

Staré Grunty 328/3590 , Bratislava

Kamil Loffay - GINO

Výstavba bytových, rodinných a priemyselných stavieb. Stavebná činnosť, rekonštrukcie, zemné, búracie, lešenárske práce, železné konštrukcie, železobetónové konštrukcie, tesárske a betonárske práce.

Obrancov Mieru 1767/31 , Trstená

REEGAS s. r. o.

Výstavba rodinných a bytových domov, priemyselných a polyfunkčných objektov, administratívnych a obchodných priestorov, zemné práce, zakladanie stavieb, zatepľovanie budov, rekonštrukcie stavieb.

Štúrova 14/8 , Bratislava

STAVOINVESTA DS, spol. s r.o.

Výstavba bytových domov, inžinierska činnosť, činnosť stavebného dozoru, stavbyvedúceho, koordinátora BOZP, stavebné poradenstvo.

Trhovisko 235/7 , Dunajská Streda

KT - STAV, s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebná spoločnosť - občianske stavby, výstavba rodinných domov, stavebné rekonštrukcie, zdravotechnika, kanalizácie, oprava kotlov UK, ústredné vykurovanie, plynofikácie objektov, rekonštrukcie výmenníkových staníc, potrubné rozvody, elektroinštalačné práce, stavebný dozor,

Žilinská 790/17 , Považská Bystrica

INTER STAVING spol. s r.o.

Výstavba rodinných domov a rekonštrukcia bytových domov, zámočnícke práce, prenájom úžitkových vozidiel. Prenájom hnuteľných aj nehnuteľných vecí. Organizovanie spoločenských akcií. Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi -veľkoobchod, predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi-maloobchod. Vedenie účtovníctva

Stavebná 23 , Banská Bystrica

Ing. Priška Pavlíková - Realprojekt

Vykonávanie inžinierskych stavieb, priemyselných stavieb, bytových a občianskych stavieb vrátane sídlištných celkov. Realitná kancelária.

Železničiarska 33 , Rimavská Sobota

PROmiprojekt, s.r.o.

Typové projekty rodinných domov. Katalóg rodinných domov. Individuálne projekty, bezplatné poradenstvo. Nízkoenergetické a pasívne rodinné domy. Výstavba rodinných domov, navrhovanie, projektovanie.

Lamačská cesta 45 , Bratislava

STAVMONT ŽELIEZOVCE, spol. s r.o.

Stavba dopravných, inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb. Predaj cementového tovaru a umelého kameňa.

Komenského 1433 , Želiezovce

ANTES PLUS, spol. s r.o. - Stavby a rekonštrukcie

Stavebná činnosť - stavby a rekonštrukcie na kľúč, bytové stavby.

Cyrila a Metoda 1 , Michalovce

G.N.T. s.r.o.

Ponuka bytov, radová výstavba rodinných domov, novostavba bytov.

Radvanská 15 , Banská Bystrica

KRAPS, s. r. o.

Developerská spoločnosť zaoberajúca sa realizáciou bytových, občianskych stavieb na Slovensku formou komplexnej dodávky stavebného diela.

SNP 900/13 , Ilava

B & B, spol. s r.o.

Výstavba dopravných, administratívnych, bytových a vodohospodárskych stavieb, vodojemov, kanalizácií, klampiarske a pokrývačské práce.

Korňa 889 , Korňa

PRIMUM s.r.o.

Developerská skupina pre komerčné nehnuteľnosti. Zaoberá sa výstavbou a prenájmom a správou nehnuteľností predovšetkým pre maloobchod. Člen skupiny InterCora.

Záhradnícka 34 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Bytové domy v Katalógu Azet.sk