Elektrikári (271)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Elektrorevízie Marek Sajko

Revízie elektrických zariadení, inštalácií, bleskozvodov, ručného náradia, spotrebičov... Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických bez obmedzenia napätia. Oblasť pôsobenia: západné a stredné Slovensko. Termovízia, revízie VN, elektroinštalácie NN, opravy, vyhľadávanie porúch na el. vedení.

Predmestská 1 , Žilina

MAMIT, s.r.o.

Rekonštrukcie, montáže, opravy a demontáže energetických blokov, potrubných systémov a rozvodov, oceľových konštrukcií a v prípade potreby aj stavebnú činnosť. Zváračský dozor, elektrikári, zámočníci.

Družstevná 508 , Strážske

Elektrikár Michal Rudý

Elektroinštalácie, revízie, bleskozvody, opravy a údržba elektrozariadení, servis, opravy havarijných stavov, montáž svietidiel a rozvodných skríň.

Solivarská 2 , Bratislava

Milan Kučera

Kompletné elektroinštalačné práce rodinných domov,bytov...Montáž bleskozvodu.Elektrikárske práce...

233 , Častkov

Peter Slabý - Elektroservis

Montáž a opravy elektroinštalácií, bleskozvodov, verejného osvetlenia, zabezpečovacích a poplachových systémov. Prípravne práce k realizácii stavby, dokončovacie práce v exteriéri a interiéri.

Dolný Chríb 509/4 , Dolná Krupá

Ing. Zoroslav Zeumer - Projektant, elektroinštalácie

Projektovanie vyhradených elektrických zariadení. Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení.

Nová osada 11 , Nitra

Elektrikár BB

ELEKTROINŠTALÁCIE V BANSKEJ BYSTRICI A OKOLÍ kvalifikovaný elektrikár pre každú fázu vášho projektu

Jedľová 17 , Banská Bystrica

Tomáš Herčút

Elektroinštalačné práce v rodinných domoch, bytoch a nebytových priestoroch. Revízie.

Rastislavová 325/8 , Nováky

miniprojekty s. r. o.

Projekty elektroinštalácií, rozvádzačov, montáže, revízie elektroinštalácií, spotrebičov a náradia.

Brezovecká 117/24 , Bziny

Monivan s.r.o.

Montáž a rekonštrukcia- elektroinštalácie, štruktúrovaná kabeláž, rozvádzače, prípojky, bleskozvody.

Pavla Horova 6154/28 , Bratislava-Devínska Nová Ves

BoEli s. r. o.

Montáž, rekonštrukcia, údržba, revízie elektrických zariadení. Kamerové a zabezpečovacie systémy.

Ružínska 11 , Košice

Elektroinštalácie a servis Prievidza

Elektroinštalačné práce a elektromontáže. Renovácie starých rozvodov a montáž osvetlenia. Servis

P.J. Šafárika 899/14 , Prievidza

Elektrikár Roman

Elektrikárske služby

Wolkrova 43 , Bratislava

MGU Elektrotechnik

Zabezpečujeme:​ komplexne elektroinštalácie a elektrikárske práce, rekonštrukcie bytov návrh a montáž systémov, ktoré súvisia s elektroinštaláciou, inštalacia bezpečnostných systemov, inštalácia nabijacich staníc, vyhotovenie projektovej dokumentácie, elektrikárske práce na nových objektoch ale aj rekonštrukcie starých objektov.

Bytčická 1193/89 , Žilina

Tibor Drengubiak - MD-Elektro

Elektroinštalačné práce- Elektroinštalácie robíme už 24 rokov. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade poradenstva. Máme bohaté skúsenosti a veľa spokojných zákazníkov.Montážne práce: rodinné domy, prípojky, byty, dielne. Porevízne opravy, montáž bleskozvodov, revízie , rekonštrukcie spoločných priestorov ,rekonštrukcie elektrických stupačiek v bytovkách, montáž senzorového osvetlenia, protipožiarne prepážky systém merkor dunamenty.Pospojovanie stupačiek voda plyn v bytových budovách. Budeme sa tešiť na každého nového zákazníka.

29.augusta 31/30 , Sučany

Miroslav Iglódi - elektrikár

Elektroinštalácie Nitra ElektroNitra Vám ponúka elektroinštalačné práce a odstraňovanie elektrických závad v rodinných domov, bytov, kancelárii, v obchodných i firemných priestorov a rôznych iných stavieb. ✓ Elektroinštalácie, elektromontáže ✓ Havarijná služba elektro ✓ Poruchová služba elektro ✓ Revízie elektro ✓ Projektové dokumentácie ✓ Elektrické prípojky ✓ Bleskozvody výpadok, skrat, opravy, poruchy, servis, havárie, elektro

Novozámocká 224 , Nitra

INVOLT - Elektroinštalácie

Elektroinštalácie rodinných domov, bytov a nebytových priestorov. Elektrické prípojky, elektrické kúrenie, kamerové systémy, bleskozvody, montáž a zapojenie rozvodných skríň, montáž zásuviek, svietidiel, vypínačov, oprava a výmena elektroinštalácie, revízne správy. Elektrikár s 20 ročnými skúsenosťami, spoľahlivý prístup a férové ceny, individuálna komunikácia, riešenia na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Pod Skalou 763 , Kozárovce

Elektroblesky

Kompletná elektroinštalácia, bleskozvody a zemniče, prerobenie starej elektroinštalácie ( výmena starých vypinačov a ističov za nové, kvalitnejšie a bezpečnejšie ,výmena hliníkových drôtov za medené káble, výmena starých poškodených vypinačov a zásuviek za nové kvalitné vypínače, výmena starých (väčšinou nebezpečných) svietidiel za nové a úsporné LED svietidlá alebo reflektory). Prípojky NN, revízie (OPaOS elektroinštalácie, prípojky NN a bleskozvodu), yabezpečovací systém, kamerový systém.

Ľudovíta Stárka , Trenčín

OSIKA Elektro, s.r.o.

Informácie a galéria na web stránke. Elektrikár, komplet prerábky elektriky, projektovanie elektroinštalácií a prípojok, bleskozvody, revízie elektroinštalácií, LED pásiky, kamery Hikvision - Certifikovaný partner, Alarm Jablotron - Certifikovaný partner. Bezplatná obhliadka a cenová ponuka.

Šípkovec 15 , Vrbové

Milan Bodorík ELBO

Elektroinštalácie v bytoch, domoch, halách, chatách. Oprava osvetlenia, zásuviek, poistiek a ističov, výmena poistiek za ističe. Oprava vedenia v domoch a bytoch, výmena poškodených spínačov. Práce vykonané po dohode o cene a termíne. Neopravujeme elektrospotrebiče.................. ...........

Matuškova 9382/1 , Martin

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Elektrikári v Katalógu Azet.sk