Rekonštrukcie a prestavby (3042)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Black roofs s.r.o.

Tesárské práce, pokrývačské práce, plechové strechy, strešné okná, klampiarské práce, oprava striech, Tatranský profil, plávajúca podlaha, prístrešky, drevené zábradlie, drevené schody.

Gyulu Szaboa 394/55 , Dunajská Streda

STRECH, s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk. Ploché strechy, zateplenie a hydroizolácia.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

TT STAVBY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá hydroizoláciou – asfaltové pásy, fóliové systémy (FATRAFOL, SIKA), kanadská a talianska tekutá striekaná guma – ako aj tepelnou izoláciou plochých striech. Poskytujeme tiež pokrývačské, klampiarske služby, montáž strešných krytín, rekonštrukciu striech. Sme odborníci na ploché strechy.

LA - MA s.r.o.

Výstavba priemyselných objektov, pozemné stavby, bytová výstavba, výroba a výstavba reklamných zariadení a oceľových konštrukcií, výstavba obnoviteľných zdrojov energie, drevovýroba.

Národná 3707/34 , Žilina

Emir & Adem stav, s.r.o.

Stavebné činnosti - rekonštrukcie a obnova bytových domov, stavby na kľúč, zatepľovanie striech a hydroizolácie. Zameranie a projekcia.

Rastislavova 68 , Košice

Tomáš Šidlo - Š+Š strechy

Tesárske a pokrývačské práce - poradenstvo.

Hlavná 547/85 , Nitrianske Rudno

Akostav, stavebné práce

Realizácia rodinných domov, zakladanie stavieb, stavby na kľúč, novostavby, keramické obklady, dlažby, rezanie diamantovou pílou, JOLLY hrany, obkladanie z kameňa a krabrincom, sadrokartónové práce.

Zástranie 254 , Žilina

Ladislav Álló - ÁTRIUM

Stavebná firma. Výstavba rodinných domov, rekonštrukcia bytových jadier, zatepľovanie, plávajúce podlahy, pokrývanie obkladmi a dlažbou. Pokrývačstvo a klampiarstvo.

Popradská 11586/34 , Bratislava

Šamko Rekonštrukcie

Kompletné rekonštrukcie bytov, domov, kancelárií, prestavba bytových jadier, maliarske práce, murárske práce, omietky, pokládka laminátových, drevených ,vinylových podláh, pokládka keramických obkladov, dlažby, montáž sadrokartónu, montáž kazetových stropov, vodoinštalačné práce, elktroinštalačné práce.

Zombova 11 , Košice

KROVPLUS s.r.o.

Návrh, dodávka a montáž strešných drevených väzníkov (väzník je spájaný platničkami s prelisovanými hrotmi). Väzníky môžu byť aplikované aj na plochú alebo šikmú strechu.

Budovateľská 34 , Prešov

SM Záhradníctvo

Návrhy, realizácie a rekonštrukcie záhrad, sadových a terénnych úprav, údržba zelene, výstavba jazierok, rybníkov, potôčikov, zakladanie trávnatých plôch, montáž záhradných výrobkov z dreva.

Lada 163 , Lada

REKO PRAHA, a.s.

Výstavba, rekonštrukcia a servis železobetónových a monolitických konštrukcií, chladiacich veží. Dodávka a montáž prefabrikovaných konštrukcií, zámočníckych konštrukcií.

Českobrodská 36/816 , Praha

Peter Gašparík - ProfiPloty

Montáž oplotenia a brán na kľúč. Založenie obrubníkov, pokládka zámkovej dlažby, úprava terénu, zateplenie, rekonštrukcie interiérov - byty, domy, bytové jadrá.

Dolné Košariská 292 , Košariská

Jozef Jancura - stavebné práce

Ponúkame komplexné stavebné a rekonštrukčné práce. Prerábanie rodinných domov a bytov, bytových jadier,. Rozvody vody a kanalizácie, kúrenie - vymenená radiátorov, elektroinštalačné práce s výmenou ističovej skrine, s možnosťou prípojky aj s 3.fázovým rozvodom. Obklady, dlažby, omietky, podlahy, sadrokartóny, maľovanie stien a stropov. Grafický návrh bytu a kúpeľne v 3D. Zabezpečenie revízne správy.

Pollova 24 , Košice

Branislav Zelenka - stavebné práce

Stavebné práce - rekonštrukcie bytov, pokládka zámkovej dlažby a výstavba plotov, kúpeľne, sanita, obklady, murárske a maliarske práce.

Rohovce 31 , Rohovce

VERTIKAL M, s.r.o.

Aplikácie strešného systému, montáže opláštenia hál, pokrývačské a klampiarske práce, zváranie hliníku.

Rovníková 14 , Bratislava

ARB SLOVAKIA, spol. s r.o.

Výstavba bytových domov a rekonštrukčné práce. Predaj bytov v bytovom dome v Karlovej Vsi - zóna Staré grunty – Líščie údolie.

Staré Grunty 328/3590 , Bratislava

PAPAL - stavebná činnosť

Stavebná firma. Realizácia jednoduchých stavieb, prestavby a rekonštrukcia bytov a rodinných domov, omietkárske práce.

Poľná 59/34 , Ružomberok

PaN servis s.r.o.

Upratovacia firma a bezpečnostná agentúra - správa budov, upratovanie, údržba, zabezpečovacie systémy, maliarske, stavebné práce, úpravy interiérov, rekonštrukcie bytov, bytových jadier, záhradníctvo.

Ke stáčírně 840/11 , Praha

Colt International s.r.o.

Technické zariadenie budov tretej generácie, servis a predaj - klimatizácia, protipožiarna ochrana, vetranie, vykurovanie, slnolamy a technika denného svetla. Rekonštrukcie budov, fasád.

Haanova 12 , Bratislava

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Rekonštrukcie a prestavby v Katalógu Azet.sk