Stavby na kľúč (1123)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Internorm s. r. o.

Spoločnosť Internorm s viac ako 92-ročnou tradíciou na trhu Vám ponúka kvalitné produkty rakúskej výroby – okná, vchodové dvere, zdvižno-posuvné dvere a príslušenstvo, vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy, množstvo high-tech a hight-design inovácií, ktoré stanovujú celoeurópske kritéria v oblasti okien. Všetky Internorm produkty sú vyrobené 100% made in Austria.

Galvániho 15B , Bratislava

ri DOMY

Sme moderná a rýchlo rozvíjajúca sa stavebná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou drevostavieb na kľúč. Za úspechom našich projektov stoja niekoľkoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva a najmä otvorená komunikácia so zákazníkom. Dbáme na individuálne požiadavky klienta a aktívne ho sprevádzame celým procesom stavby domu. Naše DREVOdomy spĺňajú všetky kritériá, ktoré stanovujú technické normy, vďaka čomu získate dom s racionálnou a šetrnou prevádzkou. DREVOdomy staviame najmä na západnom Slovensku (Nitra, Bratislava, Topoľčany, Trenčín), po dohode celé Slovensko. Ukážky našej práce môžete vidieť aj v rakúskom Kittsee.

Kasárenská 1646/2 , Nitra

Klampplast BJ s.r.o.

Naša spoločnosť je zameraná na predaj strešných krytín a strešných doplnkov, klampiarskych prvkov a atypických klampiarskych výrobkov z plechu, predaj klampiarskeho náradia a klampiarskych strojov. Predaj spojovacieho materiálu, OSB dosiek a Tatranského profilu. Sme dcérska spoločnosť firmy KLAMPPLAST BJ s.r.o., ktorej kamenná predajňa sídli na ulici Bardejovská Zábava 3820, 085 01 Bardejov. Zistiť viac

Bardejovská Zábava 3820 , Bardejov

Vincostav s.r.o.

Zatepľovanie rodinných a bytových domov, výstavba rodinných domov na kľúč, sadrokartónové systémy, omietky, maľovanie, obklady, dlažby, rekonštrukcie domov a bytov.

Banský Studenec 291 , Banská Štiavnica

Universal Construction

Slovenská stavebná spoločnosť generálny dodávateľ s 20-ročnými skúsenosťami v oblasti výstavby mostov, bytových komplexov, rodinných domov, hotelov, bytových domov, ako aj rekonštrukcií rodinných a bytových domov na kľúč. Poskytujeme stavebné práce všetkých typov, ponúkame projektovanie, projektové rozpočtovanie. Zodpovedáme za kvalitu a načasovanie projektov.

Karpatské námestie 10A , Bratislava-Rača

Krovstav domy s.r.o.

Stavebná firma - výstavba montovaných a nízkoenergetických stavieb, výroba a montáž krovov a kompletných strešných systémov.

Krivec 405 , Hriňová

STELLO s.r.o.

PUR / PIR Polyuretánová doska / panel / block tepelne izolačné / akustické / modelové / konštrukčné / dizajn PURBLOCK sa vyznačuje najnižším súčiniteľom tepelnej vodivostí z izolačných materiálov dostupných na trhu. Vyvážené mechanické vlastnosti, tvarová stálosť, tepelná a chemická odolnosť. PURBLOCK sú nákladovo efektívne, univerzálne, pevné a trvanlivé. Všetky dosky majú vynikajúcu obrobiteľnosť (ručného, strojne alebo CNC frézovania). Ponúkame široké spektrum formulácií vo viacerých hustotách a rozmeroch. Materiály PURBLOCK sú dostupné v doskách alebo blokoch. Na objednávku vieme vyrobiť neštandardné rozmery a tvary.

1.mája 14/140 , Báhoň

CM - STAV-MONT s.r.o.

Spoločnosť CM-STAV-MONT s.r.o. komplexne a odborné realizuje stavebné práce všetkého druhu a podľa požiadaviek zákazníka. Hrubé stavby, Železobetónové stropy a debnenie, Stavby a rekonštrukcie budov. Zatepľovanie a fasády. Pokládka zámkovej dlažby a oplotenia. Rekonštrukcie a rodinných domov, bytových domov, priemyselných objektov.

Dolné Saliby 537 , Dolné Saliby

Peter Stronček - stavebné práce

Výstavba rodinných domov na kľúč, zatepľovanie budov, montáž obkladov a dlažieb, výmena okien drevených/plastových.

Záhradná 296/34 , Kurima

GE 8 Slovakia s. r. o.

Kompletné stavebné práce - stavby na kľúč, výstavba mostov, drevostavby, bezbariérové úpravy bytov a domov, prestavby interiérov.

Dlhý rad 16 , Bardejov

Green – Top Home s. r. o.

Výroba, realizácia a výstavba nízkoenergetických pasívnych SIP drevodomov na kľúč, rekonštrukcie stavieb a striech, zateplene strechy, realizácia bazénov, bazenovej technologie a bazénového zastrešenia na kľúč. Vyroba a montaz vyplni stavebnych otvorov / profily Aluplast/ pre nasich klientov pomov architekta aj s vybavovanim, dodavka a montaz el. podlahoveho vykurovania na kluc, cezstenne rekupiracne jednotky a pod.

Horne Saliby 547 , Horné Saliby

GARITEON, s.r.o.

Predaj a montáž - montované domy, murované hrubé stavby, krytiny - plech, škridla, bridlica, šindľa. Rekonštrukcie striech.

Nitriansky Rad 1154/28 , Nesvady

ACORD s.r.o.

Stavba podzemných, vodohospodárskych stavieb, projekčná a inžinierska činnosť. Servis pre čerpacie stanice a servis čerpadiel.

Údernícka 11 , Bratislava

Reenus s.r.o.

Realizácia energetických úsporných stavieb, nízkoenergetických a pasívnych domov, činnosť stavebného dozoru.

Radničné námestie 4 , Spišská Nová Ves

Ko - SKI, s.r.o.

Stavebná činnosť, kompletná dodávka stavieb na kľúč, priemyselné stavby, bytové a občianske stavby, zemné a prípravné práce pre stavbu, inžinierska činnosť.

SNP 1425 , Považská Bystrica

Si Prírodou, s.r.o.

Služby v oblasti prírodného staviteľstva. Realizácie omietok (hlinené omietky, vápenné omietky), izolácie domov (slamené výplne, zatepľovanie slamenými balíkmi).

Rúbanisko I 2168/13 , Lučenec

STAV-IL Trade s.r.o.

Spoločnosť STAV-IL Trade s. r. o. so sídlom v Dubnici nad Váhom sa venuje pestrej palete stavebných, rekonštrukčných, zemných a výkopových prác. Na trhu pôsobíme už od roku 2011, čiže disponujeme bohatými skúsenosťami a vedomosťami, ktoré neustále dopĺňame prostredníctvom kurzov či školení, nakoľko v stavebnom sektore neustále pribúdajú novinky v oblasti technológií i materiálov. Služby, ktorým sa venujeme, sú nasledovné: - maliarske a natieračské práce, - obkladačské práce, - lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb, - montáž sadrokartónových konštrukcií, - tesárske práce, - armovanie monolitických konštrukcií, - prenájom debnenia, - rekonštrukcie stavieb (nadstavby, prestavby), - výstavba rodinných domov a - zemné a výkopové práce.

Kvášovec 4468/47 , Dubnica nad Váhom

IT Solar s. r. o.

Výstavba solárnych elektrárni na kľúč vrátane monitoringu, servisu a administrácie. Riešenia pre veľké solárne systémy.

Tehelná 468/21 , Myjava

ICL s.r.o.

Stavebná spoločnosť. Inžinierske a pozemné stavby. Výstavba a rekonštrukcia budov a komunikácií.

Prof. Hlaváča 1 , Michalovce

R.M.R. STAV s.r.o.

Realizácia stavieb na kľúč, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie domov a bytov, prerábky bytových jadier, zatepľovanie budov a objektov, pokládky dlažieb a obkladov. Sádrokartónové systémy.

Bzenica 379 , Bzenica

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Stavby na kľúč v Katalógu Azet.sk